Treść opublikowana przez qruku
-
Oznaczenia Listw drzwiowych dolnych S4 b7
Listwy są ori ale czy od s4 ciężko na podstawie tych zdjęć ocenić. Poniżej nr oem listw s4: 8E0-853-969-A-7DL lewy tył 8E0-853-970-A-7DL prawy tył 8E0-853-959-A-7DL lewy przód 8E0-853-960-A-7DL prawy przód
-
PCV Delete Usunięcie odmy
Witam, jeżdżę już z tym prawie rok i nie zaobserwowałem żadnych problemów. Poniżej jeszcze podrzucam bardziej szczegółowy temat:
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
też tak myśle "szczelam" że 20" model IND-T albo SPF
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Super się prezentuje i do tego bardzo fajny kolorek ... ale jaka czyściutka na tych szczytach chyba na lawecie pod kocem tam wjechała
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Ładnie się to wszystko spasowało Bixy by jeszcze zrobiły robotę z przodu ..
-
Czy warto? Debica UHP2
Parę linijek niżej temat poświęcony Dębicy; to trzeba jeszcze dwa nowe stworzyć
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Zgadzam się z Krystianem. Miałem je i była kicha; świeciły za bardzo na niebiesko, w słoneczne dni bardzo słabo widoczne, i jeszcze mi przeglądu nie chcieli podbić przez nie (musiałem zmienić).
-
B7 Avant AWX Quattro
Nie lepiej wrzucić bezpośrednio na forum ? Mniej pierdzielenia i nie ma problemu ze znikaniem zdjęć
-
Polecane opony letnie
Na alledrogo jest też sporo porządnych sklepów
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Fajnie działasz przy autku powodzenia w dalszych pracach
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
W końcu wskoczyły avuski. Wcześniej dwa miłe popołudnia z polecanym przez naszych detailingowych forumowiczów Gyeon Q2 Rim Naprawdę super sprawa. Buteleczka 30 ml wystarczyła na 2 powłoki. Test kropelki czy wszystko poszło w miarę ok hehe : No i całość już na autku : Powłoka podbiła efekt ziarna w lakierze:
-
Audi A4 B7 Avant 04` | 2.0 130 KM ALT | 182.000 km | arctic white
Ja bym tu widział Dubai Style do białego kolorku pozdr
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Kiedyś w prasie "branżowej" wyczytałem że spółka "Dębica" została dokapitalizowana przez GY 100 mln $ w celu prac i rozwoju segmentu opon UHP. Więc całkiem możliwe że Presto UHP2 to duży krok naprzód tej "polskiej" firmy bo opinie o tych oponach są w większości przyzwoite.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ładne te kółeczka Norbas Na niektórych fotach wydają się nawet większe niż 19
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
BATMOBIL
-
Polecane opony letnie
Dalej podają ale nie przy wszystkich. Kiedyś mi przysłali z oponeo i tak starsze niż były w opisie także trzeba być czujnym.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dzięki Michał @afroo. też mi już wspominał o Krystianie Całkiem możliwe że się tak skończy że też pójdę po prośbie Przyznam szczerze że rozkminiam jeszcze mocno kompletne tłumiki Ultera dedykowane typowo do B7 2.0T Q do dokładki s4. Tutaj są 70 mm chociaż na filmiku nawet nie wyglądają na zbyt małe. No i w tym przypadku na pewno zmieni się brzmienie
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No niestety, niby kolor ten sam LX7Z ale odcień wyraźnie inny także trzeba malować Z końcówkami nie taka prosta sprawa bo albo oem puszki z s4 lub jakieś customowe końcówki. Najbardziej by mi robiły takie około 80 mm - jakby ktoś coś gdzie można kupić takie gotowce do tej dokładki będę wdzięczny za info Jak wskoczą 4 kominy, wylecą znaczki z klapy.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
PDC on board przy okazji zagościła już dokładka S4 pod podwójne końcówki. Mod PDC na wyraźne życzenie szanownej małżonki - mówisz i masz kochanie Całość prac wykonał kolega @czaki22 za co jeszcze raz dzięki (chociaż swój wkład też miałem: przytrzymałem zderzak ) Ale jednak zawsze coś; zderzak kupiony w kolorze
-
Polecane opony letnie
Jeździłem dwa lata na Assymetric 2; były bardzo dobre i ciche. Assymetric 3 mają 68 db co też uważam za bardzo dobry wynik i osobiście bym je wybrał z tej pary.
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Nie, wg mnie pracował tak samo na LM i Motulu
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia gdyż odniosłem wrażenie że mi trochę mniej Motula łyka silnik.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Furka zacna ale spas cupry woła o pomstę IMO
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Dobrze siadło to koło