Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Zaciągnąć na zimę futro na dach i jeździć ?
  2. pila24 odpowiedział(a) na rybus85 temat w 2.0
    No właśnie się zastanawiam jak może się zapchać odpływ jak jest cała osłona na grodzi.... U mnie pod aku to odpływ ma otwór jakieś 50mm,kiedyś zrobiłem test i przelałem 5L wody z bańki. Poziom w grodzi nawet na 1cm nie zdążył wzrosnąć bo tak szybko spływało. Musiały by się tam borsuki zagnieździć i tamę zrobić by to się zapchało.
  3. Coś podobnego kolega miał w lampach bix,sprawdziłem ile światła emitują z 4 metrów. No i wyszło około 1100 luxòw i barwa bliska 5000K,następnie sprawdziłem żarówki h7 super white i one juz emitowały 1800 luxòw (barwa mimo nazwy super white to około 3300K czyli norma dla h7).
  4. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bosch = varta,bo ją wykupił. Może ukraiński obsługowy banner?
  5. pila24 odpowiedział(a) na Cukier191 temat w 1.8T
    Słaby aku,kostka stacyjki,problem z masą. To najbardziej prawdopodobne przyczyny.
  6. pila24 odpowiedział(a) na Kuroszini temat w Audi A4 B6/B7
    3 x reset krótko wciśniesz i wejdziesz w menu. Jak brak resetu to wymiana manetki
  7. Telefonu nie paruje się z radiem tylko z modułem bt. Faktem jest iż te moduły mają swoje lata i nie ma 100% kompatybilności ze wszystkimi telefonami na rynku. Chińskie telefony często mają z tym problemy. Rozważ wymianę modułu bt na nowszy (S,AA lub 8P1).
  8. Po prostu ustaw przebieg w nowym liczniku na taki jaki był w starym a nie na jakieś legalizacje się chcesz wybierać i dodać prawie 200tys km przebiegu do auta.... A tutaj temat dla Ciebie
  9. Prosiak z ~200kg większą masą w automacie ma 6,3s do setki...
  10. A jakiś program juz jest? Prosiak z tym motorem nieźle się odpycha,takie a4 to będzie chyba poniżej 5,5s do 100km/h.
  11. Rnse chce adaptacji rozmiaru kół,ten błąd to brak adaptacji.
  12. Zakoduj rnse kodem 0301711 i zrób reset navi (przycisk radio + setup przez 10 sekund aż się zrestartuje). Kodowanie modułu bt pod Twoje auto 0010722
  13. Zobacz w ustawieniach radia czy jest obsługa can,a Ty chcesz by radio grało przy wyłączonej stacyjce cały czas?
  14. W rnsd owszem,ale kolega ma chińczyka którego ciężko wywnioskować cokolwiek ? Możliwe iż radio oczekuje sygnału z can(jak w ori),brak sygnału to wyłączy się po 30 minutach.
  15. B 5 linia K w rnse. Coś źle tutaj odczytujesz łączysz linie K wiązki radia z linią K wiązki Bt,i tak samo cany.
  16. Wypnij pin nr 3 z kostki modułu bt i użyj go jako mute wtykając w pin 16. Mute powinno iść po can ,ale czasami jakieś anomalie się dzieją i potrafi nie załapać mute po cenie,więc te z pin 16 zawsze działa jak należy. Kilka postów wyżej wkleiłem rozpiske rnse i bns 5.0,użyj jej bo bns 5.0=concert 2+ jeżeli chodzi o pinologię.
  17. pila24 odpowiedział(a) na Ga2la temat w Audi A4 B6/B7
    Jak wywala błąd sondy to sonda za katem lub sam kat. Odmy jak są zapchane lub rozszczelnione to mają wpływ na prace silnika.
  18. pila24 odpowiedział(a) na Ga2la temat w Audi A4 B6/B7
    A co masz w kodach gotowości? Pewnie sprawność kata jako failed,kata trzeba sprawdzić wzrokowo czy nie zapchał się,jazda z zapchanym katem może uszkodzić motor.
  19. Te uszkodzenia różnie się mogą objawić,np. mam jeden moduł który nie daje się zakodować i ma wszystkie wartości wyzerowane,ale działa. Tylko bez kodowania nie do się go do reszty systemu dołączyć (kiera mf,rnse). Inny z kolei ma błąd jednostki kontrolnej i nie działa w ogóle,inny działa ale nie daje się wykryć... Także loteria z tymi H.
  20. pila24 odpowiedział(a) na Ga2la temat w Audi A4 B6/B7
    SAI to wymysł ekologiczny by szybciej nagrzać katy. Jak się zepsuje to co najwyżej hałasować może. I generować błędy. Dla silnika nie ma znaczenia jej obecność.
  21. Na 6 sztuk H które miałem 3 uszkodzone programowo... Tak,cany i k po 2 przewody na 1 pin.
  22. Trochę Cię zmartwię ale wersja H tak samo jak wersja K jest uszkodzona programowo i może się wywalić. Montaż modułu za schowkiem jest łatwiejszy i bezpieczniejszy dla modułu bo nie ma możliwości zalania go. A w podłodze mimo hermetycznej obudowy zdarza się iż dostaje się tam kilka kropli wody przy jakimś zalaniu i niestety ta woda tam pracuje i niszczy moduł. Ale Twój wybór jak zrobisz. Przewody w wiązce: Cany to skrętka i łączysz je kolorami z tymi w dużej kostce, Czerwony z niebieskim paskiem +12v Brąz -12v Czarny tel- Zielony tel+ Zielony z czerwonym paskiem linia K Niebieski z czerwonym to prawdopodobnie nieużywany pin,można dać go jako mute po przełożeniu pinu w kostce modułu BT Te przewody od podstawki jest bezpieczniej usunąć z kostki modułu bt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.