Treść opublikowana przez qruku
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Też nie była standardem na USA. Kiedyś się nad tym zmóżdzyłem i przekopałem rożne strony i fora i czerwone T oznacza ... nic. Ani BULe, ani USA, ani QUATTRO itp., Poprostu można było sobie zamówić czerwone T ?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Fajne klimaty, kosa zdjęcia ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No nic; nie spodziewałem się po nich jakiegoś dożywocia na aucie także jak padną wskoczą zapewne te co podrzucił @black4
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
U mnie też powoli mają dość, przy kolejnej wymianie dla bezpieczeństwa wrzucę też nowe śrubki.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Moduły od Tomnika do tylnej rejki z których byłem zadowolony poszły do wymiany - zauważyłem że jeden zaczął mrugać po paru minutach od włączenia. Ogólnie i tak dzielnie wytrzymały ponad rok. Poniżej udało się uchwycić moment jak jeszcze oba świecą. Po wyciągnięciu modułów przyczyna raczej jasna ? Oczywiście Tomnik ostrzegał mnie że się grzeją itp. także zakupu dokonałem w pełni świadomie i na własną odpowiedzialność . Po za tym że się same "delikatnie przyjarały" to nie wyrządziły żadnych szkód. Zresztą z tego powodu Tomnik zaprzestał ich produkcji. Z pomocą nadeszły gotowe moduły z Allegrosza wyprodukowane zapewne przez naszych braci z dugiej półkuli: Porównanie: po lewej nowe po prawej stare No i całość na autku: I spodziewany efekt nocą; czyli 'za duuużo' światła ? no ale od przybytku ponoć głowa nie boli heh Ogólnie montaż banalnie prosty; nie ma błędu na fisie, cena też nie wygórowana także nawet jak poświecą pół roku to tragedii nie będzie. Czas pokaże
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ? Pozdro dla żony, widać że docenia i szanuje Twoje hobby
-
Auto się cofa na górce
Cześć, na 99% obstawiam jakąś awarię skrzyni; samochód nie powinien się cofać na wzniesieniu do tyłu. Są jakieś błędy w kompie ? Tryb awaryjny skrzyni ? Do autoryzowanego serwisu Audi to niekoniecznie, ale do kogoś kumatego od skrzyń automatycznych na pewno warto się wybrać. Pozdrawiam
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No rzeczywiście padlina wcześniej była. Teraz elegancko te kreski wyglądają Przypuszczam że jest przepaść jeżeli chodzi o odczucia z jazdy.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Extra ta b5, widać że się trzyma kupy
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
.
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
yy a jak to sprawdziłeś ? ? ma jakiś dedykowany numerek Chętnie bym się też kiedyś przesiadł do takiej limy bo do dzisiaj mi się ta buda mega podoba ? Wrzucaj później fotki z modów.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
i gdzie ten filmik z marchewami
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Gratulacje za ogarnięcie samemu ceramiki na autko Wyjątkowo niedroga ta ceramika. Pytanie jak z jakością / trwałością tego produktu. Masz jakieś sprawdzone info czy sam wziąłeś na testing ?
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Bardzo ładny egzemplarz zwłaszcza że z ostatniego roku produkcji d2 Jak wrażenia po przesiadce z A6 na A8 ? Jakieś mody planujesz ? Będziesz wrzucał LPG ? Pozdrawiam
- B5 Biturbo
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
Piękna sztuka gratuluję i zacny serwis na początek ??
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
A wrzuć kolego zdjęcie tego leda; będzie alternatywa gdyby tych kiedyś zabrakło ? Dzięki, trochę jeszcze poszperałem i masz rację ; powinien być tam włącznik DRL który już właśnie zamówiłem Oczywiście że próbowałem kliknąć ... i nic, nie ma ukrytego big turbo, nitro itp hehe ?? może przy montażu włącznika DRL się coś więcej dowiem ?
-
Seat Exeo Quattro
Dobra robota kolego ! Fajna sztuka z tego wyszła, bezawaryjności życzę.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Extra b5 ! Kiedyś długo moje marzenie takie b5 2.8 w q i manualu Prezentuje się elegancko także Ci się nie dziwie że ma zostać na zawsze Przeczytałem wątek i będę śledził dalej. Powodzenia w dalszym dopieszczaniu. Pozdr
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
W swoim zdjęcie zrobiłeś ?? ? Moja "odcina" jest w takim razie śliczna ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Koledzy czemu ma dokładnie służyć ten czerwony dzyndzelek bo do dzisiaj w sumie nie wiem do końca Teoretycznie da się go naciskać i po zamknięciu samochodu świeci na czerwono.
-
Kolejny Avancior V6
To już mamy małe grono szarych delfinków Chociaż po pierwszych zdjęciach po kupnie jakie wrzuciłeś myślałem że to jakiś inny kolor. Poza tym idziesz z modami jak burza
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No dobre by to było jakby się je dało lekko osłabić w adaptacji. W jasny słoneczny dzień są mega za***iste. Wczesny wieczorek, brak słońca, pochmurno - święcą jak oszalałe, z dalsza je widać jakby się na długich jechało tylko że aż tak nie rażą Barwa światła też extra.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Modzik na duży plus oczywiście nie myślałeś od razu o swapie na 345 ? Jakie tarcze i klocki wrzuciłeś ?
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Sedan, quattro, manual, silnik, zacne stołki i ciekawe kółko - fajna b5 Tak jak koledzy wyżej sugerują, poczytaj intro kilku innych tematów dla porównania i opisz ją porządnie ? Pozdrawiam