Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Listwy są ori ale czy od s4 ciężko na podstawie tych zdjęć ocenić. Poniżej nr oem listw s4: 8E0-853-969-A-7DL lewy tył 8E0-853-970-A-7DL prawy tył 8E0-853-959-A-7DL lewy przód 8E0-853-960-A-7DL prawy przód
  2. qruku odpowiedział(a) na Madern temat w 2.0T
    Witam, jeżdżę już z tym prawie rok i nie zaobserwowałem żadnych problemów. Poniżej jeszcze podrzucam bardziej szczegółowy temat:
  3. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mi tak przeskakiwało wcześniej na oponie 235/45 na 17" i obecnie przeskakuje na 225/40 na 18". Na zimowej 17" 215/50 nie mam tego ;]
  4. też tak myśle "szczelam" że 20" model IND-T albo SPF
  5. Super się prezentuje i do tego bardzo fajny kolorek ... ale jaka czyściutka na tych szczytach chyba na lawecie pod kocem tam wjechała
  6. Ładnie się to wszystko spasowało Bixy by jeszcze zrobiły robotę z przodu ..
  7. Parę linijek niżej temat poświęcony Dębicy; to trzeba jeszcze dwa nowe stworzyć
  8. Zgadzam się z Krystianem. Miałem je i była kicha; świeciły za bardzo na niebiesko, w słoneczne dni bardzo słabo widoczne, i jeszcze mi przeglądu nie chcieli podbić przez nie (musiałem zmienić).
  9. Nie lepiej wrzucić bezpośrednio na forum ? Mniej pierdzielenia i nie ma problemu ze znikaniem zdjęć
  10. Na alledrogo jest też sporo porządnych sklepów
  11. Fajnie działasz przy autku powodzenia w dalszych pracach
  12. W końcu wskoczyły avuski. Wcześniej dwa miłe popołudnia z polecanym przez naszych detailingowych forumowiczów Gyeon Q2 Rim Naprawdę super sprawa. Buteleczka 30 ml wystarczyła na 2 powłoki. Test kropelki czy wszystko poszło w miarę ok hehe : No i całość już na autku : Powłoka podbiła efekt ziarna w lakierze:
  13. Ja bym tu widział Dubai Style do białego kolorku pozdr
  14. Kiedyś w prasie "branżowej" wyczytałem że spółka "Dębica" została dokapitalizowana przez GY 100 mln $ w celu prac i rozwoju segmentu opon UHP. Więc całkiem możliwe że Presto UHP2 to duży krok naprzód tej "polskiej" firmy bo opinie o tych oponach są w większości przyzwoite.
  15. Ładne te kółeczka Norbas Na niektórych fotach wydają się nawet większe niż 19
  16. Dalej podają ale nie przy wszystkich. Kiedyś mi przysłali z oponeo i tak starsze niż były w opisie także trzeba być czujnym.
  17. Dzięki Michał @afroo. też mi już wspominał o Krystianie Całkiem możliwe że się tak skończy że też pójdę po prośbie Przyznam szczerze że rozkminiam jeszcze mocno kompletne tłumiki Ultera dedykowane typowo do B7 2.0T Q do dokładki s4. Tutaj są 70 mm chociaż na filmiku nawet nie wyglądają na zbyt małe. No i w tym przypadku na pewno zmieni się brzmienie
  18. No niestety, niby kolor ten sam LX7Z ale odcień wyraźnie inny także trzeba malować Z końcówkami nie taka prosta sprawa bo albo oem puszki z s4 lub jakieś customowe końcówki. Najbardziej by mi robiły takie około 80 mm - jakby ktoś coś gdzie można kupić takie gotowce do tej dokładki będę wdzięczny za info Jak wskoczą 4 kominy, wylecą znaczki z klapy.
  19. PDC on board przy okazji zagościła już dokładka S4 pod podwójne końcówki. Mod PDC na wyraźne życzenie szanownej małżonki - mówisz i masz kochanie Całość prac wykonał kolega @czaki22 za co jeszcze raz dzięki (chociaż swój wkład też miałem: przytrzymałem zderzak ) Ale jednak zawsze coś; zderzak kupiony w kolorze
  20. Jeździłem dwa lata na Assymetric 2; były bardzo dobre i ciche. Assymetric 3 mają 68 db co też uważam za bardzo dobry wynik i osobiście bym je wybrał z tej pary.
  21. Nie, wg mnie pracował tak samo na LM i Motulu
  22. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia gdyż odniosłem wrażenie że mi trochę mniej Motula łyka silnik.
  23. Furka zacna ale spas cupry woła o pomstę IMO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.