Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Czesc Prosze o info gdzie dokladnie moge aktywowac / deaktywowac funkcje jak w temacie w vcds?
  2. Czesc Poprosze seredecznie o pomoc. Nadchodzi czas wymiany oleju w stronic. Auto: Audi Q5 2018 z USA; 2.0TFSI 252KM Quattro, VIN: WA1CNAFY4J2118490 Znalazlem w mojej okolicy serwis ktory zajmuje sie profesjonalnie wymiana - maja bardzo dobre opinie. Zapytalem o koszt: Pan powiedzial ze zalezy jaka tam jest skrzynia (I czy II generacji), w sensie czy z metalowa miska czy plastikowa. Tutaj prosze Was o pomoc. Roznica jest w cenie (cena materialy (eleje filtry itp i robocizna) w zaleznosci od wersji skrzyni: 1. I generacja (skrzynia metalowa) - 1400 2. II generacja (skrzynia plastikowa) - 1800 (tutaj wyzsza cena bo trzeba miske wymienic zawsze przy wymianie - taka informacje otrzymalem). Oznaczenia skrzyni po VIN sa takie: Rodzaje skrzyń biegów: 0G7 Specyfikacja skrzyni biegów: G1D Niestety po tych oznaczeniach nie wiem czy to wersja I czy II skrzyni oraz czy ma miske metalowa czy plastikowa? Bede wdzieczny za informacje i co sadzicie o cenie? Jeszcze pytanie przy okazji o quattro. Co ja w tym aucie mam? Torsen, Haldex czy Ultra? Na forum nie znalazlem jasnej dyskusji o tym czy nalezy, a jezeli tak to co ile zmieniac olej w Haldex / Ultra? Edit: Z tego co wyczytalem to wyglada na to ze w tym aucie jest naped Quattro Ultra (bez sprzegiel Haldex)? Czyli wtedy zadnych dodatkowych wymian oleju nie ma?
  3. ahh czyli to sprzetowo jest ograniczone? Czy jezeli chodzi o "predykcyjny asystent efektywności" to tez moze byc ograniczone? Chodzi mi o to ze jak jedziesz na ACC to zwalnia przed zakretem, rondem itp?
  4. oki porobie i wrzuce. Jeszcze mam pytania odnosnie ustawien bo w A4 mam w Asystencie wydajnosci 2 ustawienia a w Q5 tylko wlaczenie aystenta bez dodatkowych ustawien (zrobie zdjecia bo juz nie pamietam). Ogolnie wydaje sie ze auta z USA sa bardziej ograniczone funkcjonalnie - to wynika z ich regulacji prawnych, jak np. Matrix Beam dopierow w tym roku zalegalizowali itd...
  5. Czesc Prosze o wyjasnienie od czego zalezy maksymalna predkosc jaka mozna ustawic w ACC? Audi A4 B9 2016 - mam do 210 na wiencu Audi Q5 2018 (z USA) - mam do 150 ? Czy to mozna zmieniac jakos (w sensie maksymalne wartosci) ?
  6. Bardzo przydatne informacje w tym temacie - moim zdaniem powinien ten temat byc przypiety - ale w chyba w dziale Nawigacji oraz zmieniony troche tytuł
  7. Czesc Zastanawiam sie czy aktualizacja samego systemu MMI dawac moze ciekawe korzysci? Rozumiem ze aktualizacja moze dawac korzysci "wizualne", czy jednak moze dawac takze funkcjonalne? Wiecej ustawien? Dodatkowe ustawienia? - ustawienia wplywajace na dzialanie systemow ACC, Pre sense itp? Bede wdzieczny za informacje w tym zakresie. pozdrowionka
  8. ekspertem moze nie jestem, ale obstawiam problem ze zreobieniem konwersji...? MIalem ostatnio robiona konwersje z USA na EU i nie mam tego problemu....
  9. Czesc No sie męczę i męczę. Wydaje mi sie że już kiedyś o tym pisałem, ale za nic nie moge znaleźć tego tematu (także z góry przepraszam). Otóż jak zapisać na jednym z przycisków szybkiego wybierania (od 1 - 8) celu nawigacji? Nie ma problemu z zapisaniem nr telefonu, stacji radiowej, ale nie moge zapisać celu nawigacji (wiem że kiedyś mi sie udało ) Bede wdzięczny za wskazówkę.
  10. Czesc Nie wiedzialem gdzie zamiescic ten temat. Sprawa wyglada tak, ze pekl mi waz wysokiego cisnienia i kilka ladnych kilometrow na tym jechalem - tzn. ropa tryskala jak szalona. Wiec cale auto smierdzi, nawet w srodku jak dziala ogrzewanie. No i moje pytanie czego uzyc, co zrobic zeby jak najszybciej ten smrod zniknal...?
  11. Taką parametryzacje czym się robi? To jest jakies oprogramowanie czy sprzęt?
  12. Czesc Czy mozecie podpowiedziec czy po przerobieniu lamp konieczne jest jeszcze kodowanie szczegolnie tylu? Chodzi mi o kodowanie? Czy da sie to zrobic vcds? Jezeli tak gdzie moge znalezc opis jak to zrobic?
  13. Ahh no czyli jasne. Rozumiem że wersja aplikacji nie ma znaczenia? Oryginalny kabel w takiej wersji jak napisałem działa z każdym modułem? Dzięki za odpowiedź.
  14. ahh dzieki za wyjasnienie - no to faktycznie meksyk cena :/ wpolczuje, ja niestety mam 208k przebiegu... ale odpukac jeszcze nic sie niedzieje. Ja nie mam quattro, czy wtedy s-tronic jest inny?
  15. W PL raczej w zl : allegro.pl ALLEGRO.PL no tak dlatego cena 7k wydaje sie mocno wygorowana...
  16. dzieki - ale cena naprawde spora Patrzac ze komplet oryginalu mecahtroniki to 2250zl
  17. omg - przepraszam, odczytalem tamto jako zmiane wartosci interwalu pomiedzy przegladami a to przeciez rownoznaczne ze skasowanie, Srki i dzieki Dzieki za porady - inspekcja skasowana. Natomiast po skanowaniu dostalem info ze powinienem miec nowszy interfejs bo ten nie moze sie ze wszystkim skomunikowac. Oznaczony zostal Moduł Komfortu i Modul dachu panoramicznego jako niekompatybilny. Uzywalem VCDS 22.3.1 i kabla o oznaczeniu HEX V2, Dual-K & CAN, H11-025771 Bede wdzieczny za wyjasnienie
  18. Tzn jaki kursy obecnie koszt robocizny z wymianą mechatroniki?
  19. Chciałbym poprosić o instrukcje krok po kroku kasowania tej inspekcji (kluczyk) w vcds.
  20. Nie chce Cie martwic ale u mnie tez tak dzialaly i potem znowu nie dzialaly. Zdejmowalem mierzylem opornosc - patrze jest ok. Zakladam dziala Za 2 dni znowu nie dziala. Zdejmuje wklady i doszedlem do tego ze dociskajac opornosc byla ok, ale bez docisku juz nie. Ostatecznie musialem wymienic oba wklady i teraz dziala
  21. No w tym temacie już wiele razy było pisane że oryginał to oryginał. Polecam kupić sprawny używamy oryginał.
  22. Z tego co wiem różnica jest kolosalna w porównaniu do oryginału. Oryginał jest bardzo bardzo ciepły, niemalże gorący przy wlączonym ogrzewaniu.
  23. Wyciąg wkład i sprawdź oporność, opisane wszystko w tym temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.