Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Troszkę za szybko kupiłeś tą lampę,chwilę dłużej byś poszukał i takie cudo znalazł https://www.olx.pl/oferta/lampa-prawa-przednia-oryginal-audi-a4-b6-xenon-nowa-CID5-IDzbciD.html
  2. Lampy do cabrio robiła grupa ZKW a nie valeo. Wiec lampy są inne,ale dobra wiadomość jest taka ze są sklejane miękkim klejem-więc nie ma problemu z ich otwieraniem bezinwazyjnym i wymiana samego klosza choćby z angola. Wpisz na allegro w kategorii lampy przednie "a4" wyświetli Ci wszystko i jest sporo lamp od cabrio. Tutaj masz swoją lampę w kpl 2 szt https://allegro.pl/oferta/lampy-przod-prawa-lewa-audi-a4-b6-cabrio-xenon-7809041104?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Tutaj kolejna https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b6-cabrio-lewa-lampa-xenon-eu-8h0941003ba-7799837158?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Tyle ze po numerach jakie podałeś wychodzi ze to lewa a nie prawa..... Tutaj masz prawą ale pod innym numerem niż podałeś https://allegro.pl/oferta/lampa-przod-xenon-audi-a4-b6-cabrio-8h0941004ba-eu-7921093435?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
  3. Sprawdzaj błędy i wklej na forum,obstawiam gubienie zapłonów-tylko powód trzeba poznać.
  4. Kupił biedę z nalepkami s-line z każdej strony i spodziewał się orgazmu z każdym przejechanym kilometrem ? Przewaga dzięki technice to wprowadzanie innowacji technologicznych w procesach produkcji, np. laserowe spawanie stelaży foteli,audi wprowadza taką innowacje a skoda i inne seaty jadą jeszcze kilka lat na zwykłych spawach po czym przesiadają się na technologię wprowadzoną przez audi. To taki jeden z przykładów wyjasniających ten slogan.
  5. Dlatego dłuższe trasy planuje na noc
  6. pila24 odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6/B7
    Mam 1BV,jak dla mnie za twarde i myślę że w tym roku będę zmieniał na sachsa odpowiednik 1BE. 1BV i 1BE stoją na tej samej wysokości bo sprężyny takie same.
  7. pila24 odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6/B7
    Kolega wyżej pisał aby zastosować talerzyki z b5,wtedy przód obniży się. U mnie d*pa siedziała bardzo nisko,prawa strona na 62cm od gleby do rantu a lewa 59cm- pękła sprężyna. Wymieniłem sprężyny na 3 klasy wyższe od cabrio,tył przy 1/3 butli lpg siedzi na równi z przodem czyli 65cm. Nie mam fotki z przed wymiany sprężyn,ale uwierz mi ze wyglądało to gorzej niż u Ciebie-tak siedział ze linki od ręcznego wbiły się w osłony podłogi. Fotka po wymianie springów
  8. pila24 odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6/B7
    Sprężyny z tyłu mogą być zmęczone jak to w avancie,poszukaj czegoś z sedana lub cabrio tak ze 2 klasy wyżej by skompensowac masę butli lpg. A czerwone amory to zawiecha 1BV
  9. Pierwsze wersje modułów tak mają niestety ze zawieszają się czasami i zostaje ten napis aż do odłączenia zasilania radia lub zamknięcia auta i powrotu za kwadrans. Zmień na wersję high i będzie po problemie.
  10. Ja mam 178cm i w trasie to jeszcze niżej bym opuścił
  11. Dziś zacząłem rezac bose, póki co stage 0,5 (sama tuba ze wzmakiem). Sam montaż wyszło mi jakieś 10 minut wywalenie ori tuby i zamontowanie bose,lutowanie kabli 20 minut bo dostęp lichy miałem. Poskladnie plastików z 10 minut. Ogólnie kable mają tą samą kolorystykę i funkcje w wiązce ori Harman oraz bose. Po włączeniu radia przód grał w przeciw-fazie w stosunku do tyłu i musiałem w przejściówce przełożyć piny. Jeszcze nie przełożyłem głośników bose na tył a fabryczne mimo że 4 ohmy to grają o połowę głośniej niż na harmanie,musiałem fader mocniej na przód dać bo słychać za bardzo z tyłu. Ciekawe co będzie po zmianie tyłu na 2 ohmowe głośniki bose... Gra ładnie i głośno, bas na maxa w radiu i na max w telefonie powoduja rozbicie czaszki
  12. Sprawdzaj co jakiś czas korekty długoterminowe(kup dongla elm 327 za kilkanaście zł do tego celu),jak będą oscylowały w zakresie -5 % do + 5% to nic silnikowi nie powinno się stać. Tak jak kolega pisze zrób logi pod obciążeniem aby zobaczyć jak instalacja ogarnia silnik przy butowaniu. Aha,ten elm 327 z torque posiada możliwość robienia prostych logów,wiec bez vcdsa tez sobie poradzisz-wystarczy smartfonem.
