Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam kamerkę pod stacje na andrutku i z jakości jestem zadowolony. Jakbyś miał stacje to polecił bym. Powodzenia, Darek
  2. Twój jest plastdipem? Bez demontażu ??? Same chromy do około czy środek też? Za trzeba chyba coś postawić nie? Jakiś karton czy coś?
  3. Panowie dzięki za miłe słowa Co do grilla w czerń pokazałem żonce grill @Gremlin0209 i chyba zaczęła trochę mięknąć A czym go pomalować? I jak go zdemontować do malowania?
  4. Więc tak to świeci: Więc w mojej skromnej opinii świeci to zdecydowanie lepiej niż zwykły reflektor i to bez dwóch zdań. No i trzeba pamiętać jeden cel, który mi i Kamilowi przyświecał najbardziej - w przypadku kontroli jest to nadal halogen h7
  5. No i się doczekałem. Lampy wylądowały na samochodzie Teraz mogę w 100% stwierdzić @kamil-vag megaaaaa robotaaaaa !!!!!! Za nieocenioną pomoc w montażu dziękuję @MaTeo85 Panowie Wam obu należy się porządne Co ja bym bez Was zrobił A oto efekty:
  6. To na początek życzę aby ten rok był zdecydowanie lepszy pod każdym względem. A teraz graty za zgromadzone rzeczy. Jak całość będzie na samochodzie będzie miód malina. Obserwuje dalej i 3mam kciuki za realizację planów. PS. Co do modów to do eibacha pasują świetnie amorki bilstein
  7. Paweł, pokaż lepiej zdjęcia jak siadły te lampy i możesz dać foto jak świeci
  8. Nooo i jest temat Z nowymi lampami na pewno będzie sztos - znając magiczne ręce @kamil-vag Powodzenia z modami, szerokości no i Szczęśliwego Nowego Roku! Będę zaglądał
  9. Aaaaaa Ty mówisz o ledach w środku? Jak tak to oczywiście to must have ja u siebie mam ledy od @Tomnik możesz w moim wątku zobaczyć jak to wygląda Na początku myślałem, że mówisz o ledach na zewnątrz (reflektory ledowe).
  10. Jest kilka ciekawych B7 na forum poprzeglądaj na pewno znajdziesz natchnienie Ja bym ją dał niżej to na pewno. Dokładka cupry z przodu. Zderzak na S-Line , listwy drzwiowe, tył pewnie tak samo z ledów bym zrezygnował te zamienniki to słabo wyglądają jeszcze gorzej świecą.
  11. Z lampkami które mają wbudowane rezystory to ostrożnie trzeba. Ponieważ często jest tak, że te lampki, które działają bez błędu w b6 wywalą błąd w B7 bo jest tych modelach inny próg czułości na rezystancję. Dalej lampki te są szczelniej zamknięte w bardzo małej objętości powietrza przez co wybudowane rezystory nie mają odpowiedniego chłodzenia. Pamiętajmy, że rezystory zajeb**cie się grzeją. A co za tym idzie dość szybko zdychają z przegrzania, albo przestają świecić albo zaczynają migać. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest włożenie w układ rezystorów o rezystancji 56 Ohm w radiatorze aluminiowym a radiator przymocować np.przy pomocy kleju termoprzewodzącego do klapy bagażnika. Wtedy można włożyć dowolne kiedy bez żadnego can-bus'a i masz wieczne światło bez błędów oczywiście
  12. Oczywiście, że pomoże. Ewentualnie dołożyć rezystory w układ i wtedy można montować zwykłe ledy bez "can-bus'a" i błędu nie będzie.
  13. System kontroli żarówek się odezwał Z tyłu jakie masz żarówki? Zwykłe czy LED?
  14. Jak chcesz po Bożemu to tak jak w tamtych wątkach. Jak chcesz mniej po Bożemu czyli nie wymieniać lusterka itp. to musisz założyć jakiś moduł do sterowania CLH - który też możesz podłączyć pod Ori włącznik
  15. To podstawa. Sądzę że po takich akcjach powinny zostać błędy. Sprawdź silnik, licznik, centralną elektrykę i ABS/ESP, ale resztę systemów też możesz sprawdzić.
  16. Uzupełnij profil bo nawet z treści nie wynika o jakim samochodzie mowa - to jako rada. Podłączałeś pod komputer? Jakieś błędy?
  17. Sprawdź żarówki jak będą dobre to przejedź styki delikatnie papierem ściernym i potraktuj jakimś kontakt-spray'em.
  18. Graty fury, piękny kolor ahhhh te czarnuchy ? Plany spoko bardzo użyteczne - radio polecam 2din ja mam i jestem mega zadowolony
  19. Więc... 1. Ori radia w audi są sterowane przez can a zatem nie Ori radio nie będzie się wyłączać po wyjęciu kluczyka. Oczywiście idzie to obejść. Radio potrzebuje dwa przewody 12v jeden stały do pamięci (to po to by pamiętało ustawienia stacje itp) drugi do zasilania. Musisz sprawdzić w opisach kabli który jest który i pamięć podłączyć pod stałe 12v a zasilanie dać przez przekaźnik (np z bezpiecznika pompki spryskiwaczy). Wtedy bez zapłonu radio grać nie będzie a pamięć będzie. 2. Co do głośnika to najprawdopodobniej uciął się kabel w przelotce drzwi - podegnij gumę i sprawdź czy kabel nie jest przecięty.
  20. Póki co zrobiłem na nich około 10k km i cisza a hamowanie eleganckie
  21. Nooo Kamilu jednak musiałeś być grzeczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.