Treść opublikowana przez kakamber1
-
Wymiana napinacza łańcucha a adaptacja
Wystarczy wymienić.
-
Dziwny dźwięk z silnika - film
Zaglądałeś do reszty cylindrów czy jest tak samo? Na oko nie wypatrzysz czy jest dobrze, trzeba by rozebrać silnik i pomierzyć tłok i cylinder. Po pierwsze tłok pod wpływem temperatury się trochę rozszerzy, a po drugie góra tłoka jest fabrycznie trochę mniejsza niż nominalny wymiar który mierzy się poniżej pierścieni.
-
Dziwny dźwięk z silnika - film
No to ja bym obstawiał luz na panewce albo sworzniu tlokowym trzeciego cylindra
-
Filtr paliwa 1,8t bex
A czy filtr do BEXa nie powiniem mieć tylko trzech króćców?
-
Modyfikacja 1.8t bex
Czemu jeździsz BEXem na pb95? Tam już trzeba 98
-
Wypadanie zapłonu - 1 cylinder
U mnie przyczyną wypadania zapłonów na jednym cylindrze bardzo rzadko na dwoch był przeplywomierz. Moze warto zrobić logi.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Na luzie mało stał, jak troche pojezdze to sie poprawi. Najwazniejsze że na razie nie ma słabniecia przy przyspieszaniu. Do kogo się odezwać w sprawie poprawy softu zdalnie?
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
http://vaglogi.pl/log-002_033_032_H9U7Y.html Bez kasowania błędów jak poprzednio żebym znów nie musiał 300 km jeździć dla optymalizacji.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Wiem że nie powinienem ale nie wytrzymałem. Wymieniłem wtryski. Po przejechaniu 200 kilometrów normalnie i 100 z gazem w podłodze auto przyspiesza jak nigdy. http://vaglogi.pl/log-002_033_118_8YP31p7.html Mogę tak jeździć czy lepiej zrobić korektę softu?
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Ciśnienie sprawdzałem już po programie jakoś w zeszłym tygodniu.. Taką korekte programu można zrobić zdalnie? Kupilem ostatnio kabel do wgrywania softu.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Ciśnienie paliwa sprawdzałem, jest cały czas równo 4 bary. Jeździlem poł dnia z manometrem przyklejonym do szyby. Mam wtryski z saba, pomogą?
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Problem ciągle ten sam. Nierówne przyspieszanie na dużym obciążeniu. Udało mi się go uchwycić, nie był super wyraźny ale odczuwalny, bywa dużo gorzej. Od 24 sekundy do 35, przyspieszanie na 5 biegu, gaz w podłodze. Widać chwilowe spadki przepływu. http://vaglogi.pl/log-002_033_118_B9yfR0x.html Proszę o poradę jak namierzyć problem. Nieszczelności nie znalazłem, na N75 czekam, jak dostanę to podmienię.
-
Przebieg 320 tysięcy
Mam a4 b6 ze Szwecji i radzę uważać na korozję podwozia. Najlepiej pozdejmować osłony bo tam może czaić się zło.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Jest oryginalny bosch zalozony 3 dni temu
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Jutro postaram się sprawdzic nieszczelność. Nie wiem czemu w logu 02 i 33 na górze jest stary log na przepływce pierburga, proszę nie brać go pod uwagę.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Ponawiam prośbę o analizę logów, seryjny BEX bez katalizatora po małym programie. Mam lekki problem z nierównym przyspieszaniem na dużym obciążeniu. Zdarza się sporadycznie ciężko trafić żeby loga zrobić jak niedomaga. http://vaglogi.pl/log-115_118_qns0H.html http://vaglogi.pl/log-002_033_9LF6Lw9.html http://vaglogi.pl/log-003_020_gR2ylnT.html
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Ponawiam prośbę o analizę logów, seryjny BEX bez katalizatora po małym programie. Mam lekki problem z nierównym przyspieszaniem na dużym obciążeniu. Zdarza się sporadycznie ciężko trafić żeby loga zrobić jak niedomaga. http://vaglogi.pl/log-115_118_qns0H.html http://vaglogi.pl/log-002_033_9LF6Lw9.html http://vaglogi.pl/log-003_020_gR2ylnT.html
-
Drgania podczas hamowania
Z mniejszą prędkością bez drgań. Sprawdzałem czujnikiem zegarowym tak jak się sprawdza tarcze po założeniu. Sprawdzilem zaraz po założeniu i jakieś 200 kilometrów później i bez zmian.
-
Drgania podczas hamowania
Półosie w porządku a banany nowe. Przed wymianą hamulcow i zawieszenia nie bylo problemu.
-
Drgania podczas hamowania
Witam Mam problem z wibracjami podczas hamowania z dużych prędkości, powyżej 140. Na niższych prędkościach praktycznie drgania nie występują. Tarcze, klocki nowe brembo, zadna tarcza nie ma więcej niż 3 setki bicia. Zaciski 345 i 300 po regeneracji, zawieszenie przód i tył kompletnie nowe. Wczoraj byłem na ustawieniu geometrii i wszystko w porządku. Mam wrażenie ze im intensywniej hamuję tym drgania się nasilają i chwilę po puszczeniu hamulca jeszcze się delikatnie utrzymują. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Witam Kupiłem w piątek nową przepływkę z intercarsu, sprawdziłem czy ma odpowiedni wkład. Bylo tak jak trzeba. Włożyłem do auta i po pięciu minutach przestała działąć. Mam jakiego chyba pecha. Dziś przyszła używka z allegro. Proszę o sprawdzenie logów. Paliwo PB98 http://vaglogi.pl/log-002_033_st3q4.html http://vaglogi.pl/log-003_020_VghDQ.html http://vaglogi.pl/log-115_118_5dqd09.html
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Już napisałem reklamację. Mam nadzieję że nie będą robić problemów.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Kupiony jako Bosch z aparts.pl
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Gdzie znajdę odpowiedni wkład? Bo widzę że będzie problem.
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX