Treść opublikowana przez qruku
-
Sprzęgło, dwumas ?
Jak się dobrze poszuka to zestaw sprzęgła Luka ok 500 zł, dwumas 1200 zł wzwyż. Ale jak pisze bartez, jak się nic nie dzieje niepokojącego to po co to ruszać. Jak przebieg ori i nie był katowany to powinno jeszcze spokojnie trochę pożyć. Olej jak najbardziej ok.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Aha
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Jak sprawa wygląda z takim kodowaniem na przeglądzie ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI BRB/Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Z zewnątrz wygląda jak nówka sztuka ? a mówi się że największym problemem Audi jest jego poprzedni właściciel ? gratuluję zakupu i niech służy dalej w dobrych rękach
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Do błękitnego też poszedł bym w żółty kolor ?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Extra stołki !
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Zacny upgrade się szykuje ? Fajny model i dobra baza do modów ?
- B7 Crew
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Odważnie ? chyba że wyjątkowo mało jeździsz w zimę ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Oczywiście że warto. Jestem zadowolony, lakier trzyma się całkiem dobrze. Kasa śmiech a efekt warty zachodu. Działaj !??
-
Kolejny Avancior V6
... i tak kupi kolejne B7 3.0 TDI ?
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
Oczywiście że tak ?
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
Konkret wozik w piękny stanie ? Choć dla mnie sedan jest jeszcze piękniejszy Gratuluję udanego zakupu
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
a gdzie obiecany wcześniej filmik z tymi marchewami ?
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
Furka znana i i dobrze już pomodzona, niech dalej służy dzielnie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Fajny gokart ? miałem przyjemność jeździć a3 8p w 2.0T i extra to zapindala ? Żona powinna być zadowolona.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Witam, chwilowo A4 dostało wolne od modów bo trzeba się było zaopiekować nowym członkiem w rodzinie. Eska kupiona w celach kolekcjonerskich i w takim stanie poszukiwana (wspólny projekcik z Tatą po takim tam moim delikatnym lobby ?). No i po wielu miesiącach poszukiwań udało się kupić coś sensownego. Jedna z kilkuset sztuk jakie wyprodukowano w polifcie w manualu. Cała w oryginale z wyczerpaną chyba listą dodatków jak na tamte czasy (m.in. podgrzewana kierownica, podgrzewana przednia szyba, fotele sporty Recaro - dodatkowo wersja 4 osobowa z rozkładaną elektrycznie tylną kanapą, webasto, solar dach, pamięć foteli, czujnik deszczu, bixy, fotochromy, podwójne szyby i mnóstwem innych gadżetów). Piec całe szczęście nie widział LPG i chodzi jak złoto. Plany: oponki zimowe na obecne avusy, na lato ori 20' Multispoke'i, regeneracja i malowanie zacisków. Przy okazji podziękowania dla @czaki22 za wsparcie elektroniczne , @dzik wiadomo za co oraz studio Detailking Tarnów za profi poniższą robotę
-
Opona 2 letnia vs 4 letnia
Jeżeli była odpowiednio przechowywana i użytkowana nie powinno być większego problemu. Oczywiście pozostałe parametry muszą być identyczne tj. index nośności, prędkości o szerokości i profilu nie wspominając. Pozdrawiam
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Ładnie wygląda podrzuć proszę na priv jaki mniej więcej koszt
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Fajna sztuka gratuluje udanego zakupu ? Jeszcze musisz wstawić dekory piano żeby się nie gryzło z ramką rnsa ?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Modzik konkret ?
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Kolego roczniki 05.5 & 06 w USA miały czerwone T. Pozostałe roczniki wedle życzenia. Amen
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
o widzisz hehe tylko ja kupiłem za stówke na alledrogo bo ktoś raczej nie wiedział co sprzedaje ??
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Zawsze miałem chcice na tą gałę i jest chyba z S4 B8 ale nie jestem pewien do końca stan może nie igła ale i tak cieszy ?
-
Kolejny Avancior V6
Good job i efekt elegancki Mnie też to czeka i widzę że warto