Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. Królu złoty dziękuję Wbijam na tamten temat z dalszymi zapytaniami. Dolne zawiasy dzisiaj kupiłem boczny + środkowy al górnych sworzni gościu nie miał. Z racji że ja nie mam aktualnei zbiornika paliwa i wózka tył będę wiercił i wspawię sobie nakrętki od dołu żeby miec przykręcany. masz moze te zdjęcia bo wszystkie linki wygasły
  2. Cześć. Mam sprawę. ja kupowałem mojego esioka to był rozkompletowany. Nie było kanapy tył. Kupiłem recaro do tyłu z limuzyny i się okazało że ona jest składana a ja mam wersje ze ścianą grodziową. Teraz tak ani zawiasów na dole ale etka pokazuje że są przykręcane to jakoś dokupie ale cały doł przy podłodze też jest inny, etka pokazuje tam jakieś dwie blach dodatkowe których nie ma w wersji ze ścianą. Idzie je dokupić w ASO bo już dzwoniłem ale nie byłem przygotowany na taką rzeźbę XD Do tego przydały by się górne bolce żeby zamek się na czymś blokował. Ktoś przerabiał podobnego zonka albo może ktoś coś poradzić ?
  3. u mnie fotele z S5 weszły bez problemu do B7. Wtyczki przełożyłem z B7.
  4. DarekS4 odpowiedział(a) na VRGOOD temat w 2.7BiT
    jeżeli był nowy to nie widzę problemu
  5. DarekS4 odpowiedział(a) na johnys4 temat w 2.7BiT
    Sprawdź podciśnienia.
  6. DarekS4 odpowiedział(a) na Dominiks4b5 temat w 2.7BiT
    Zależy ile masz kasy. JAk chcesz wydac i mieć dobre w oryginalnych miejscach pod oryginalne kierownice powietrza to Wagner przewidziany do RSa. Ja u siiebie mam centralny ALE zauwaz że B7 ma ryja dużego i mam 100% nawiewu a niektóre auta mają połowę coolera przykrytą. Nie ujmując nosbowi nie każdy centralny cooler się nada. tym bardziej te mocniej schowane.
  7. DarekS4 odpowiedział(a) na Makale temat w 2.7BiT
    Skrzynia może nie pasować. Przynajmniej jedną przymierzałem i nie pasowała.
  8. DarekS4 odpowiedział(a) na kwiator temat w 2.7BiT
    mam podeślę jak będę miał chwile w domu
  9. DarekS4 odpowiedział(a) na JackPara temat w 2.7BiT
    Robię to u siebie , w sumie już zrobiłem ale ja wymieniłem wiązkę na tą z nowszymi cewkami. Generalnie polecałbym zrobić to samo chyba że chodzi ci o same cewki to nie ma po co. Tam są moduły zapłonowe jeszcze czy ktoś już rzeźbił ?
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Załóż czerwone
  11. co do rudej kupiłem błotniki nowe do siebie tzn używane ładne. I zastanawiam się czy nie dać ich do ocynkowni a mam prawie obok siebie. Cynkują w wannie i ogniowo.... Ciekawe czy dałoby się to normalnie polakierować potem.
  12. Bardzo ładne Auto. W moim poprzednim B7 jednomas rozwalił łożyska w skrzyni. Nie trzęsło ale w jednym zakresie obrotów było charakterystyczne szumienie jakby łożyska oporowego ale to był odgłos własnie z jednomasa.
  13. Ale Panowie tak tylko wrzuciłem i zapytałem czy ktoś chce kupić To nie dla mnie broń boże. Gdzież 20" w moim aucie. To nie w moim stylu Po prostu kupiłem na handel bo mam dojście w fabryce a co do takich opon miałem Leona 390HP z takimi naleśnikami i zdjąłem oponę przy 170 z tyłu. TTRS miała 4ro tłoka zresztą sam go tu sprzedawałem. To ten sam co RS3
  14. Felga to 19" tak dla jasności i się nie mieści a zacisk połyka tarcze 420mm oczywiście ceramika.
  15. Dzieje się tu co ?? Komuś 10cio tłoka ??
  16. DarekS4 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Sorry ja patrzyłem w twój profil gdzie masz inny silnik niż BFB. W20VT nie ma problemu
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Yogi broń boże nie porównałem. To było przytoczenie ile kosztuje zrobienie samej góry żeby big turbo mogło wykazać jakąkolwiek charakterystykę na wykresie. Bartez mod na GT2871R 10,2 nie będzie gównotuningiem bo na tej turbinie prowadzi się wykres momentu prostoliniowo bez dużego nagłego obciążenia na korbe. Tym sposobem jesteś w stanie mieć więcej tych HP i być zabezpieczonym. Można się połasić na to co miałem czyli TD05HR16G 9,8T czyli mniejsza d*pa na twinscrollu ale wymieniłbym wtedy przynajmniej korby. A samo turbo to koszt bagatela 1,500zł ALE trzeba wyspawać kolektor ok 2K. Chyba że dołożysz tłoki z BAMa no to możesz wyciągnąć śmaiło max z tej turbiny. Krzysiek z Digituna robił tego trochę na tych turbinach TD05 i TD06 i wiem że wyniki były od 350 do 400 w zależności od silnika czy kuty czy nie.
