Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Dlatego ja na małych rondach (z 1 pasem) mam sposób taki iż patrze na skręt przednich kół,jak delikwent będzie zjeżdżał z ronda to kierunku może nie wbijać ale skręcić musi. Koła proste lub lekko w prawo czyli zjeżdża,i od razu wale na rondo.
  2. To ciekawe jak jest zrobiona instalacja bo normalnie to wyjęciu sterownika masz przerwę w obwodzie i wtryskiwacze benzyny nie działają. Nie zaglądałem do princa nigdy. Zrób test podzespołów silnika i słuchaj czy się włączają po kolei wtryskiwacze jak na teście w kompie
  3. Ale co ma Ci się pojawić? Jak jest napis na fisie o inspekcji tzn ze juz się zbliża do końca ustawionego interwału (kilometry lub czas)
  4. Dlatego napisałem by BOSMA wziął,to niemiecka firma a nie chińskie wynalazki.
  5. W b7 są inne przetwornice niż w b6 (tez francuskie ale nie wiadomo jakiej firmy),ale nie słyszałem by padały tak szybko jak valeo z b6.
  6. pila24 odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    No w tym przypadku vep nie da rady,sterowniki boscha można odczytać bez programatora. Ale z siemensem jeszcze nie miałem doczynienia
  7. pila24 odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    A jakie to auto i jaki rocznik?
  8. pila24 odpowiedział(a) na JawoR36 temat w Audi A4 B6/B7
    Dołożone analogowe webasto thermotop c,po kabelku idź do sterownika i zobacz czy nie ma modułu gsm Antena GSM do modułu Thermo Call TC3/TC4 WEBASTO - Części do ogrzewań postojowych - Części zamienne WEBASTO - Wszystko do klimatyzacji i autoklimatyzacji - ClimaTeam CLIMATEAM.COM.PL Wszystko do klimatyzacji i autoklimatyzacji - ClimaTeam
  9. pila24 odpowiedział(a) na Chudy@ temat w Audi A4 B6/B7
    Podłącz się pod kompa i daj wykaz błędów,czy mam szklaną kule wyciągnąć? ?
  10. pila24 odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Vag eeprom programmer to załatwi bez problemu.
  11. Spalanie masz na fisie ☺ chyba ze go nie masz aktywowanego,to na forum jest opisane jak to zrobić
  12. Podstawowe parametry pracy silnika można podejrzeć. Najlepiej radzi sobie apka torque pro
  13. Jak jest przy rezerwie to zawsze szybko opada ,niezgodnie z ilością paliwa w zbiorniku. Zalej więcej i problem się rozwiąże. Słuchaj ludzi którzy dobrze radzą .
  14. Ogniskowa musi się zgadzać w soczewkach inaczej będzie problem z linią odcięcia i ilością światła po wyjściu z soczewki .
  15. pila24 odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    To dołóż elementy wyposażenia z sline a nie emblematy.
  16. Nie żyduj tylko zalej do pełna i zobacz co pokaże wskaźnik. A jak spalanie nie pokrywa się z kompem to można to w liczniku skalibrować
  17. Nie wymieniaj tylko poddaj lampy modyfikacji,bo te zamienniki to o kant można roztrzaskać Pisz do @kamil-vag on coś Ci ogarnie
  18. Wepnij miernik w taśme tam gdzie masz łącznik airbag 4 pin,masz tam 2 mostki. Podłącz się omomierzem pod pierwszy i sprawdź czy jest przejście na 2 piny tam gdzie wpinasz poduchę kiery. Następnie podłączasz się pod drugi mostek i sprawdzasz 2 kolejne piny czy jest przejście.
  19. Auto normalnie odpala bez sterownika lpg?
  20. Jak okablowanie ok to miernikiem sprawdź taśme kierownicy,wyśrodkowałeś ją przed założeniem?
  21. Dołóż te 50 zł i kup komplet palników BOSMA.
  22. Są 3 możliwości -uszkodzona wiązka/podłączenie przewodu między sterownikiem a skrzynią (najbardziej prawdopodobne) -uszkodzony zawór w skrzyni -zimny lut/uszkodzony sterownik Według mnie najbardziej prawdopodobne jest uszkodzenie przewodu/wtyczki przy skrzyni bo tam najgorsze warunki panują Pokaż zdjęcie odpiętej wtyczki i gniazda przy skrzyni
  23. pila24 odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    Najczęściej handlarze obklejają auta tymi "nalypkami" by podnieść wartość pojazdu. Ja mam pełny pakiet s-line z fabryki bo się takie auto trafiło,ale gdybym nie miał to nie udawał bym że mam ?
  24. pila24 odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    Pod kanapą i w książeczce serwisowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.