Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. No to teraz dodatkwo uważaj żebyś nie zepsuł tego wąsa co opiera się mimośrodowa śruba. U mnie odpadł bo był zardzewiały. Teraz będe musiał tam coś wykombinować. A kapłem się już po malowaniu sanek.
  2. Dodatkowo lubią się mega zapiec z tulejką wewnętrzną tulei gumowej i jest nie do odkręcenia. Wyjęcie sanek jest dużo prostsze niż męczenie się na aucie. A jak nie odkręcisz to i tak nic innego nie zrobisz. JA u siebie musiałem wycinać i wypalać te śruby bo było tak wszystko spuchnięte.
  3. DarekS4 odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B6/B7
    180 lub 230 wystarczy ci w zupełności na rdzeniu JR SPEC.
  4. DarekS4 odpowiedział(a) na JackPara temat w 2.7BiT
    Dokładnie tak zrobiłem. z silnika BES
  5. DarekS4 odpowiedział(a) na mikey12 temat w 3.0TFSI
    A lambda koryguje ?
  6. Tak jako log statyczny. Ciśnienie i zrób log statyczny na rozgrzanym kanału 4
  7. Pokaż te korekty od zimnego do ciepłego na jałowym razem z nagrzewaniem się silnika.
  8. REVO ogólnie nie działa najlepiej z tego co ostanio widzę. Super fura mam nadzieje że kiedyś coś polatamy. Co do kratki napisz do mnie w Poniedziałek chyba mam dwie tylk onie wiem czy lewe czy prawe.
  9. DarekS4 odpowiedział(a) na maniolo23 temat w Śląskie
    Możemy zrobić. Obsługuję jeden warsztat w koziegłowy więc można się jakoś dogadać jeśli nie chcesz zostawiać auta.
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na gayo_s temat w Mazowieckie
    Będę w Tomaszowie za dwa tyg. o ile przyjedzie mi auto z którego mam zabrać silnik ( czekam na potwierdzenia od gościa) jeśli jesteś zainteresowany. Moge zabrać sprzęt i zrobimy.
  11. DarekS4 odpowiedział(a) na TheSneaky temat w Audi A4 B8
    Ten nr nie zamienia się na inne nr. 800zł + KW nowa Trzeba sprawdzić czy sworzeń jest 14 czy 12
  12. DarekS4 odpowiedział(a) na Roscar temat w 1.8T
    To kolega sobie jeszcze doczytać dużo musi Bo ty masz silnik ten sam ale osprzętowo przepaść. Choćby elektronika. Na tym co masz robimy 240km bez wymiany turbiny. Dolot wydech cooler i paliwo. Jak jest zdrowy motor to wychodza nam zawsze moce 230-240HP na k03s Kolega dobrze pisze k04-064 wtryski wystarczą 440-550 ( ja ładuje 550) Na K04-064 Robiliśmy Bama i dał nam 301HP a w a4 na hybrydzie 064 wyszło 340Hp.
  13. DarekS4 odpowiedział(a) na michcio1985 temat w 3.2FSI
    No szałowy to on nie jest. Ile masz najechane ? Który rok ??
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na Paweł1985 temat w 3.2FSI
    Często to robimy u nas. Musisz zdemontowac kolektor i zrobić sobie dobry dostęp do kanałów ssących. Ja mam do tego urżądzenie ale trafiają się takie jednostki że przed zastosowaniem urzadzenie mausze dobrze odmoczyć nagar chemią bo jest ja kamień. Oczywiście warto pamiętać aby zawory były zamknięte
  15. To akurat nie jest jakiś super koszt więc wyczyść zaadaptuj i zobacz co zostało z błędów.
  16. DarekS4 odpowiedział(a) na Horas91 temat w 2.0
    noidemm 16514 dotyczy pierwszej sondy 6 PIN a nie drugiej To ze adaptacje pokazuje ci OK to jedno a wychodzi często inaczej. Pokaz korektę krótkoterminową na rozgrzanym silniku.
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na mikey12 temat w 3.0TFSI
    Nie chciało mi się czytać całego wątku ale dodam coś od siebie jeśli ktoś się zastanawia dlaczego USA ma na klapce 91/95. Powód jest bardzo prosty. USA ma inne paliwo i zazwyczaj jest to paliwo 91 i gorsze. Lanie paliwa 98 jest rozsądne i jeżeli tylko dbasz o swój samochód to odpłaci ci się to tylko na dobre. Co do mocy nie ma to większego wpływu. Harakterystyka się poprawia na pewno. Natomiast jesli miałbyś to samo auto po remapie na 98 a lałbyś 95 to róznica byłaby w druga strone czyli mogłoby być możliwe osłabienie ale po to każdy silnik ma lambde żeby korygować.
  18. Chcesz to przywieź. Ale mam inne pytanie. Auto krajowe czy sprowadzone z USA. czy był robiony jakiś soft ?? Kolejny temat jak głęboka diagnostyka silnika została wykonana oprócz mierzenia kompresji ?? Czy mechanicy szukali w ogóle problemu ??
  19. Powyższa odpowiedź powinna wyczerpać temat i zaspokoić to co chciałeś wiedzieć.
  20. Są dwie szkoły. Ja mierze zimny i ciepły. Wielu starszych mechaników mierzy na ciepłym z jednego konkretnego powodu. Autem jak jeździsz to silnik jest ciepły a nie zimniejszy.
  21. DarekS4 odpowiedział(a) na Horas91 temat w 2.0
    Po pierwsze szczelność wszystkich podciśnienie i okładu ssącego. Można podejrzeć pracę lamby która ci powie czy auto ma problem z lewym powietrzem. Dodatkowo wykonaj w pierwszej kolejności mycie i adaptacje przepustnicy. Potem można się skupiać na dalszym szukaniu. Czujnik temp musi byc sprawny bo na jego podstawie jest ustalana praca RPM dla silnika ciepłego i zimnego. Jeżeli wskazówka mną nagłe skoki tzn że coś jest nie tak i auto może się przełanczac z obrotów podwyższonych na niższe w zależności ile ci ta temp wdg licznika lata. Trzeba sprawdzić pod kompem jak ten czujnik pracuje czy przypadkiem licznik cię nie robi w konia. Miałem taki przypadek na warsztacie kiedyś.
  22. Nie będzie to sonda na 10000% I proszę w takich wypadkach nigdy nie sugerować się sonda bo nigdy nie będzie to miało nic do rzeczy dla odpalania. Silnik jest zasadniczo prosty. Musisz sprawdzić trochę rzeczy typu świece cewkę zapłon ciśnienie paliwa pracę wtrysków i nastawy czujników. Po tak pełnej diagnostyce można próbować znaleźć anomalia. i skupić się na konkretach a nie wymysłach wyssanych z palca.
  23. jaki kod silnika ?? Układ wtryskowy sprawdzony pod każdym kątem ??
  24. DarekS4 odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.8T
    Castrola to bym nawet do kosiarki nie wlał A masz pewność ze wlałeś ori Motula. Bo są podruby niestety.
  25. Raczej tym tanim i innym ustrojstwem tego nie robisz. Daj do kogoś kto ma profi sprzęt i zrobi ci to od reki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.