Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Rnse ma linie k pod innym pinem niż bns 5.0,w a4b6 komunikacja z radiem idzie przez linie k a nie can.
  2. pila24 odpowiedział(a) na adzemian temat w Lifestyle i Hydepark
    W takim v6 to nie bardzo słychać silnik jak wejdzie np na 2tys obrotów,a ruszenie przy takich obrotach to albo pisk opon albo buksowanie kół. Może na początku niech patrzy na obroty by wiedzieć ile pedał gazu wcisnąć. Do wysoko łapiacego sprzęgła trzeba się przyzwyczaić.
  3. Trzeba całą pompę wymontować i odkręcić przewody od niej. Czyli spuszczenie płynu oraz odpowietrzanie pompy i całego układu. Sprawdziłem ze ten sterownik nie ma lutowanych pinów tylko zgrzewane wiec lutownica odpada bo popalić można punkty styku. Jest jeszcze jakaś mała szansa ze przewód pompy gdzieś jest uszkodzony i ma przebicie.
  4. Tak w sterowniku,często pojawiają się zimne luty na łączeniu pinów i płytki z elektroniką. Ale pierw sprawdź samą wtyczkę.
  5. Problem ze sterownikiem ABS, dlatego nie łączy z nim. Odepnij wtyczkę od pompy ABS i zobacz czy nie zgniła. Jeżeli jest ok to trzeba będzie wyciągnąć pompę i zajrzeć do środka co tam sie staneło. Możliwe są zimne luty przy pinach
  6. Nie ma co kombinować i kupować gorszy kabel niż ma teraz,radio do wyciągnięcia i sprawdzenie gdzie linia k jest podłączona. W tych przejściówkach do rns-e trzeba przełożyć linie k bo jest w innym miejscu w symphony.
  7. pila24 odpowiedział(a) na dawid_mag temat w 2.4
    Tak ma być.
  8. Tez poszukuje takiej płytki by się pozbyć szwabskiego z wyświetlacza radia. Znalazłem na allegro używke mapę Mapa Europe North East V7 ( Polska, Litwa, Łotwa, Estonia ) Bodajże to 2017r,ale za 99zł wiec przydało by się w kilka osób zrzutkę zrobić i wysyłać jeden do drugiego by każdy mógł sobie zmienić język.
  9. Koła dokręcone?
  10. Manetka do wymiany lub czyszczenie styków.
  11. pila24 odpowiedział(a) na mefjiu temat w 1.8T
    Nie pamiętam numeru,możliwe że pierwszy. Engine lub coolant temp. Sprawdź czy nie pokazuje zbyt wysokiej temperatury na zimnym-wtedy auto nie odpali z powodu zbyt małej dawki paliwa w mieszance.
  12. pila24 odpowiedział(a) na mefjiu temat w 1.8T
    Przy padniętym czujniku położenia wału nie pracuje pompa paliwa. Sprawdź w blokach pomiarowych temp slinika na zimnym.
  13. Z czego kojarzę to 0,7 Litra Ja bym płukał układ LHM+ tak ze 2-3 litry na płukanie i później serwisowy płyn g00400m2
  14. Proponuję od razu podmiankę sprężyn na używki 3-4 kategorie wyżej,i najlepiej kupić od cabrio bo tam masa tyłu auta nie podlega takim dużym wahaniom jak w avancie z racji śmiesznego bagażnika. Ja taki komplet sprężyn w dobrym stanie kupiłem za 20 zł,po zabiegu tył wyrównał się z przodem. Przed wymianą było jak u kolegi kilka postów wyżej a po wymianie efekt taki
  15. To były wersje bez lampek bagażnika? Pierwszy słyszę
  16. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio_Generation_II_Plus
  17. Mam gdzieś wersje full sprawdź załącznik Jak nie będzie pełna to napisz,bo mam kilka wersji gdzieś VCDS-Lite-1.2-Installer.zip
  18. Powinno być to samo.
  19. Prawdopodobnie pas z napinaczem będzie do wymiany jeżeli przewód i wtyczka od niego jest ok.
  20. https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html Do tego ściągnij vcds lite 1.2 pełna wersja i zrobisz wszystko co trzeba.
  21. Ja kupiłem ten do forda-tańszy niż do audi jeden czort bo i tak wypinasz piny z tej wtyczki. Doszło do mnie w 2 tyg,gra bardzo ładnie. Tutaj klikoj
  22. Musisz zakodować te radio do swojego auta,przewód z linią k służy do łączenia się vaga z radiem. Rns-e ma ten przewód pod innym pinem niż concert,trzeba przepiąć pin.
  23. Ten el 327 to bardziej zabawka niż prawdziwe narzędzie. Kup kabel kkl za 50zl i zrobisz nim wszystko co potrzebujesz a nawet 10x więcej.
  24. Zmostkuj pin 15 z 16. Linia K tez do przełożenia
  25. pila24 odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B6/B7
    To też z pewnością pomoże. Najdłuższa moja trasa w a4 to około 1200km,zero jakichkolwiek dolegliwości po tej trasie. Niech autor postu napisze jakie ma fotele w aucie. Mój kuzyn tez narzekał na jazdę w b7 bo noga opierała mu się na tunelu ale on miał zwykle fotele.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.