Treść opublikowana przez pila24
-
Włączanie kierunkowskazu na rondzie
Dlatego ja na małych rondach (z 1 pasem) mam sposób taki iż patrze na skręt przednich kół,jak delikwent będzie zjeżdżał z ronda to kierunku może nie wbijać ale skręcić musi. Koła proste lub lekko w prawo czyli zjeżdża,i od razu wale na rondo.
-
Wypadanie zapłonu cyl3 2.8 v6 AMX
To ciekawe jak jest zrobiona instalacja bo normalnie to wyjęciu sterownika masz przerwę w obwodzie i wtryskiwacze benzyny nie działają. Nie zaglądałem do princa nigdy. Zrób test podzespołów silnika i słuchaj czy się włączają po kolei wtryskiwacze jak na teście w kompie
-
Ustawienie inspekcji A4 B7 vcds
Ale co ma Ci się pojawić? Jak jest napis na fisie o inspekcji tzn ze juz się zbliża do końca ustawionego interwału (kilometry lub czas)
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Dlatego napisałem by BOSMA wziął,to niemiecka firma a nie chińskie wynalazki.
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
W b7 są inne przetwornice niż w b6 (tez francuskie ale nie wiadomo jakiej firmy),ale nie słyszałem by padały tak szybko jak valeo z b6.
-
Procedura adaptacji IMMO3
No w tym przypadku vep nie da rady,sterowniki boscha można odczytać bez programatora. Ale z siemensem jeszcze nie miałem doczynienia
-
Procedura adaptacji IMMO3
A jakie to auto i jaki rocznik?
-
A4 B7 Webasto
Dołożone analogowe webasto thermotop c,po kabelku idź do sterownika i zobacz czy nie ma modułu gsm Antena GSM do modułu Thermo Call TC3/TC4 WEBASTO - Części do ogrzewań postojowych - Części zamienne WEBASTO - Wszystko do klimatyzacji i autoklimatyzacji - ClimaTeam CLIMATEAM.COM.PL Wszystko do klimatyzacji i autoklimatyzacji - ClimaTeam
-
Poduszki powietrzne
Podłącz się pod kompa i daj wykaz błędów,czy mam szklaną kule wyciągnąć? ?
-
Procedura adaptacji IMMO3
Vag eeprom programmer to załatwi bez problemu.
-
Interfejs elm 327, audi a4 b6 2.0 benzyna
- Interfejs elm 327, audi a4 b6 2.0 benzyna
Spalanie masz na fisie ☺ chyba ze go nie masz aktywowanego,to na forum jest opisane jak to zrobić- Interfejs elm 327, audi a4 b6 2.0 benzyna
Podstawowe parametry pracy silnika można podejrzeć. Najlepiej radzi sobie apka torque pro- Dziwne wskazania licznika
Jak jest przy rezerwie to zawsze szybko opada ,niezgodnie z ilością paliwa w zbiorniku. Zalej więcej i problem się rozwiąże. Słuchaj ludzi którzy dobrze radzą .- Gdzie można dostać gładkie szkła do koito 3a?
Ogniskowa musi się zgadzać w soczewkach inaczej będzie problem z linią odcięcia i ilością światła po wyjściu z soczewki .- Pytanie co do S-LINE
To dołóż elementy wyposażenia z sline a nie emblematy.- Dziwne wskazania licznika
Nie żyduj tylko zalej do pełna i zobacz co pokaże wskaźnik. A jak spalanie nie pokrywa się z kompem to można to w liczniku skalibrować- Wymiana świateł - na jakie?
Nie wymieniaj tylko poddaj lampy modyfikacji,bo te zamienniki to o kant można roztrzaskać Pisz do @kamil-vag on coś Ci ogarnie- Blad airbag - problem z polaczeniem vcds
Wepnij miernik w taśme tam gdzie masz łącznik airbag 4 pin,masz tam 2 mostki. Podłącz się omomierzem pod pierwszy i sprawdź czy jest przejście na 2 piny tam gdzie wpinasz poduchę kiery. Następnie podłączasz się pod drugi mostek i sprawdzasz 2 kolejne piny czy jest przejście.- Wypadanie zapłonu cyl3 2.8 v6 AMX
Auto normalnie odpala bez sterownika lpg?- Blad airbag - problem z polaczeniem vcds
Jak okablowanie ok to miernikiem sprawdź taśme kierownicy,wyśrodkowałeś ją przed założeniem?- D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Dołóż te 50 zł i kup komplet palników BOSMA.- [A4B6] problem z tiptroniciem
Są 3 możliwości -uszkodzona wiązka/podłączenie przewodu między sterownikiem a skrzynią (najbardziej prawdopodobne) -uszkodzony zawór w skrzyni -zimny lut/uszkodzony sterownik Według mnie najbardziej prawdopodobne jest uszkodzenie przewodu/wtyczki przy skrzyni bo tam najgorsze warunki panują Pokaż zdjęcie odpiętej wtyczki i gniazda przy skrzyni- Pytanie co do S-LINE
Najczęściej handlarze obklejają auta tymi "nalypkami" by podnieść wartość pojazdu. Ja mam pełny pakiet s-line z fabryki bo się takie auto trafiło,ale gdybym nie miał to nie udawał bym że mam ?- Pytanie co do S-LINE
Pod kanapą i w książeczce serwisowej. - Interfejs elm 327, audi a4 b6 2.0 benzyna