Treść opublikowana przez Patrox
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
Proszę kazać temu Panu w warsztacie aby po założeniu turbo wypiął rurę od kolektora ssącego i poczekał aż przez cooler wyleci olej lub niech cały coler zdemontuje i go umyje. Zbyt duza ilośc oleju w intercolerze dostając sie do głowicy przez kolektor dolotowy może spowodować zamozapłon i zrobić podciśnienia czego skutkieem będzie ponowny wybuch turbiny. Cooler ma być czysty!!!!!!!
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
Turbo przed czyszczeniem ma skłonności do większych overboostów(przeładowan i powinno tak sie stać przed czyszczeniem a nie po. Sa dwie opcje które mogli źle zrobic, zamienili pierscien od żaluzj o 90 stopnii powodując ładowanie na maxa turbiny prawie cały czas lub nie umieli odpowiednio sciagnąc gruszki i rozregulowali ja powodując za szybkie otwarcie się żaluzji. Po poprawnym wyczyszczeniu żaluzji i złożeniu turbiny bardzo żadko się zdarza aby turbo nadal przeładowywało. Zdarza sie tak ale problemem wtedy może być n75. Nie mniej jednak w moim przekonaniu jest to wina warsztatu. Zapytaj o ich polisę, my jesteśmy od takich rzeczy ubezpieczeni. Pozdrawiam Jesli turbo wybuchło zakładaj od 130 bo cena taka sama
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki, skąd ty znajdujesz czas na to wszystko aby tak dbac o auto. Na mnie moi znajomi mówia że jestem detalista ale przebijasz wszystkich.
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
Nie ma uniwersalnej metody aby ci powiedzieć. To zależy od jakości rdzenia i szerokości. Twóje seryjne maja objetośc 6,6 litra łącznie.
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
na 100% nie apsuje plug&play, po odpoweidnim dopasowaniu czesci srodkowej pasuje.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Nie słuchaj ludzi. Kolo super wygląda. Zainwestuj tylko w nowe eibachy za 800zł i zobaczysz jak będzie autko na tych kołach wygladać :tongue4: :tongue4: . Nawet bym ich nie malował na grafit, w srebrnym równie ładnie wyglądają. Tego od początku w tym aucie brakowało:) Acha i zostaw 235 za wszelka cenę. Jak załozysz szersze to tylko bedziesz mógł latać po bułki bo maluchy będą Cię objeżdżały.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Lista jest nadal otwarta, prosze o zapisy:)
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Dziekuje za informacje Ja nie zdecyduje sie na pewno na opony szersze niż 255. Zastanawiam sie jak przejsc na 205 aby auto sprawniej jezdizło. Oczywiście to joke. Ja mam w tej chwili 8 cali i et30 przy oponie 245 i minimalnie ociera wiec raczej szerszych nie wsadze. Na te koła co choruje od A5 mają 9 cali i ET29. Wiec może być znowu problem ze zmieszczeniem ich. Bede sie martwił jak kupie koła, póki co nie ma nic ciekawego na co byłoby mnie stać. Pozdrawiam
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
kurcze to samo kodowanie David robił u Siebie i u niego śmiga a u mnie Nie i u Grega tez nie ;( zapala się halogen jako doświetlanie Sprawdz napięcie akumulatora. Bo jeśli sa spadki napięc lub za mała skutecznośc odłącza pewne moduły w celu zaoszczędzenia energii.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Wydaje mi się że xenony nic tu nie maja choś osobiście nie próbowałem bo wszystkie A4-ki które mnie odwiedziły miały xenony. Strona jest robiona od podstaw dlatego na tamta nić nie wstawiam. Wkrótce będzie gotowa
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
to daj info co i jak Źle adaptujecie widocznie to!! Robiłem już to w kilku jak nie kilkunastu autach i działa. Spróbujcie vasem jak vcds nie robi. Cuber sprawdz po adaptacji czy nie patrzysz na doswietlanie zakrętów tylko na DRL. Doświetlanie działą tylko na xenonach.
-
[B6 AVF] 174.4 KM 375.3 Nm by ECU Project
Powodem spadku momentu i mocy w zakresie 3000-3600 jest źle napięty rozrząd. Co nie znaczy że należy go odrazu wymienić. A poprawa napięcia paska wiąże się z wymianą rozrządu a co za tym idzie z wydatkiem ponad 1000zł Na drodze tego nigdy nie czuć. Na ten przebieg auta i tak zaskakująco sporo wyszło Ps.
-
[B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Wynik jest realny bo robilismy takie samochody na 200Ps. Martwiłbym sie raczej overboostem na dole co widac na wykresie. To z pewnością dla sprężarki nie jest zdrowe. A co do hamowni to jest to Łódzka Maha lps3000. Pozdrawiam
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
to daj info co i jak Źle adaptujecie widocznie to!! Robiłem już to w kilku jak nie kilkunastu autach i działa. Spróbujcie vasem jak vcds nie robi.
-
[ALL B8] B8 Allroad
allroad i sedan wzajemnie sie wykluczaja Aż mnie poruszyło jak przeczytałem sedan-Allroad Dla mnie ten samochód od początku produkcji powinie wygladać tak: W sedanie w kolorze czarnym lub białym wygladałby obłędnie. Jedyny uroki allroeuda to poszerzenia, reszta jest zbędna:)
-
[ALL B8] B8 Allroad
Szkoda że allroud nie występuje w sedanie. Te poszerzenia zrobiły wielką robote w sedanie. Wyglądałby trochę jak RS. Gratki fury. Bardzo ładny kolor auta.
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
To źle pytałeś(2450zł). A tak poza tym mnie się też na początku bardzo podobał ten grill a teraz w życiu bym go nie zamienił na ori . NIjak pasuje ten plaster miodu do kratek bocznych i wygląda to jak tania chinska podróbka. Jak bedzie nowe rs4 to wtedy ładnie to sie skomponuje z resztą.
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
wejdzie, motowałem 9cm. Bardziej martwiłbym sie o szerokośc rdzenia i wysokość. Uważam że coler zawsze powinno sie dobrac do planowanych koni. Zbyt duzy cooler tez nie może być
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20233032.html Ta jest tez dobrym rozwiązaniem i szybko wstaje
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Są gotowe KIT'y do 2.0 TFSI na stronkach amerykańskich. http://cgi.ebay.co.uk/GT2871R-2-0-TFSI-Turbo-Kit-05-08-Audi-A4-/130318458401?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e5795de21#ht_1061wt_907 o tym myślę od początku - oczywiście do tego jeszcze wtryski, modyfikacja pompy, fmic oraz sprzęgło.. Np ta: http://forum.savarturbo.se/viewtopic.php?f=4&t=52319&view=next
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
zapraszam, lista jest nadal otwarta.
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Jeśli to ma być do jazdy na codzien to tylko turbo na twinscroll i na łozyskach kulkowych. Inaczej nie ma opcji aby poprawnie wstawało. A te kity które są na ebay niestety pozbawione są tego.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Najpierw przeprowadzamy diagnostyke przed przystapieniem do chiptuningu. Jeśli nie uda sie poprawnie zrobić programu odsłyłamy do moemntu usunięcia usterki. Chyba że jest to drobna usterka to jeśli możemy to usuwamy na miejscu.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Proszę w miarę możlwiości aby jak najwięcej osób zgłosiło się do końca stycznia gdyż z poczatkiem lutego zaczynamy poważny remont warsztatu i praca na hamowni będzie utrudniona. Prosze o kontakt nawet już od dziś celem ustalenia terminu.