Treść opublikowana przez Koalakm
-
Adapter Haka USA i wiązki elektrycznej Audi q5
Czy da sie zmienic wtyczke na EU? w sensie bez przejsciowek, tylko na tych kablach odmontowac ta i zamontowac EU? Ciekawi mnie czy te konwertery dzialaja tak, ze auto "wie" ze ma przypeczke podczepiona i odlacza czujniki tylne itp?
-
Adapter Haka USA i wiązki elektrycznej Audi q5
nie do konca rozumiem, no jak masz hak to jezdzisz z dragiem. W USA oryginalnie tak to chyba jest, zaleta taka ze odpinam go i z nim nie jezdze kiedy nie potrzebuje przeciez....
-
Adapter Haka USA i wiązki elektrycznej Audi q5
Czesc Byc moze ktos ma doswiadczenie. Mam auto z USA Audi q5 FY. Ma hak - tzn instalacja jest itp, ale element wsuwany HAk z kulą muszę kupić + adapter elektryki. Znalazlem (patrzac na wymagania wysokosci) takie: 1. Podwyższany o 25 mm Hak Holowniczy USA do Aut Amerykańskich HAK-HOL.PL Adapter haka holowniczego do samochodów amerykańskich z kwadratowym profilem 51x51 mm. Hak holowniczy podnoszący kulę o 25 mm. 2. Adapter Haka USA z Regulacją Wysokości Kuli i Redukcją Luzu HAK-HOL.PL Hak holowniczy dla pojazdów sprowadzonych z USA. Adapter wyposażony w regulacje wysokości kuli w trzech poziomach i redukcje luzu. Hak z 2 punktu ma niby "redukcja drgań". Nie wiem czy warte to doplacenia? Co do adaptera wiazki: https://allegro.pl/oferta/adapter-modul-elektryki-haka-dla-pojazdow-z-usa-9694731418 Byc moze ktos juz przerabial temat i ma jakies porady?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
no jak ladnie - brawo Teraz pytanie czy moze jednak ktos kto zna sie na elektronice moze to naprawic?
-
Manetka tempomatu adaptacyjnego.
Tak Natomiast w A4 B9 z zewnatrz, gdy auto ma tempomat aktywny - ma widoczne radary (2 na dole po prawej i lewej takie kulki - na zalaczonym zdjeciu zaznaczylem jak wygladaja). Tu niestety tez nalezy to traktowac jako wskazowke - bo pozniej zaczeli montowac atrapy. Pewnosc tak naprawde po przejechaniu sie Natomiast jak na dole w zderzaku NIE MA po prawej i lewej kul to A4 B9 tempomatu aktywnego na pewno nie ma.
-
Manetka tempomatu adaptacyjnego.
a w tle widac jest tez head up
-
Manetka tempomatu adaptacyjnego.
tak
-
Pilot raz dziala raz nie
Mialem kiedys podobnie - z innym autem - okazalo sie ze luty puszczaly na przycisku - mikrostyk tez byl do wymiany.
-
Bagażnik dachowy
Nikt nam nie chce nic polecic Z mojego research'u mam na oku 2: 1. Taurus Xtreme 400 (pojemnosc 400L) 2. Inter Pack Stella 480 (pojemnosc 440L) Nowe w granicach 1300 zl. Moze ktos sie wypowie co do tych 2
-
Lampy tył z wersji xenon zmiana na tył od wersji full led
moim zdaniem tytul ok tylko wersja xenon ma z tylu zwykle lampy
-
Lampy tył z wersji xenon zmiana na tył od wersji full led
Tez sie nad tym kiedys zastanawialem. Po rozpoznaniu tematu: 1. Beda pasowaly 2. Na pewno konieczne jest przeprowadzenie jednego dodatkowego przewodu 3. Konieczne bedzie kodowanie z tego co pamietam P.S. Jaki koszt zakupu 2 lamp led?
- Olej do 2.0 tfsi CPMB
-
Olej do 2.0 tfsi CPMB
no chyba nie ma czegos takiego Patrz na Liqui Moly, Castrol, Mobil, Motul
-
Olej do 2.0 tfsi CPMB
najlepiej taki jak producent zaleca Wejdz na dobór oleju ulubionego producenta oleju i znajdziesz bez problemu
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
Czyli widac ladnie projektuja... po 200k juz ma sie zapelnic i wymiana lub czyszczenie...
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
213k
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
Muskel napisz prosze jeszcze po ktorej wartosci widac w ilu % jest zapelniony?
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
to znaczy ze niedlugo uruchomi sie procedura wypalania czy ze juz ogolnie mocno zapchany?
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Sterownik po zdjeciu: Sterownik po wyczyszczeniu miejsca: Sterownik byl takze mocno zasyfiony. Nie zrobilem zdjecia po zaklejeniu - nie uzylem tej okraglej membrany tylko tasme dyspersyjna eurovent.
-
Jak na stałe wyłączyć funkcję start/stop w Audi A4 B9?
zgadzam sie
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
jaki masz przebieg auta? Auto garazowane?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
no i jeszcze jaka skromnosc Muskel spoko gosc - wiele mi pomogl tez, nawet przed zakupem ?
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
a no to sprawa sie wyjasnila
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
ahh no to pewnie masz racje, to musi byc pakiet na to wyglada.