Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie no gałkę biegów zostawię, tylko muszę ją spolerować?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzieki Grzesiu? To po weselu akurat będzie troszke monety?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jeszcze nie jechałem? A tu nie ma co zazdrościć, tylko zamawiać? Dzięki?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wakacje? Jak urlop to i coś trzeba przy Audiczce porobić? Jako pierwsze co sam ogarnę to będzie paczuszka od @siemian ? Zaraz się biorę?
-
Spociki w Kielcach
27, 28 lipiec??? Miejscówkę się wymyśli?
-
Audi 60L 1971
Czyli już jakaś dodatkowa myśl jest? Trzymam kcuki za projekt(y) ??
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
To brawo Panie Niech śmiga Aha dzięki za podesłanie patentu na kable. Jeszcze nie zrobiłem, ale w sobote wezmę się za to.
- Audi 60L 1971
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Delikatnie jakimś klinikiem plastikowym a potem paluszkiem. Też ładnie schodzi taśma?
-
Spociki w Kielcach
Nie no jeszcze w wakacje trzeba coś wymyśleć!!! Rzucać jakieś terminy i organizować czas?
-
Uchwyt na telefon
Dokładnie. I żadnego klejenia nie trzeba. Też mam pod etui. A jeśli kratka wypada to znaczy, że coś jest nie tak.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Tak jak kolega wyżej zaproponował, znaczek na czarno będzie pasował?
-
Uchwyt na telefon
Ja mam magnetyczny i jestem bardzo z niego zadowolony. Telefon jest umieszczony po środku nawiewu, także nie zasłania szyby. I szybko go ściągasz i zakładasz.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Aj aj aj..... @trepek @trepkowa piękna robota?? Aż miło patrzeć na ten kolorek, jest przepiękny? To po przyciemnieniu szybek i lamp, autko do kalendarza razem z B6?
-
Audi 60L 1971
Piękny klasyk Tomek? A jeszcze piękniejszy będzie tych planach, które zapowiedziałeś? Powodzenia i informuj na bierząco?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Wysyłaj 4? @jedrekx bedzie dobra do kalendarza???
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Numer 4?
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Czyli nie bardzo poszalałeś z kolorem? No ale srebrny też jest super? Szkoda jak byś takie autko sprzedał, choć jeśli musisz, to fajnie by było, żebyś zamienił też na Audiczkę? Tak nawiasem mówiąc, to ja też mam dwójkę dzieci (pierwsze 10 lat, a drugie 5 m-cy) i mój sedan wystarcza, ale wiadomo, że każdy ma różne wymagania?
-
Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
Szkoda... to czym teraz śmigasz????
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Dam znać jak będę w pl to wezme lapka z vcds?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To gratulacje? To kiedy wielki dzień????
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Po twoim... ????
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No super ? Teraz Darku w dół?
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Czasu niby minęło sporo od ostatniego wpisu ale teraz za to z jakim efektem? Pieknie podziałane przy autku? Lampy są czarne ale mnie osobiście się bardzo podobają? Wogule przód i tył się zmieniły na Wielki Plus???