Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Vcds wifi
Jesteś pewien, że to vcds? Podeślij linka bo ciekaw jestem co za cudo wymyślili majfrendy Swoją drogą kablowe klony działają tak jak im czapka stoi to aż strach pomyśleć o łączności bezprzewodowej - taka dygresja
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Ja wsadzisz zrób screena z grupy 001, 009, 010 ciekaw jestem parametrów na nowym sprzęcie ?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Nooo drl wygląda elegancko... Że też u mnie nie ma soczewek... I drl - smuteczek
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Nooo dobra baza pod mody jest wrzuć z bliska zdjęcie zderzaka przedniego bo mnie zaintrygował Z hidami i przeglądami nie ma problemu? A mundurowi? Powodzenia i bezawaryjności Pozdrawiam, Darek
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Uuuuu no to szarpło po kieszeni - ale przynajmniej będzie później hulać elegancko
-
A4 b7 BRD by Adran_
Dobrze, że dodałeś, że dla Ciebie - bo już miałem pisać, że Ci zegarek oszukuje. No to Karolu trzeba zrobić listę ciekawych modów no i części do skompletowania i może jeszcze tego lata ewentualnie na jesieni Ciebie odwiedzę ?
-
A4 b7 BRD by Adran_
Kurczę, trzebaby o tym pomyśleć - tyle, że u mnie MCE w wersji LOW ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Aaaaaa dzięki za info
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Norbert, mam pytanie - Tobie vfiz pokazywał u spodu wyrzucony bieg? Czy co to za 5?
-
A4 b7 BRD by Adran_
Doświetlanie zakrętów działa po CAN? Czyta kąt skrętu kierownicy? Rozumiem, że do tego MCE musi być w wersji high?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dzięki chłopaki! No to zaczynam kompletować co trzeba @MaTeo85 ja przewody z tyłu zmieniałem w zeszłym roku w czerwcu oczywiście na ORI bo te fabryczne już były mocno zmęczone życiem
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To przewody też trzeba wymieniać? A ten zestaw od @Dev to po regeneracji? Tarcze/klocki nowe? @Norbas, @golden87 co myślicie o tym zestawie amorków i sprężyn które wkleiłem kilka postów wyżej?
-
Radio Android
To zakładając że, kodowanie kierownicy jest ok. To podłącz vcds wejdź w steering wheel i bloki pomiarowe 08 , grupa 06 pokazuje communication OK i dalej w 07 i 08 gdzie sa button (przyciski) po przytrzymaniu kazdego powinien pojawić się napis Activated, a po odpuszczeniu przycisku Not Oper. Jeżeli nie będzie działać w vcds to: - złe kodowanie, - uwalona wiązka MF (lub coś z nią nie tak), - coś nie tak z modułem kierownicy.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No właśnie o nim myślę
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Wiele słyszałem o Eibachu co myślicie o tym zestawie? Zawieszenie Eibach B-12 Pro-Kit AUDI A4 8EC,B7 1.9 7646677866 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 2704 zł - Zawieszenie Eibach B-12 Pro-Kit AUDI A4 8EC,B7 1.9...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Koledzy potrzebuję Waszej rady planuje zrobić przesiadkę na większe heble - na pewno tył 288 przód też tylko nie wiem czy od razu - przód 320. Rozumiem, że do tego zabiegu potrzebne mi są: Tarcze + klocki Jarzma + zaciski Osłony hamulca z tyłu? Czy polecacie jakieś klocki i tarcze? To było jedno, teraz zaś coś z czym mam większy problem zawieszenie - amortyzatory + sprężyny Chcę ją posadzić trochę niżej ale jednocześnie zachować wysoką jakość Czy moglibyście mi poradzić co wybrać? Czego szukać? Jakieś konkretne rodzaje/numery sprężyn i amortyzatorów? Pozdrawiam, Darek
-
Radio Android
Coś mi tu nie gra... Kierownicę masz od b6 czy b7 czy może inną? Czy wszystkie klawisze od MF są podświetlone? Co do nie działania MF na radio to wiem, że problem jest kiedy do kiery z b6 podepnie się radio z b7 wtedy trzeba zmieniać kierownicę, moduł kierownicy i wiązkę. Czy masz pociągnięte do radia wgl linie can? Pozdrawiam, Darek
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Nooo Norbert - gratulacje fury który rok?
-
B7 Crew
Uuuuu no Karolu czekam z niecierpliwością na stronkę ja niestety nie robiłem fotek
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Kurczę... Jakiś radiator wrzucić ?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
To ja poproszę ???
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
To może być neutralny, ciepły byłby bardziej żółty. Ogólnie moc Leda bajera. Nie masz może fotki blendy od środka? Na tym ostatnim zdjęciu to jakby ktoś latarką świecił obok samochodu
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Robię co mogę póki mam swoje pieniądze Podobno pieniądze z wesela zobaczę tak jak te z komuni tak mi moja przyszła żona zapowiedziała
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Oj robi robotę
-
Audi a4b6 1.8t podnoszenie szyby elektryczne.
Skoro słychać silniczek to stawiam na walnięta linkę od mechanizmu