Treść opublikowana przez Czarek99
-
[Radio]Zasilenie tylne głośniki bezpośrednio przez radio
Tak kolego jeśli zasilisz tylne głośniki przez radio będą grały tak jak przód niestety stracisz subwoofer. W tedy będziesz miał połączenie takie jak w przypadku audic które wyszły ori bez radia tak jak moje b7
-
Mój czterołap!!!
U pana Szymona ? Moja już doszła tylko czekam na wiązkę od kaja żeby podłączyć i działam w sobotę . Powiem szczerze, że warto czekać
-
Uszkodzony moduł komfortu?
U mnie w b7 jak padł moduł to miałem podobny oznaki padło sterowanie szybami/ brak reakcji na pilot tj. otwieranie zamykanie itd.
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Ładna sztuka widać po fotelach, że nie zjeżdżona
-
Wydech od RS do A4 sedan 252KM
Zderzak czy tam dokładkę i tak musisz zmienić nie wiem jakie są ceny takich wydechów bo nie mam b9 ale może spróbuj się dowiedzieć jakie ceny nowych wydechów z kwasówki np filmy proex albo jakies mg jest dużo takich firm które zrobią ci wydech taki jaki potrzebujesz głośny/cichy basowy na jedną strone na 2 itd
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Wczoraj wyjmowałem tunel bo przerabiam na 2 din i też mam wiązke z tą niebieską kostką czy to oznacza, że wystarczy kupić przełącznik i stacyjke do schowka i będzie chulać ?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Kupione odemnie zostalo przerobione z passata. Sam osobiscie mam zrobione pokretlo z a3 ktore jest p&p i tez po przekreceniu jest scisniete z jednejnstrony a z drugiej luka niestety jak sie poprawia fabryke to tak jest Ps. W niedalekiej przyszlosci tez bede montowal androida tego na wzor rnse to dam znac jak z jakoscia dzwiekiem itd. Aktualnie mam pioneera jeszcze japonskiego i bije na glowe rnse i inne conncerty wiec bede mial dobre porownanie
-
Wymiana kierownicy na czteroramienną multifunkcyjną A4 B7 2005-2008
Panowie mam pelny fis oraz tempomat chce zapodac kiere z a8 d3 z okragla poducha czteroramienna czy wystarczy kiera poducha tasma 12 pin oraz okablowanie poduszki czy, cos jeszcze?
-
Wymiana kierownicy z a4 b6 na b7
tak tutaj masz filmik gosciu mowi krok po kroku akurat w b6 zmienia kiere na ta z b7
-
Dymienie alt-a
Biała para się nie przejmuj u mnie też występuje jak jest dużo wilgoci/krótkie trasy oraz zimą najwięcej.
-
Kupno android fake rns-e
Jestes pewny ze 1 opcja 64 gb 8 rdzeni nie obsluguje kamery cofania czy tylko jej nie ma w zestawie bo ja juz zgupialem
-
Kupno android fake rns-e
Pozniej juz ogarnolem nie wiedzialem o co chodzi z tym car play i obd 2 ale to raczej mi nie potrzebne ale dzieki
-
Kupno android fake rns-e
Witam zamierzam założyć u siebie 2 din kompletuje graty w sumie mam wszytko oprócz radia podaba mi sie ten model ala rns-e która wersje kupić ? Tutaj podaje linka 4GB DSP 2 Din GPS z systemem Android 10 samochodowy odtwarzacz DVD odtwarzacz radiowy dla Audi A4 B8 S4 B6 B7 RS4 8E 8H B9 siedzenia Exeo2002 2008 Multimeida nawigacji|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com Oczywiście wiem, że 64gb pamieci 4gb ramu i 8 rdzeni tylko są 4 rodzaje tego i mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym się one różnią nie licząc ceny ?
-
Linia Can
Ok dzięki niestety mam fabrycznie iso tylko 2 kostki teraz trzeba rzeźbić ale dam radę. Pozdrawiam.
