Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maryn_08

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maryn_08

  1. Hej ja co prawda mam b6 8,5 19 cali na 1be + eibach sportline przód jest idealnie a z tyłu mam jeszcze dystans 1 cm i jest ok oponka 235-35 r 19. Ale wydaje mi się ze do b8 mógł by wejść szerszy kapeć bez obcierania
  2. musisz pomyśleć nad jakąś glebą a powiedz mi jak wrażenia co do opon bo też myślę nad takimi samymi
  3. maryn_08 odpowiedział(a) na DivaynEays temat w Audi A4 B6/B7
    a może chcesz go na handel
  4. Będę miał na sprzedaż eibach sportline jak zmienię u siebie fajnie się na tym jeździ lecz jak dla mnie trochę za nisko
  5. Witam mam pytanie odnośnie sprężyn posiadam teraz amorki s line oraz eibach sportline dodam ze auto to a4 b6 i jak dla mnie przód usiadł trochę za nisko i tutaj moje pytanie mogę kupić sprężyny h&r kategorie wagowe na kielichu są takie same jak moje. Oznaczenie sprężyn to H&R Z/A 29368-1 VA (F) mógł mi by ktoś powiedzieć ile te sprężyny obniżają bo nie mogę nigdzie wyszukać i czy charakterystyka sztywności itd jest podobna ze sportline ? prosił bym o opinie użytkowników i nie tylko oczywiście
  6. Zależy jaką masz wersje istniały takie kanapy których nie można było złożyć po zdjęciu oparcia jest blacha oddzielająca przestrzeń bagażnika. Jeśli z boków u góry koło tych małych szybek nie masz takiej klamki to prawdopodobnie masz nie składaną kanapę. Chodzi o coś takiego jak zaznaczyłem na czerwono na zapożyczonym zdjęciu
  7. Kiedyś miałem to samo lecz w ciężarówce górne światła pozycyjne kupili mi ledowe zamiast zwykłej żarówki i miałem taką samo sytuację jak ty w dzień tego nie widać lecz w nocy delikatnie się tlą. Z tego co kiedyś czytałem to w instalacji nawet po zamknięciu auta płynie jakieś tam małe napięcie a przez to że żarówki ledowe potrzebują mniej tego prądu niż zwykła żarówka dlatego też tak to wygląda że się tli. Rozwiązanie to albo kupienie jakiejś lepszej jakości żarówek z opornikami lub wstawienie oporników. Piszę tylko to co gdzieś tam kiedyś przeczytałem tematu nie drążyłem dalej bo to nie jest jakaś utrata mocy z akumulatora bo na zwykłą żarówkę jest to za mały prąd aby się tliła a na ledową wystarczający
  8. Źle założyłeś pierścień abs bo oczywiście mówimy o tylnych hamulcach i nie czyta czujnik dobrze przerw ewentualnie może czujnik masz zabrudzony jakimiś opiłkami metalu. Abs jeśli wszystkie czujniki wyczują ruch koła to sam zgaśnie nie trzeba go kasować kompem
  9. Dokładnie bo przez to że nie łączy robi się zwarcie iskrzy i przepali całą kostkę
  10. Daj swoje lampy do przerobienia na większą soczewkę naprawdę przyjemnie się na tym jeździ w nocy
  11. Ściągasz stare zakładasz nowe nic nie trzeba odpowietrzać
  12. Napisz do sprzedawcy niech ci dobierze po Vinie rodzaj świecy, A co do wykręcania to nie można robić tego na chama trzeba trochę odkręcić potem trochę wkręcić i tak po trochu aż wyjdzie cała.
  13. dołóż pakiet s line i będzie malina
  14. maryn_08 odpowiedział(a) na Sztoss temat w Audi A4 B6/B7
    Wszystko się da zależy jaki budżet na to przewidujesz Poszukaj w dziale sprzedam części ile co kosztuję i podlicz
  15. Sprężynki odpowiadają za otwieranie odpychanie a co odpowiada za blokowanie mechanizmu ? Spróbuj zdemontować tą sprężynkę i zobacz czy będzie dalej odskakiwać
  16. Dostaję ci się woda przez filtr kabinowy po przez wiatrak. Sprawdź jeszcze raz te uszczelnienie widocznie mechanik coś spartolił
  17. Sprawdź jeszcze poduszki może któraś się już poddała. Ja też mam delikatne wibrację na biegu jałowym lecz mam wrażenie ze to przez poduszki silnika bo były wymieniane i tak jakby były trochę za sztywne
  18. nie masz co mocno się przejmować jak jeszcze turbo dobrze wstaje
  19. maryn_08 odpowiedział(a) na Sztoss temat w 1.9TDI
    Lej zwykłe ON no chyba żę masz na dużo kasy to lej jakąś verve lecz to się mija z celem
  20. Tak jak koledzy piszą masz drożny filtr i noga cięższa się stała Wszystko zależy też od pogody trasy ja np widzę różnicę względem opon letnich a zimowych w spalaniu teraz wychodzi mi spalanie ok 6 lecz nie liczyłem tego tylko to co komp pokazuje a wszyscy wiemy co pokazuję
  21. maryn_08 odpowiedział(a) na verbatim91 temat w 1.9TDI
    Może woda z klimy ci się skropliła i gdzieś po belce spłynęła dlatego rudawy kolor ewentualnie odpływy w podszybiu
  22. dpf montowali fabrycznie w b7 dopiero chyba że się myle
  23. gwint ewentualnie jakieś sprężyny niższe
  24. ja mam RNS-E i nie mam głośników bose ale dźwięk jest jak najbardziej zadowalający co do karty sd to śmigają mp3 a filmy chyba nie nie wiem bo nie próbowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.