  13. Ja zapłaciłem 3300zł za zestaw do V6: -Reduktor AC R01 czerwony, wtryskiwacze AC W03 pod osłoną schowane, sterownik qmax basic,butla 68L,faro. Tam gdzie montowałeś to bym za to pewnie z 4000 zapłacił, ogólnie to zrobili Cię w bambuko za tą cenę. Nie wiem jak montaż,ale jeżeli zgodny ze sztuką to powinieneś zapłacić max 2800zł za to co wypisałeś.
  14. Kolego brakuje szczegółów - reduktor czerwony czy czarny? Sterownik w wersji basic czy plus? Listwa AC W01,czyli bieda edyszyn. Mieszalniki oleju? Lol cóż to za maszyna ? Chyba chodzi o filtr z odstojnikiem. Napisz o tych szczegółach o które pytam to ocenimy ale już widać że za taką kasę to coś nie halo ten zestaw.
  15. Juz sobota,rezac trzeba a fotek nie ma.... no to wstawię fotki z tego co ja dziś wyrezałem Wysokość jaką zostawiłem to 15mm ale troszkę za wysoko jest i lepiej ciąć by zostało 14mm W pozostałości starego mocowania wyciąłem fragmenty by ta część osiadła na płasko na mocowaniu lusterka fotochoromowego Muszę jeszcze podpiłować stare mocowanie by idealnie dolegała plastikowa osłona lusterka do szyby Na starym mocowaniu przed cięciem trzeba odmierzyć odległość od dołu blaszki do zamka po prawej i zachować ten sam wymiar przy zamocowaniu do nowego lusterka bo inaczej będzie luźne.
  16. Odczytaj na zimnym silniku temperatury ze wszystkich czujników jakie są i sprawdź czy któryś nie przekłamuje.
  17. Nie zawsze pokazuje błąd tego czujnika. Czasami pada ale nadal jego wartości rezystancji nie są tak wysokie by pokazać błąd lecz za wysokie by odpalić. Omomierz pozostaje wówczas.
  18. pila24 odpowiedział(a) na HatefulEvil temat w 1.8T
    Ja bym jeszcze czujnik temperatury silnika sprawdził,jak zawyża temperaturę to za mała dawka paliwa idzie.
  19. U mnie nie było takich możliwości wywalczenia odszkodowania,wypłacili mi tyle ile maksymalnie dało się wyciągnąć z tabeli uszczerbków.
  20. Nie zgadzaj się na pierwszą wycenę,rób tak jak napisał hak64 - na warsztat ściągnąć zderzak i porobić zdjęcia wszystkiego co jest uszkodzone. Trochę z innej beczki - miałem wypadek w pracy i TU chciało mi wypłacić 1200zł za uszczerbek,robiłem dodatkowe badania,odwołania itp. Koniec końców wypłacili mi 7100zł zł. To tylko analogiczny przykład by nie godzić się na pierwsze wyceny. 5 miesięcy wypłacali mi kasę po "kawałku" wraz z każdym odwołaniem.
  21. No i ma ktoś te fotki z postu #1? Przydał by się jakiś podgląd.
  22. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Zrób vagiem testy modułu. Zobaczy czy wszystkie funkcje działają. Po testach mogą pojawić się błędy których wcześniej nie było.
  23. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Moduł komfortu pod siedzeniem kierowcy do sprawdzenia. Może wtyczka zamokła.
  24. Witaj na forum,ręczny i ramka podejdą. Różnice między 2 din a 1 din są głównie przy mocowaniu kosza i popielniczki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.