Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. z racji tego, ze 1.8T to piec na kolkach to w40 sprawdzi sie lepiej z racji wyzszej lepkosci w temperaturze roboczej
  2. dobry olej 5w50 (taki, ktory sie zachowa lepiej temperaturowo niz sredniej jakosci 5w40) kosztuje gruba flote. Takze lepiej zainwestuj w dobre 5w40 i starczy do cywilnego uzytkowania auta.
  3. DivaynEays odpowiedział(a) na Lukar132 temat w 2.4
    znaczy, ze jest nieszczelne i lapie lewe powietrze. Pozbyc sie nieszczelnosci i bedzie jezdzic.
  4. DivaynEays odpowiedział(a) na Lukar132 temat w 2.4
    w okolice odmy tzn gdzie? od zewnatrz czy od wewnatrz?
  5. wchodzisz w silnik, bloki pomiarowe i wlasnie w bloki 90, 91 i 93.
  6. nie. Problem zaczyna sie jak halas wystepuje za dlugo, albo na cieplym LUB syncho rozrzadu juz jest tak rozjechane, ze wypada go zmienic (a terkot nie koniecznie musi wtedy wystepowac)
  7. jak juz ma byc ten konkretny olej to lec Meguin Leichtlauf w butelce to samo co w LM synthoil tyle, ze sporo taniej
  8. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    maksymalnie 21 przod i 24 tyl.
  9. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sprecyzuje bardziej, o ile obnizone wzgledem serii?
  10. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki zawias?
  11. tylko oryginal, albo nowy, albo uzywany lub opcja napinacza bez fazatora + korekta softu
  12. nie koniecznie. Chyba, ze posiada auto od nowosci i dba o interwaly oleju od samego poczatku
  13. Takie specyfiki jak ceramizery stosuje sie jako srodek zapobiegawczy, wydluzajacy zywotnosc, zmniejszajacy zuzycie, a nie lek na zajechanego trupa
  14. pasuja bez problemu
  15. albo maf padaka albo dziura.
  16. Masa opinii i relacji od ludzi z grupy mojej na FB, ze glowica doszla albo tylko umyta, niezregenerowana, albo gwinty pourywane czy szpilki.. Osobiscie nie bralem bo sam ogarniam dla ludzi glowice i nie potrzebuje ;P 600zł+kw, w razie konkretynch pytan uderz na PW.
  17. Mowisz o Wojtas Glowice? Jesli te napiancze takie jak jego glowice to bym podziekowal Jesli chcesz to mam fazatorki na sprzedaz.
  18. tak.
  19. w tej kasie to Meguin Super leichtlauf, a znacznie taniej to eurol super lite.
  20. podlacz kompa i sie dowiesz co go boli, i gdzie szukac problemu.
  21. Tylko SAI do wywalenia, reszta siada p&p, a z silnikow roznych bo jest ich masa, z ktorych to pasuje. W razie czego zapraszam PW ogarniemy temat.
  22. DivaynEays odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    nie oplaca sie.
  23. mozna, ale nie wart ceny.
  24. jakosciowo lepiej wypada Ravenol, ale obie opcje sa dobre. Decyzja juz nalezy do Ciebie
  25. zacisk s4 b6/7 lub T5 (i przerobic reczny), jarzmo C6 polift 330mm, tarcze kotwiczne s4 b6/7 i tarcza z s4b8(lub s5b8) i klocek oczywiscie pod zacisk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.