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Ad.1 To jest to co napisałem wyżej odnośnie kwoty za 1km Ad.2 Dlatego wylądował u mnie 2.7 ALE tutaj znowu dobrze napisał Yogi bo B7 z 1,8T prowadzi się inaczej niż z 2,7 i to nie podlega dyskusji a wiem bo jeździłem. Dlatego w moim projekcie przed włożeniem silnika włożyłem Big brake na przód i tył tylko dlatego żeby nie narobić dziadostwa po swapie bo znając życie hamulce by się przesunęły a jazda by kusiła. Co do Spoola tak jak pisałem wyżej przy tej mocy musisz zrobić góre żeby to auto tą góra jechało bo nie ma cudów nawet jak założysz fajnego EFRa to on Ci z dołu nie pojedzie. Z budżetem 20K do mocy 500HP już ci mogę powiedzieć że 10-12K wychodzi zrobienie porządnej góry za same części. Nie wiem ile Dziak by sobie krzykną za zrobienie głowicy ale tez na pewno z kolejne 2-3K .... mam andzieje że daje Ci to jakiś pogląd. Swego czasu na pewno kojarzycie Leona Rafałka 20VT z 800+ tam koszt samych części góry przekroczył 12K Szybki przelicznik z mojej strony Wydech porządny z DP + Aktywny na klapach ok 5-6K (to jest dobra cena) Dolot kmpl z coolerem OK 4K custom przerobienie twojej turbiny na hybrydę ok 3K u Peruna Przydałby się porządny TIP ok 1K i do tego poprawić odmy Dochodzi Pompa możesz kupić z zapasem jakąś 044 ORI Boscha 1K kmpl na gotowo Wtryski ok 1000 strojenie ok 2tys i już mamy 18tys a wynik grube 300+ ale 4 nie pęknie. Możesz bawić się jeszcze w to co ja miałem w leonie na TD05HR16G9,8T Na building Boost żeby nie kuć motoru. miałem wtedy 390HP ALE znowu trzeba było spawać kolektor itp.
  19. DarekS4 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    A sam to robisz ? Zostaw tą kwestię tunerowi. Po co będziesz sobie głowę zawracał częściami. Tuner kupi co potrzeba.
  20. DarekS4 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie chłopak zadał pytanie jakie zadał. Na pewno nie jest mechanikiem skoro takowe padło. ktoś tam wyżej napisał koszt 30k …. nie wiem czy ktoś wie ale koszt w pewnym pułapie każdego konia mechanicznego jest liczony w sumie czterocyfrowej i to jest fakt który zawsze się potwierdza oddając auto do tunera. Słuchaj skoro wiesz że wtryski i turbo musisz wymienić to na pewno jesteś świadomy tego że seryjny motor nie zniesie tych dwóch nowych gadżetów. /temat prosty wyjmujesz motor rozbierasz kujesz po drodze poprawiasz kilka diwajsów związanych z górą jak to w TFSI. od razu proponuje podłubać górę bo przy big turbo i mocach 500+ musisz mieć dobrą górę bo z dołu i tak nie pojedziesz. Do tego nowe sprzęgło cały nowy wydech dolot chłodnica oleju. itp. pompy paliwa potem strojenie
  21. Zależy co jest do zrobienia. Od strony softu mogę wykonać robotę bo na resztę nie mam czasu. Mogę śmiało polecić HP Factory z Czechowic jeśli chodzi o wydechy i doloty i silniki no i wiadomo Krzysiek z Digituna i fajnie rozwiną się u nas BaQ jeżeli chodzi o spawanie. Robi naprawdę ładną robotę. Może nie tanią ale na pewno adekwatnie do jakości.
  22. A zapytam inaczej. Jak ocenia go tuner ?
  23. Nie ukrywam że jest ładnie poprowadzony ale gdybym kiedykolwiek zdecydował się celować na coś powyżej 400 to zwiększyłbym pojemność do 3.0L. Ciekawi mnie o ile by się zakres 2tys-4tys RPM zmienił w tym exeo po strokerze na 3.0.
  24. na tej stronie koszt jest o 100zł mniejszy niż w ASO. Info. dla potomnych równica w tych nr jest taka że ten końcówką A zastąpił tego bez. Czyli uszczelka jest ta sama ale cena już nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.