Treść opublikowana przez maryn_08
-
1BE + springi eibach
Hej ja co prawda mam b6 8,5 19 cali na 1be + eibach sportline przód jest idealnie a z tyłu mam jeszcze dystans 1 cm i jest ok oponka 235-35 r 19. Ale wydaje mi się ze do b8 mógł by wejść szerszy kapeć bez obcierania
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
musisz pomyśleć nad jakąś glebą a powiedz mi jak wrażenia co do opon bo też myślę nad takimi samymi
-
Gwint Eibach
a może chcesz go na handel
-
spreżyny eibach sportline a h&r
Będę miał na sprzedaż eibach sportline jak zmienię u siebie fajnie się na tym jeździ lecz jak dla mnie trochę za nisko
-
spreżyny eibach sportline a h&r
Witam mam pytanie odnośnie sprężyn posiadam teraz amorki s line oraz eibach sportline dodam ze auto to a4 b6 i jak dla mnie przód usiadł trochę za nisko i tutaj moje pytanie mogę kupić sprężyny h&r kategorie wagowe na kielichu są takie same jak moje. Oznaczenie sprężyn to H&R Z/A 29368-1 VA (F) mógł mi by ktoś powiedzieć ile te sprężyny obniżają bo nie mogę nigdzie wyszukać i czy charakterystyka sztywności itd jest podobna ze sportline ? prosił bym o opinie użytkowników i nie tylko oczywiście
-
Składanie tylnej kanapy A4 B6 sedan
Zależy jaką masz wersje istniały takie kanapy których nie można było złożyć po zdjęciu oparcia jest blacha oddzielająca przestrzeń bagażnika. Jeśli z boków u góry koło tych małych szybek nie masz takiej klamki to prawdopodobnie masz nie składaną kanapę. Chodzi o coś takiego jak zaznaczyłem na czerwono na zapożyczonym zdjęciu
-
Po wyłączeniu zapłonu nie gasną światła pozycyjne z przodu
Kiedyś miałem to samo lecz w ciężarówce górne światła pozycyjne kupili mi ledowe zamiast zwykłej żarówki i miałem taką samo sytuację jak ty w dzień tego nie widać lecz w nocy delikatnie się tlą. Z tego co kiedyś czytałem to w instalacji nawet po zamknięciu auta płynie jakieś tam małe napięcie a przez to że żarówki ledowe potrzebują mniej tego prądu niż zwykła żarówka dlatego też tak to wygląda że się tli. Rozwiązanie to albo kupienie jakiejś lepszej jakości żarówek z opornikami lub wstawienie oporników. Piszę tylko to co gdzieś tam kiedyś przeczytałem tematu nie drążyłem dalej bo to nie jest jakaś utrata mocy z akumulatora bo na zwykłą żarówkę jest to za mały prąd aby się tliła a na ledową wystarczający
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Kontrolka ABS po wymianie tarcz i klocków
Źle założyłeś pierścień abs bo oczywiście mówimy o tylnych hamulcach i nie czyta czujnik dobrze przerw ewentualnie może czujnik masz zabrudzony jakimiś opiłkami metalu. Abs jeśli wszystkie czujniki wyczują ruch koła to sam zgaśnie nie trzeba go kasować kompem
-
Światło mijania nie dziala
Dokładnie bo przez to że nie łączy robi się zwarcie iskrzy i przepali całą kostkę
-
Wymiana xenonów na lampy DEPO
Daj swoje lampy do przerobienia na większą soczewkę naprawdę przyjemnie się na tym jeździ w nocy
-
Wymiana wężyków przelewowych.
Ściągasz stare zakładasz nowe nic nie trzeba odpowietrzać
-
Dobór świec
Napisz do sprzedawcy niech ci dobierze po Vinie rodzaj świecy, A co do wykręcania to nie można robić tego na chama trzeba trochę odkręcić potem trochę wkręcić i tak po trochu aż wyjdzie cała.
-
Co jeszcze żeby poprawić wygląd?
dołóż pakiet s line i będzie malina
-
Pilne
Wszystko się da zależy jaki budżet na to przewidujesz Poszukaj w dziale sprzedam części ile co kosztuję i podlicz
-
Zamykanie Popielniczki [A4 B6 Automat]
Sprężynki odpowiadają za otwieranie odpychanie a co odpowiada za blokowanie mechanizmu ? Spróbuj zdemontować tą sprężynkę i zobacz czy będzie dalej odskakiwać
-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Dostaję ci się woda przez filtr kabinowy po przez wiatrak. Sprawdź jeszcze raz te uszczelnienie widocznie mechanik coś spartolił
-
Wibrujący wydech !
Sprawdź jeszcze poduszki może któraś się już poddała. Ja też mam delikatne wibrację na biegu jałowym lecz mam wrażenie ze to przez poduszki silnika bo były wymieniane i tak jakby były trochę za sztywne
-
a4b7 1,9tdi filtr powietrza z czym sie łączy?
nie masz co mocno się przejmować jak jeszcze turbo dobrze wstaje
-
[ALL TDI PD] Jakie paliwo ?
Lej zwykłe ON no chyba żę masz na dużo kasy to lej jakąś verve lecz to się mija z celem
-
[B6 AWX] Zwiększone spalanie po wymianie filtra paliwa.
Tak jak koledzy piszą masz drożny filtr i noga cięższa się stała Wszystko zależy też od pogody trasy ja np widzę różnicę względem opon letnich a zimowych w spalaniu teraz wychodzi mi spalanie ok 6 lecz nie liczyłem tego tylko to co komp pokazuje a wszyscy wiemy co pokazuję
-
Coś cieknie...
Może woda z klimy ci się skropliła i gdzieś po belce spłynęła dlatego rudawy kolor ewentualnie odpływy w podszybiu
-
[TDI PD] Jak poznać czy auto ma DPF ?
dpf montowali fabrycznie w b7 dopiero chyba że się myle
-
Jaki rozmiar felg 19''
gwint ewentualnie jakieś sprężyny niższe
-
Jakie radyjko polecacie do b6
ja mam RNS-E i nie mam głośników bose ale dźwięk jest jak najbardziej zadowalający co do karty sd to śmigają mp3 a filmy chyba nie nie wiem bo nie próbowałem