Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Kamera wifi podłączenie
Tylko po mostku kamera wysyła ciągle sygnał - jest jakby cały czas włączona. To znakiem tego coś nie tak podłączyłeś z tyłu. Miernik masz? Jeżeli tak to w rękę go i szukaj przewodów Musisz poszukać 12 v po zapłonie (najlepiej) i pod to dajesz kabel czerwony. Masa - najlepiej z punktu masowego czyli śruby dokręconej do karoserii - i tu kabel czarny żółty - do przewodu w wiązce lampy, w którym pojawi się napięcie po wbiciu wstecznego. Jeżeli pod aku działało to gdy znajdziesz odpowiednie kable z tyłu to też będzie działać - innej opcji nie ma - tylko używaj miernika
-
Kamera wifi podłączenie
znaczy masz na myśli żarówkę wstecznego? Ewentualnie dla testu możesz jeszcze zrobić mostek żótego z czerwonym - tylko dla testu - wtedy na obu będzie 12v więc kamerka będzie gotowa do przesyłania sygnału. Na podłączonym tylko czerwonym i czarnym - powinna być dostępna sama sieć. Dla ewentualnych testów możesz przypiąć się bezpośrednio do aku - jeżeli sieć nadal się nie pojawi to ja stawiam na walniętą kamerkę - lub uszkodzony gdzieś przewód idący do kamery innych możliwości nie widzę - spróbuj kamerkę podłączyć bezpośredni pod aku.
-
Kamera wifi podłączenie
No dobra i w czym problem bo nie rozumiem ... Wg opisu na aukcji radia i na zdjęciu kamery masz 3 kable... stałe 12v i stałą masę - trzeba poszukać gdzie się podpiąć - chociaż stałe to mnie tak średnio tu pasuje - najlepiej dać 12v po zapłonie na czerwony, masę z punktu masowego i żółty kabel - 12 v z żarówki cofania - czyli z kabla gdzie pojawia się napięcie po wbiciu wstecznego. W lusterku trzeba pewnie jakąś aplikację lub coś w tym stylu co pozwoli złapać sygnał z kamerki oczywiście przy włączonym wifi w lusterku. swoją drogą chińska myśl techniczna mnie zaskakuje
-
Kamera wifi podłączenie
Najlepiej będzie jak napiszesz do czego planujesz ją podłączyć (jakie radio, model itp) Po drugie wstaw zdjęcia tego co masz do podłączenia. Z reguły kamery bezprzewodowe tego typu co tu wstawiłeś działają pod stacjami typu android. Zestaw jest wyposażony w nadajnik i odbiornik. Ich podłączenie jest banalnie proste... po stronie kamery przy nadajniku są najczęściej dwa kable (plus i minus - na plusie ma się pojawić napięcie po wbiciu wstecznego więc najlepiej wpiąć się plusem w plus od lampy cofania). Po stronie odbiornika to już zleży jak majfrednów poniosła wena twórcza i albo jest odbiornik z usb i kablem sygnałowym (z usb czerpie zasilanie), albo są wyprowadzone kable na plus i minus - na których podajesz prąd po włączeniu radia. Są też inne kombinacje gdzie np. tak jak na obrazu dajesz 12v po zapłonie i 12v po wbiciu biegu itp... więc bez opisu do czego planujesz to podłączyć oraz bez chociażby zdjęcia zestawu jakim dysponujesz może być ciężko.
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Nu nu Wojtek dobrze to wygląda
-
Jakie tarcze i klocki 320mm polecacie
Ja mam u siebie taki zestaw: Tarcze przód Zimmermann Coat Z 100.1249.20 (8E0 615 301 AD) Klocki ATE CERAMIC przód 13.0470-7201.2 Tarcze tył Zimmermann Coat Z 100.3310.20 (8E0 615 601 M) Klocki ATE CERAMIC tył 13.0470-2880.2 Jestem mega zadowolony - szczególnie z małego pylenia i kurzenia klocków więc felgi nie są non stop czarne. Zestaw zakupiony u @Wandej
-
B7 Crew
Prawda - zresztą sprawdź wyjęcie wkładu bez uszkodzenia to chwila moment Ja u siebie już mam podgrzewane
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja normalnie śliną się zadławię... Git robota
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
-
Mokra podłoga
Ewentualnie tak jak pisałem przez sam filtr kabinowy między blachą a podstawą filtra jest gumowo-gąbkowa uszczelka, która z racji wieku może już nie działać. Sprawdź czy dolna obudowa filtra kabinowego jest luźna - wykręć obudowę jest na dwie śruby i zobacz czy nie widać tam śladów świadczących o tym, że leci tamtędy.
