Treść opublikowana przez Koalakm
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
da rade - ten zakup ma ten plus ze najpierw zaplaci czesc, potem akcyzy itp. Zanim auto trafi do niego to juz cos dozbiera a potem powoli naprawi ostatecznie bedzie zadowolony z nowego modelu Obstawiam ze ta pojdzie okolo 10k
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Tu powinna byc dobra cena, wersja premium plus, - ale troche jest do zrobienia ale moim zdaniem do ogarniecia, poduszki nie wystrzelone, ladna tapicerka bezowa https://www.copart.com/lot/39158213/salvage-2018-audi-q5-premium-plus-tn-nashville
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Czyli tak jak obstawialem tak to prawda - trzeba niestety czasu i polowania
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Bardzo ładny stan. Warte zakupu. Obstawiam 16 - 18k
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
moim zdaniem w Twoim przypadku moze i bedzie przynosilo efekty. Oczywiscie mocniejszy prostownik bedzie ladowal szybciej
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
to moze latwiej jak pewnie raz na 3 miesiace jezdzisz do na przyklad rodzicow / dziadkow / znajomych co maja dom i przy okazji wypicia kawy podladujesz przez 2h dla pewnosci
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
tak to prawda
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
Moim zdaniem nie powinno byc zadnego problemu przez taka jazde przy tym aucie. Powinien sobie smialo dawac rade z ladowaniem jezeli jest sprawne. Aby nie byc gołosłowny - moja zona jezdzi dokladnie podobnie. Rano 4km, potem 4km i czasami wkolo komina kawalki - nie ma zadnego problemu z akumulatorem itp.
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
raczej ma oryginalnie tak zwany "pakiet black"
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
Krotkie to znaczy jakie? Ile czasu jedzie dziennie? 30 min?
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
moim zdaniem nie ma opcji zeby ten aku tracil moc po 2 tyg. Napisz ile km dziennie robisz. dlatego dla spokoju na noc podlacz cos co sprawdzi pobor. No cudow nie ma. Wadliwy aku to nie jest prawdopodobne (takze bez problemu Ci sprawdza tam gdzie sprzedaja w 2 minuty czy jest z nim wszystko ok. Tutaj sa tylko 2 mozliwe opcje: 1. Alternator nie dziala poprawnie 2. Cos pobiera noca prad Naprawde odstaw autko do elektromechanika na 1 dzien i powiedz co ma sprawdzic i bedziesz mial z glowy.
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
no faktycznie mozesz miec racje. cos mmi sie zdaje ze nie bedzie to konieczne. Skoro wczesniej ustalilismy ze jednak alternator uwazasz jest ok. Wyglada na to ze cos zjada prad. Elektromechanicy maja urzadzenia ktore podlaczaja do aku (na przyklad na noc) i wtedy wiedza czy cos "zjada" prad. To zrobilbym jako pierwszy krok, bo tak to wyglada ze cos rozladowuje powoli aku. Bo rozumiem ze auto po 2 tyg nie odpalilo, ale codzien bylo uzywane = czyli powinno przeciez codzien sie doladowywac - skoro alternator jedenak ok.
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
Niech kolega odpali auto, włączy wiele rzeczy jak światła, dmuchawa, klima, podgrzewanie siedzeń, lusterek tylnej szyby i zmierzy wtedy ładowanie. Jeżeli wtedy ładowanie będzie poniżej 13,8 to alternator do naprawy.
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
ladowanie jest za niskie - powinno wynosic powyzej 14. Alternator do sprawdzenia.
-
Rozładowywanie akumulatora i napięcie podczas jazdy w Audi A4 B9
Jaka jest wartosc ladowania na biegu jalowym?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
hmm czyli jednak dziala bez problemu? Moze ktos ma wiedze jeszcze 100% na ten temat. Czy od q5 / q7 bedzie dzialal w naszych A4 B9?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Muskel w temacie: odpisal komus ze: "Nie możesz zastosować sterownika z Q5."
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
jezeli dobrze zrozumialem temat to przeciez do A4 B9 nie bedzie pasowal od q5 lub od q7?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Ja też kupię sztukę, jak ktoś ma na zbyciu proszę o priv.
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Ahh przepraszam tego nie doczytałem, więc dlatego zapytałem :-) Teraz wszystko jasne. Brawo za instrukcje Muskel ?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Z tego opisu wynika że ta naklejona membrana nie odprowadzi skroplin ze sterownika... A takie było zadanie tej oryginalnej prawda? Czy w ten sposób czasem nie uśmiercimy sami tego sterownika?
-
Jak na stałe wyłączyć funkcję start/stop w Audi A4 B9?
tak znam to rozwiazanie ale to sa jakby nie bylo koszty i czas oczekiwania. tak to rozumiem, tak sie zastanawiam czy jest jakas sytuacja w ktorej chcialbym lub musial go nagle aktywowac... u nas w PL takich cudow nie ma zeby to sprawdzali Czy poza mozliwym problemem w Niemczech z przegladem oraz brakiem mozliwosci wlaczenia na zadanie s/s sa jeszcze jakies lub moga byc problemy gdy wylacze softwarowo w 08?
-
Jak na stałe wyłączyć funkcję start/stop w Audi A4 B9?
Czy wylaczenie tego software przez VCDS: W sterowniku klimy: System 08 (Air condition A/C) Nastepnie w adaptacjach wybieramy A/C_comfort_paramter_for_start/stop_function Zmieniamy wartość z 5 na 0(zero) moze miec jakies negatywne konsekwencje? Czy zawsze bedzie dzialac? w sensie wylaczac start stop?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Dzieki. Dodaj prosze jak juz bedzie
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Hej jest juz cos nowszego do pobrania?