Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
B7 Crew
Ja mam kamerkę pod stacje na andrutku i z jakości jestem zadowolony. Jakbyś miał stacje to polecił bym. Powodzenia, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Twój jest plastdipem? Bez demontażu ??? Same chromy do około czy środek też? Za trzeba chyba coś postawić nie? Jakiś karton czy coś?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Piękne fotele... Zazdraszczam bardzo
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Panowie dzięki za miłe słowa Co do grilla w czerń pokazałem żonce grill @Gremlin0209 i chyba zaczęła trochę mięknąć A czym go pomalować? I jak go zdemontować do malowania?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Więc tak to świeci: Więc w mojej skromnej opinii świeci to zdecydowanie lepiej niż zwykły reflektor i to bez dwóch zdań. No i trzeba pamiętać jeden cel, który mi i Kamilowi przyświecał najbardziej - w przypadku kontroli jest to nadal halogen h7
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i się doczekałem. Lampy wylądowały na samochodzie Teraz mogę w 100% stwierdzić @kamil-vag megaaaaa robotaaaaa !!!!!! Za nieocenioną pomoc w montażu dziękuję @MaTeo85 Panowie Wam obu należy się porządne Co ja bym bez Was zrobił A oto efekty:
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
To na początek życzę aby ten rok był zdecydowanie lepszy pod każdym względem. A teraz graty za zgromadzone rzeczy. Jak całość będzie na samochodzie będzie miód malina. Obserwuje dalej i 3mam kciuki za realizację planów. PS. Co do modów to do eibacha pasują świetnie amorki bilstein
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Paweł, pokaż lepiej zdjęcia jak siadły te lampy i możesz dać foto jak świeci
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Nooo i jest temat Z nowymi lampami na pewno będzie sztos - znając magiczne ręce @kamil-vag Powodzenia z modami, szerokości no i Szczęśliwego Nowego Roku! Będę zaglądał
-
Stylizacja A4 B7 sedan
Aaaaaa Ty mówisz o ledach w środku? Jak tak to oczywiście to must have ja u siebie mam ledy od @Tomnik możesz w moim wątku zobaczyć jak to wygląda Na początku myślałem, że mówisz o ledach na zewnątrz (reflektory ledowe).
-
Stylizacja A4 B7 sedan
Jest kilka ciekawych B7 na forum poprzeglądaj na pewno znajdziesz natchnienie Ja bym ją dał niżej to na pewno. Dokładka cupry z przodu. Zderzak na S-Line , listwy drzwiowe, tył pewnie tak samo z ledów bym zrezygnował te zamienniki to słabo wyglądają jeszcze gorzej świecą.
-
[A4B7] uruchomienie Full fis, problem z podświetleniem tablicy
Z lampkami które mają wbudowane rezystory to ostrożnie trzeba. Ponieważ często jest tak, że te lampki, które działają bez błędu w b6 wywalą błąd w B7 bo jest tych modelach inny próg czułości na rezystancję. Dalej lampki te są szczelniej zamknięte w bardzo małej objętości powietrza przez co wybudowane rezystory nie mają odpowiedniego chłodzenia. Pamiętajmy, że rezystory zajeb**cie się grzeją. A co za tym idzie dość szybko zdychają z przegrzania, albo przestają świecić albo zaczynają migać. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest włożenie w układ rezystorów o rezystancji 56 Ohm w radiatorze aluminiowym a radiator przymocować np.przy pomocy kleju termoprzewodzącego do klapy bagażnika. Wtedy można włożyć dowolne kiedy bez żadnego can-bus'a i masz wieczne światło bez błędów oczywiście
-
[A4B7] uruchomienie Full fis, problem z podświetleniem tablicy
Oczywiście, że pomoże. Ewentualnie dołożyć rezystory w układ i wtedy można montować zwykłe ledy bez "can-bus'a" i błędu nie będzie.
-
[A4B7] uruchomienie Full fis, problem z podświetleniem tablicy
System kontroli żarówek się odezwał Z tyłu jakie masz żarówki? Zwykłe czy LED?
-
CZARNA PERŁA kapitana Jurasa
Jak chcesz po Bożemu to tak jak w tamtych wątkach. Jak chcesz mniej po Bożemu czyli nie wymieniać lusterka itp. to musisz założyć jakiś moduł do sterowania CLH - który też możesz podłączyć pod Ori włącznik
-
Audi a4 b6 1.8 t Auto wariuje przy minusowej temperaturze.
To podstawa. Sądzę że po takich akcjach powinny zostać błędy. Sprawdź silnik, licznik, centralną elektrykę i ABS/ESP, ale resztę systemów też możesz sprawdzić.
-
Audi a4 b6 1.8 t Auto wariuje przy minusowej temperaturze.
Uzupełnij profil bo nawet z treści nie wynika o jakim samochodzie mowa - to jako rada. Podłączałeś pod komputer? Jakieś błędy?
-
Tylna lampa nie świeci - żarówki czy co innego?
Sprawdź żarówki jak będą dobre to przejedź styki delikatnie papierem ściernym i potraktuj jakimś kontakt-spray'em.
-
CZARNA PERŁA kapitana Jurasa
Graty fury, piękny kolor ahhhh te czarnuchy ? Plany spoko bardzo użyteczne - radio polecam 2din ja mam i jestem mega zadowolony
-
radio nie wyłącza się przy wyciągnięciu kluczyka + niedziałąjacy głośnik
Więc... 1. Ori radia w audi są sterowane przez can a zatem nie Ori radio nie będzie się wyłączać po wyjęciu kluczyka. Oczywiście idzie to obejść. Radio potrzebuje dwa przewody 12v jeden stały do pamięci (to po to by pamiętało ustawienia stacje itp) drugi do zasilania. Musisz sprawdzić w opisach kabli który jest który i pamięć podłączyć pod stałe 12v a zasilanie dać przez przekaźnik (np z bezpiecznika pompki spryskiwaczy). Wtedy bez zapłonu radio grać nie będzie a pamięć będzie. 2. Co do głośnika to najprawdopodobniej uciął się kabel w przelotce drzwi - podegnij gumę i sprawdź czy kabel nie jest przecięty.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Eleganckie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wiadomo coś za coś
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Jakość obrazu ok? Zadowolony?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Póki co zrobiłem na nich około 10k km i cisza a hamowanie eleganckie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nooo Kamilu jednak musiałeś być grzeczny