Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. no i jak po? Jest roznica? Pisales tez wczesniej ze robiles update softu wzmacniaczai ze dalo to bdb rezultat?
  2. tak jest, niestety w xenon trzeba wybrac
  3. przy xenon tez 0-1.
  4. To prawda. Z tego co sie dowiedzialem to z Xenon na LED = zawsze wymiana BCM1. Jezeli masz FULL LED to aby przejsc na Matrix LED nie musisz wymieniac BCM1.
  5. no wlasnie o to mi chodzilo. Mimo wszystko pamietam ze pisales ze matrix i tak ma zdecydowanie wyzsza moc swietlna co znaczy ze swieci mocniej i dalej no i funkcja wycinania
  6. dzieki za odpowiedz. Ahh to szkoda, czyli dzienne wygladaja idealnie jak w full led.
  7. Muskel dzieki za wyjasnienie, ale widze ze sie nie zrozumielismy. Ja to dzialanie matrix doskonale rozumiem. Natomiast mi chodzi o te cienkie pionowe belki (odrozniajace lampe full led od matrix ma pierwszy rzut oka). Same te podziałki (nie matryca w srodku) czy świecą (chodzi o to jak siwieca swiatla dzienne w full LEd - obrysowo, to czy ta obrysówka tez na tych pionach (w lampach matrix) swieci?
  8. ahh czyli gdyu swiatrla mijania dzialaja to te podzialki tez jakby swieca (w sensie te belki)?
  9. Gdy sa zapalone swiatla dzienne to czy w lampie matrix te charakterystyczne podzialki pionowe swieca?
  10. calkowicie popieram. Ja mialem konwersje (coprawda w Q5) i Bang gra caly czas pieknie.
  11. no dlatego to jest upierdliwe i ma byc upierdliwe - przeciez mogliby zrobic dedykowany przycisk (jak ze start /stop) ale jednak nie zrobili
  12. Prosze o zdekodowanie i dziekuje WA19NBF41HA144154
  13. MLB-evo wiec czuje ze powinno zadzialac.
  14. no rozumiem, ale czy sprzedajacy chetnie zgadza sie na podpinanie kompa?
  15. przepraszam za offtop, ale ladne masz to auto Czy ta listwa progowa to element jakiegos pakietu?
  16. no to chyba nowe przepisy tego wymagaja, wszedzie jak patrze na testy wlasnie nowych aut to narzekaja strasznie ze po pierwsze ciezko czesto dotrzec w menu do opcji wylaczenia, a po 2 ze po ponownym uruchomieniu auta to jest znowu aktywne - takie przepisy Jedyna opcja to pewnie udac sie do kogos kto moze to wykodowac jakos - ale czy da sie?
  17. duzo zabawy - szczegolnie przy zakupie powiem szczerze ze myslalem ze to mozna latwiej w vcds sprawdzic, ale jednak widac sie mylilem
  18. skoro masz oryginal to dzwon / pisz do producenta... na pewno pomoze
  19. tez mysle ze tak bedzie. Policja w sumie ma sprzet do badania spalin i zabieraja dowody natychmiast po badaniu
  20. no super widac zrobione - dzieki za info - bardzo cenne mysle i najlepiej z takiej opcji skorzystac w przypadku awarii. Niestety widze wpisujac w google "naprawa sterownika adblue" oczywiscie wyskakuje masa wynikow... wylaczenia....
  21. no tak tez racja - wszedzie w sumie opinia panuje ze adblue jest ble, ze same problemy itp, to jak ktos kupujacemu powie ze ja mam wylaczone adblue wiec nie ma problemu to faktycznie masa kupujacych pozytywnie to odbierze
  22. ahh no to racja - fajnie ze to juz naprawiaja
  23. eee ale do kogo? do sprzedajacego? chyba raczej sie naprawa nie zajmuja
  24. to chyba mimo wszystko najlepsza opcja - bo pewna, dosc droga ale jeszcze ostatecznie do przyjecia. Oczywiscie mozna probowac z uzywkami - ale kupujcie tylko w opcji zwrotu jakby co.
  25. no ja tez nie, ale czy ktos sie zorientuje ze adblue nie dziala?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.