Treść opublikowana przez pila24
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Oj tam bez przesady,mi sie podobają zegary z b6/7 nawet te czerwone nie są takie brzydkie. Gorzej było we wcześniejszych generacjach gdzie fis się sypał jak choinka na 3 króli.
-
B6 - Zmiana języka FIS
Chodziło mi o przepięcie pinów,też mam u siebie tą przeróbkę. Panel z menu to ciężka sprawa.
-
Bixenon Xenon od A do Z
-
Zerwały się ząbki paską rozrządu w Audi A4 B6 2.0 ALT
Jak będziesz miał angola np, z 1.8t to masz wszystko na swap i możesz zmienić motor na lepszy. Ale jak nie chcesz się trudzić to 2.0 alt z b7 będzie pasował p&p i nie ma on takiego apetytu na olej jak ten z b6.
-
Zerwały się ząbki paską rozrządu w Audi A4 B6 2.0 ALT
Jak juz chcesz wracać do 2.0 alt to poszukaj z b7. Najlepiej jakbyś angola całego wyrwał,reszta gratów na sprzedaż i wydatek wówczas by był skompensowany solidnie.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Rdza wypłynęła pod silniczek,ale można je wyczyścić. By całkiem padły to muszą się rozpaść jak ten poniżej. 20201124_171228.mp4
-
Bixenon Xenon od A do Z
To są silniczki krokowe wiec są wysterowane poprzez sterownik który zasila impulsami kolejno fazy,nie da rady inaczej go ruszyć. Podepnij pod sterownik i zamiast czujników poziomu wstaw potencjometry 2 (ja dałem 4,4K ohma). Musisz podłączyć 2 silniczki w tym samym czasie do sterownika by działało,i wybudzić go vcds poprzez linie K.
-
Polerowanie szybki zegarów - ktoś ogarniał?
Nie pamiętam jaka pasta,ale jakas niezbyt droga bo tylko test robiłem wtedy z tą polerką. Ceramika polepsza efekt i zabezpiecza poliwęglan przed rysami.
-
Problem z fis
Wejdź w ustawienia fis (3x reset) i wybierz pokazywanie informacji radiowych.
-
Polerowanie szybki zegarów - ktoś ogarniał?
Wkrętarka i gąbka 60mm mocowana na rzep dadzą radę,do tego pasa polerska. Przyciski można obkleić taśma dookoła i gąbeczką dojdzie się wszędzie.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Regulacja działa poprzez sterownik poziomu w dodatku trzeba go wybudzić na stole vcdsem. A co do dekli to oryginale przetwornice powodują w nich naprężenia i przez to pękają. Przeróbka na inne wskazana. 20210306_171925_001.mp4
-
Polerowanie szybki zegarów - ktoś ogarniał?
15 minut roboty,nie demontuje się szybki tylko okleja taśmą czarną ramkę wokół niej by gąbką polerską jej nie zjechać. Na koniec ceramika i efekt jak później
-
Jak zamontować ten plastik. Lol
Mysałem ze chcesz przeciągnąć pas,plastik ten trzyma się na zatrzaskach blaszkowych. Jak go przyłożysz to będziesz widział gdzie blaszki mają wejsc. Chyba ze odpadły
-
Jak zamontować ten plastik. Lol
Odepnij zaczep pasa pod boczną maskownicą fotela.
-
Jakie było radio fabryczne w A4 b5 2001r.?
Jeżeli jest zmieniarka to prawdopodobnie chorus 2,jeżeli nie ma to concert 2. Cyjnij fotkę kostek od radia i anteny to będzie wiadomo na 100 %
-
B6 - Zmiana języka FIS
Musi być przycisk menu,albo przeróbka panelu od navi by wejść w te menu.
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Kolorek jednak bardziej miły dla oka niż standardowa czerwonka ?
-
Chip do 1.8t 150km 110kw lpg
Jak grat to korba wyjdzie kołem ? wszystko zależy od stanu motorka
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Tez mam je u siebie i świecą idealnie,myślisz że mce z b7 jest bardziej czułe niż te c6? Nie testowałem ale myślę iż na tym samym poziomie i obejdzie się bez błędu.
-
Wyciek co to może być.
Cieknie olej po misce,trzeba z kanału lub podnośnika zajrzeć od dołu. Możliwe iż z samej miski.
-
Dołożenie Multi kierownicy
Częstuj sie do woli ? allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Dołożenie Multi kierownicy
Manetka tempomatu będzie ok
-
Bixenon Xenon od A do Z
Wsadzić projekty z b8.
-
[A4 B6] Oryginalne węże spryskiwaczy Xenon
Te fabryczne węże wyglądają jakby jakiś ogrodnik je założył. To zwykły wąż zbrojony i zapewne tez masz fabryczny. Masz fotkę jak wygląda fabryczny
-
Wymiana radia z 1 din na 2 din w A4 B6
Jak poszperasz na forum to znajdziesz o tym spory temat.