-
Linia Can
Cześć u siebie w aucie nie mam podpiętego canu. Wiem że w liczniku to piny 19 i 20 oraz że wymaga kodowania. Wiem też, że can odpowiada za wyświetlanie informacji na fisie oraz sterowanie kierownicy. Chciałbym się dowiedzieć czy steruje również podświetleniem klawiszy w radiu ? Ponieważ z fabryki auto wyszło z standardem iso i tam jest oddzielny kabel pomarańczowy do podświetlenia radia. Moje pytanie brzmi czy po podłączeniu cana i podłączeniu radia jakiegoś ori to can steruje tym podświetleniem i ten pomarańczowy kabel mam po prostu odłączyć i zabezpieczyć przed zwarciem ?
-
Radio android ala rns-e
Temat do zamknięcia kwestie zasilania ogarnolem
-
Radio android ala rns-e
Mam wlozone radio pioneera jeszcze japonskie z 2005 roku. Po wuposazeniu wiem ze gosciu co konfigurowal ta audice wybral sobie wersje bez radia bo nawet ta ramke pod 1din mam ze srebrnym paskiem czyli ori ramka i nie mam przejściówka wek zeby podlaczyc radio na iso tylko ori mam standard iso czyli 2 kostki
-
Radio android ala rns-e
Witam moje pytanko dotyczy zalozenie takiego androida jak w tytule. Niestety moje auto ori wyjechalcz fabryki bez radia oraz bez suba mam 8 glosnikow nokii 2 kostki od radia zasilajaca oraz sygnalowa do glosnilow. Moje pytanie brzmi czy ktos podlaczal pod taki zestaw takie radio czy podejdzie p&p czy trzeba cos kombinowac z instalacja? Dodatkowo podlaczenie info na fisie wystarczy podlaczyc tylko 2 przewody jak w przypadku rnse?
-
Układ wydechowy z 1.8 do 2.0
Bedzie pasowal z 1.8t do 2.0 potrzebujesz wydechu do kata, oslon termicznych na druga strone jesli chcesz zrobic po bozemu uchwyt do wydcehu z drugiej strony no i oczywiscie zderzak na 2 koncowki. Tu jest poradnik tyle ze w 1.9 tdi i wydech od 2.5 ale w benzynach jest podobnie i bez przedluzania wydechu
-
Rura wydechowa/ czym sie rozni.
Ten sam wydech różnice mogą być w stosunku modelu b7 i b6 nie wiem jak w altach ale w 1.8t w przypadku b7 układ wydechowy jest trochę dłuższy
-
Wymiana srebrnej ramki na kierownicy
łatwo porysować ale jak z wyglądem i czy rzeczywiście nie było widać, że są 2 warstwy tej ramki po jej naklejeniu ?
-
Nakładka chrom na kierownice
Witam zakładaliście bądź znacie kogoś kto to zakładał na chrom kierownicy AUDI RAMKA NA KIEROWNICE CHROM JAK ORYGINAŁ 8837329550 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 69,99 zł - AUDI RAMKA NA KIEROWNICE CHROM JAK ORYGINAŁ (8837329550). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! ? jak to wygląda macie jakąś opinie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka wszystkim zaglądającym na forum mam na imię Czarek mieszkam pochodzę z okolicy Łęczycy spod Łodzi. Na forum trochę się już udzielałem ale jakoś nie było okazji się przywitać.
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Fajna sztuka masz jeszcze fabryczny autoalarm
-
A4 b7 zmiana kierownicy z 4 na 3 ramienna
Witam czy przy takiej wymianie wystarczy odkrecic moja kierownice odlaczyc przykrecic nowa i podlaczyc poduszke? Moja jest bez multi nowa bedzie tez bez multi oczywiscie z poduszka czy stara tasma do poduchy bedzue pasowac czy bedzie trzeba cos zmieniac?