Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Czy da sie zmienic wtyczke na EU? w sensie bez przejsciowek, tylko na tych kablach odmontowac ta i zamontowac EU? Ciekawi mnie czy te konwertery dzialaja tak, ze auto "wie" ze ma przypeczke podczepiona i odlacza czujniki tylne itp?
  2. nie do konca rozumiem, no jak masz hak to jezdzisz z dragiem. W USA oryginalnie tak to chyba jest, zaleta taka ze odpinam go i z nim nie jezdze kiedy nie potrzebuje przeciez....
  3. Czesc Byc moze ktos ma doswiadczenie. Mam auto z USA Audi q5 FY. Ma hak - tzn instalacja jest itp, ale element wsuwany HAk z kulą muszę kupić + adapter elektryki. Znalazlem (patrzac na wymagania wysokosci) takie: 1. Podwyższany o 25 mm Hak Holowniczy USA do Aut Amerykańskich HAK-HOL.PL Adapter haka holowniczego do samochodów amerykańskich z kwadratowym profilem 51x51 mm. Hak holowniczy podnoszący kulę o 25 mm. 2. Adapter Haka USA z Regulacją Wysokości Kuli i Redukcją Luzu HAK-HOL.PL Hak holowniczy dla pojazdów sprowadzonych z USA. Adapter wyposażony w regulacje wysokości kuli w trzech poziomach i redukcje luzu. Hak z 2 punktu ma niby "redukcja drgań". Nie wiem czy warte to doplacenia? Co do adaptera wiazki: https://allegro.pl/oferta/adapter-modul-elektryki-haka-dla-pojazdow-z-usa-9694731418 Byc moze ktos juz przerabial temat i ma jakies porady?
  4. no jak ladnie - brawo Teraz pytanie czy moze jednak ktos kto zna sie na elektronice moze to naprawic?
  5. Tak Natomiast w A4 B9 z zewnatrz, gdy auto ma tempomat aktywny - ma widoczne radary (2 na dole po prawej i lewej takie kulki - na zalaczonym zdjeciu zaznaczylem jak wygladaja). Tu niestety tez nalezy to traktowac jako wskazowke - bo pozniej zaczeli montowac atrapy. Pewnosc tak naprawde po przejechaniu sie Natomiast jak na dole w zderzaku NIE MA po prawej i lewej kul to A4 B9 tempomatu aktywnego na pewno nie ma.
  6. a w tle widac jest tez head up
  7. Mialem kiedys podobnie - z innym autem - okazalo sie ze luty puszczaly na przycisku - mikrostyk tez byl do wymiany.
  8. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    Nikt nam nie chce nic polecic Z mojego research'u mam na oku 2: 1. Taurus Xtreme 400 (pojemnosc 400L) 2. Inter Pack Stella 480 (pojemnosc 440L) Nowe w granicach 1300 zl. Moze ktos sie wypowie co do tych 2
  9. moim zdaniem tytul ok tylko wersja xenon ma z tylu zwykle lampy
  10. Tez sie nad tym kiedys zastanawialem. Po rozpoznaniu tematu: 1. Beda pasowaly 2. Na pewno konieczne jest przeprowadzenie jednego dodatkowego przewodu 3. Konieczne bedzie kodowanie z tego co pamietam P.S. Jaki koszt zakupu 2 lamp led?
  11. Koalakm odpowiedział(a) na wojtus1199 temat w 2.0TFSI
    NGK, Bosch
  12. Koalakm odpowiedział(a) na wojtus1199 temat w 2.0TFSI
    no chyba nie ma czegos takiego Patrz na Liqui Moly, Castrol, Mobil, Motul
  13. Koalakm odpowiedział(a) na wojtus1199 temat w 2.0TFSI
    najlepiej taki jak producent zaleca Wejdz na dobór oleju ulubionego producenta oleju i znajdziesz bez problemu
  14. Czyli widac ladnie projektuja... po 200k juz ma sie zapelnic i wymiana lub czyszczenie...
  15. Muskel napisz prosze jeszcze po ktorej wartosci widac w ilu % jest zapelniony?
  16. to znaczy ze niedlugo uruchomi sie procedura wypalania czy ze juz ogolnie mocno zapchany?
  17. nie moge tego znalezc - szukalem po wszystkim. Dodalem cisnienie: na biegu jalowym: Przy 2500:
  18. Sterownik po zdjeciu: Sterownik po wyczyszczeniu miejsca: Sterownik byl takze mocno zasyfiony. Nie zrobilem zdjecia po zaklejeniu - nie uzylem tej okraglej membrany tylko tasme dyspersyjna eurovent.
  19. jaki masz przebieg auta? Auto garazowane?
  20. no i jeszcze jaka skromnosc Muskel spoko gosc - wiele mi pomogl tez, nawet przed zakupem ?
  21. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    a no to sprawa sie wyjasnila
  22. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    ahh no to pewnie masz racje, to musi byc pakiet na to wyglada.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.