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Ja miałem takie żarówki było ok da radę jeździć w nocy, w deszcz itp a kręcę dużo km w różnych warunkach i byłem zadowolony. Światło ładne białe ... Ale... Właśnie jedno "ale" pamiętaj, że te żarówki mają 80W! Instalacja obrywa w lampie - po dłuższym czasie jedzie w lampie spalenizną (wiem bo czułem w moich co się działo) ponadto odbłyśnik też dostaje i się wypala no i ostatnie po kilku minutach dotknij klosz będzie gorący mega gorący - kiedyś czytałem, że u niektórych potrafił się odkształcać - klosze mamy plastikowe. No jak to się mawia coś za coś
-
Mokra podłoga
No właśnie po to akumulator. Jak odłączysz aku to po rozpięciu kostek nie powinno być błędu.
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Zawsze można zrobić soczewki pod h7 - mam i polecam
-
Mokra podłoga
Krok 1. Odepnij akumulator - jeżeli planujesz wyjąć fotele Krok 2. demontujesz schowek(chyba 5 albo 6 śrubek), oraz plastiki dolne przy drzwiach. Możesz też wykręcić śrubę od tunelu i od wylotu powietrza w wykładzinie. W tym momencie możesz trochę odchylić wykładzinę aby zobaczyć ścianę grodziową. Tam też znajdą się pierwsze plastiki w podłodze. Jeżeli chciałbyś wyjąć całą wykładzinę to oczywiście demontujesz fotele przód i tył oraz tunel czyli konsole środkowa. No i wszystkie dolne plastiki które trzymają wykładzinę. Na zdjęciu widać zaślepkę na tyle z przodu są podobne.
-
Mokra podłoga
Dokładnie w podłodze są czarne plastikowe okrągłe zaślepki - może któraś wypadła. Ewentualnie sprawdź jeszcze czy nie leci Ci spod obudowy filtra kabinowego - mi się tamtędy lało - i też szukałem i szukałem ba nawet szczelność szyby byłem sprawdzać - a przez przypadek trafiłem pod obudowę - tam jak wykręcisz dwie śrubki jest uszczelka piankow-gumowa - która z racji wieku już nie spełnia swoich właściwości i może się lać woda
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No można - można Kamil spokojnie najpierw niech moja żona zapomni o obecnych niech się sytuacja trochę w kraju uspokoi - ale tematu nie odpuszczamy No a teraz mogę napisać - wygląda to wszystko dobrze - już nie mogę się doczekać efektu finalnego.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nic nie piszę bo nie chcesz mi bileda do by7 wcisnąć a jak już kiedyś ustaliłeś potrafię męczyć
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
No wypucowana Aj tam zganiasz na wyjmaki - ja jak potrzebował dociąłem z karty plastikowej i też dało radę wyjąć Pakiet na sezon na duży plus
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dokładnie tak jak @kamil-vag pisze - ja mam VFIZa i używam panelu do sterowania nim no a estetyka swoją drogą oczywiście zwykłym licznikiem czyli FISem też idzie sterować.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
O halogenach nie pomyślałem a kierunki już za mną chodziły
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
https://a.aliexpress.com/_BTL3Mt
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kupiłem z ciekawości i powiem Ci, że jakość mnie zaskoczyła na plus. W dodatku zacnie się prezentuje
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Adam - 29 zł
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Ja zmieniam co 70tys km. Raczej mało prawdopodobne. Możesz spróbować odkręcić tylko z boku zderzak i go odchylić. Ale przecież zdjęcie i założenie zderzaka nie jest takie ciężkie. Co do pukania/trzeszczenia nie Łącznik stabilizatora? Bo to by pasowało do dużej ilości małych nierówności.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No co Ty