Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ori RS6 5.0 V10 z dwoma turbinami hybrydowymi. Normalnie ma coś pod 900km, na metanolu ok 1000km, a na nitro ponad 1100km.... MASAKRA.. To ten sam właściciel co kiedyś pisałem, że jeździłem jego RS4 B7. Tego rsa ma jeszcze. Poszło na podniesienie mocy
  2. Byłem teraz przewieźć się pewnym autem........ KOSMOS.... Metanol i nitro Niestety ja tylko korzystałem z benzynki...
  3. Looknę sobie u Ciebie w temacie co i jak
  4. Kiedyś chciałem rezać do panelu klimy, ale odpuszczam temat Tak zrobię, muszę tylko przedłużyć kable.
  5. Tak apropos.... Gdzie dać ESP???
  6. Dzięki Tak teraz 225 jest. Myślę nad gwintem, ale jakoś schodzi i niewiem kiedy wpadnie. A jak Ci przycierało, to bardzo czy tylko w konkretnych sytuacjach??? Poprzedni set też mi obcierał, ale na naprawdę extreme przechyle. Recaro tak jak piszą wyżej... ciężko do zdobycia, ale też fundusze... Na spokojnie i po kolei No właśnie.. pewnie nie tylko ja czekam na taki zestaw Zasiewa bo wiosna.. ciekawe co skoda dostanie na wiosnę
  7. Miałem podobnie z tyłu poprzednimi kołami. 19' 8.5J opona 235/35 + 20mm dystansu, też przytarło czasami
  8. Dziękuję Przycierki miałeś z tyłu czy z przodu???
  9. Można spróbować, ciekawe jak wyjdzie
  10. Dzięki Norbi Tylko jaką oponkę? Bo jednak zmienię na 235.
  11. Powiem Ci, że też tak mi się wydaje jak są założone. Ta oponka jest taka jakaś inna.. Felgi kupiłem używki, więc był kpl już. A własnie się zastanawiałem nad zmianą opon na 235. Dlatego też w kilku wątkach nawet pytałem o rozmiary opon względem felg. Teraz jeszcze jakie oponki do tego zestawu? Takie chyba najlepiej z rantem ochronnym. Te co są teraz, to są nówki, wiec się sprzedadzą. Dzięki Grześ
  12. Dzięki Dokładnie, koło to samo co @Hugo miał w B8. Kilka osób wiedziało o moich planach
  13. Dzięki Kamilale do Ciebie przyjadę B6 @karol1981pierwsze co w niedzielę jak wróciłem, to odpał i przejażdżka kilkanaście km dla sprawdzenia dmuchawy... Powiem tak, KOSMOS.. różnica w zbieraniu kolosalna no i mocy więcej. W kontakcie.. teraz jak się przewieziesz to będzie różnica
  14. Siemka Jako, że jestem wreszcie w Polsce, to można było założyć koła lato Fotki narazie wieczorne, ale z wrażenia odrazu musiałem wstawić post Ciekaw jestem jak wam się spodoba wzór, bo ja gdy zobaczyłem pierwszy raz to koło, to powiedziałem, że muszę je mieć A więc... JR28 w kolorze Hyper Black, rozmiar raczej oczywisty do tej budy tj. 19'. Parametry: 9.5J ET35, a oponki 225/35...
  15. No tył lewy sporo przestawiony ale teraz powinno być ok
  16. to ładnie Moja żonka w B7 jeszcze na zimówkach śmiga, ale po niedzieli jestem, więc będzie nowy setup lato
  17. Ja już zmieniłem na lato, a wczoraj taka niespodzianka rano Drammen Jak wyszła zbierzność???
  18. Grzesiu, jak już będziesz ściągał zderzak to jeśli miałbyś czas i chęci to znalazłem szczegół. Ten wlot co masz na samym dole po środku, to może dałbyś radę tam dopasować (dorobić) jakiś plasterek miodku, żeby zgrało się z całością. Tak z tej perspektywy wydaje się pusto.
  19. Do mojej B6 też czeka już kolorowy licznik Mod na naprawdę duży+

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.