Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jolley

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jolley

  1. jolley opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam Poszukuję maty na przednią szybę. Jakich używacie? Zwykłe na samą szybę, czy może obejmująca również lusterka boczne? Przekopałem trochę allegro, ale nic specjalnie w oko mi nie wpadło. Za wszelkie propozycje będę wdzięczny
  2. Pytanie do użytkowników gumowych dywaników Geyer & Hosaja - sprawdzają się Wam? Nie zużyły się przedwcześnie? Myślę je właśnie nabyć
  3. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie szkoda mi 2 czy 3 stówek na takie cuś, dlatego pomyślałem, że gdyby to na frezarce obrobić, to może będzie miało chociaż w połowie handlowy wygląd
  4. Również ciekawi mnie ten temat
  5. A czy bawił się ktoś z Was w regenerację takiego boczka? Widziałem filmiki, gdzie czyścili, szpachlowali i malowali skórę. Czy efekt się utrzymuje? Jakieś Wasze doświadczenia?
  6. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie, przerabiał ktoś z Was blendę tablicy rejestracyjnej z pdc z wersji szwajcarskiej na europejską? Mówię tu o np. rozfrezowaniu otworu. Komuś się powiodło?
  7. Krzysztof, minęło trochę czasu od Twojej naprawy. Jak się sprawuje zestaw? Nadal cisza rano? Ile w ogóle jeżeli można wiedzieć, zapłaciłeś za wszystko razem z robotą?
  8. Marko, jak z tematem sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii? Udało Ci się? Sam się powoli zastanawiam nad tym, bo mam znajomego, który tam mieszka, więc mógłby mi ogarnąć jakąś sztukę. Kwestia co dalej z tą całą papierologią, transportem i oczywiście opłatami (vat? + cło / czy tylko cło?)
  9. Witam Nie mogę do końca znaleźć informacji na temat rozrządu w A4 B6 2.4 o oznaczeniu BDV. Ów rozrząd w tym silniku jest na pasku tak? Do tego dochodzą 2 łańcuchy + 2 napinacze? Co ile wymienia się rozrząd? Jaki koszt za części i nakład pracy? Co ile wymienia się łańcuchy i napinacze? (plus/minus bo wiadomo, że mogą się odezwać w różnym czasie) Czy ktoś z użytkowników w ogóle wymieniał powyższe łańcuchy i napinacze? Jeżeli tak, to przy jakim przebiegu? Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
  10. Panowie, widzę, że temat żyje już o 2014 roku.? Jak Wasze 2.4 się sprawują na przestrzeni lat? Jakieś problemy? Ewentualne wycieki opanowane? Ile palą miasto/trasa? Nigdzie nie mogę też znaleźć info na temat ceny kompletnego rozrządu w 2.4 - trzeba liczyć ok. 3.5tys z łańcuchami i napinaczami?
  11. Mefjiu, o której naklejce mówiłeś, że świadczy o historii w wypożyczalni? Zaznaczony punkt? Przeglądam właśnie blocket, wrzucam auta i nie mogę przetłumaczyć/znaleźć kilku wyrazów np. pochodzenie (czy os prywatna używała, czy taxi, czy firma itp). Czy mógłbyś wrzucić kilka słówek, których znaczenie jest ważne? (kredyty, to pochodzenie itd)
  12. Z ciekawości zapytam, jak sprawy się potoczyły?
  13. Witam Pozwoliłem sobie odgrzać temat. Panowie, chciałem zażyć Waszych opinii na temat 2.4 po jego dłuższym użytkowaniu (temat już trochę ma). Jak się sprawują te silniki? Czy jest tu ktoś z Was, kto żałuje np. z przejścia z 1.8t na 2.4? Biorę oba pod uwagę i nie do końca wiem jaką podjąć decyzję. Jedno wiem, iż 1.8t raczej nie będę modował, więc pewnie zostanę przy serii (max to jakiś chip). Więc kręcenia 200km+ u mnie na pewno nie będzie.
  14. Witam Wszystkich Jestem nowy, aczkolwiek forum śledzę już od długiego czasu. Cieszę się, że tyle osób się udziela i można uzyskać wiele cennych informacji. O mnie. Nazywam się Łukasz, jestem z Rzeszowa i noszę się z zamiarem kupna B6'tki 1.8T lub 2.4 V6. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.