Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gorczyk

  1. Kostka w przelotce łączy wiązkę drzwi z wiązką w kabinie. Ale już sprawdziłem i podzielenie pracy na etapy nie wchodzi w grę ponieważ nie zamkną się drzwi z pilota. Będę musiał odrazu bebeszyc środek i robić wszystko.
  2. Panowie mam już wszystko do elektryki ale chciałem podzielić robotę na parę etapow a moje pytanie brzmi następująco... Czy jeśli wymienię jeden boczek, włożę silniczek i wiązkę a kostkę w przelotce włożę do starej kostki to jest będzie możliwość zamknięcia drzwi z pilota. Czy na starej wtyczce jakieś tam kable od tej funkcji będą się mijać. Chciałem podzielić montaz na raty ale jak nie zamknę później auta pod blokiem to będzie lipa.
  3. No to wolnymi krokami do przodu. Tylne boczki pod elektryczne szyby już zapakowane i wymyte, czekają na swoją kolej. Musiałem dokupić dwa przednie boczki w alcantarze. Dziś rozebrany w mak drobny i poskładany z dwóch, powybierałem to co ładniejsze. Przyznam ze w komplecie ta alcantara bedzie dobrze wyglądać ? Przy okazji czujnik pedała hamulca zmieniony, po małych perypetiach zadziałało. Muszę później zobaczyć i usunąć błąd i mam nadzieje, że kontrolki ESP już nie zobaczę.
  4. Nie no, takie fanty cieszą oko i kierownika zapewnie ? jest naprawde przyjemnie!!!
  5. Ja leje 9200 do silnika. Ta oklejka Ci fajnie wyszła, wszystkie dekory zrobiłeś?
  6. Myślę że można tutaj rozkręcić swoje i chwilę poczekać...
  7. Pisałem właśnie z nimi i pasy masz od 130 do 400 za sztukę cena zależy od tego jakie masz fantazje. Plus koszt zakupu pasów lub wysyłasz swoje.
  8. Nie strasz bo też już powoli nie czuje ?
  9. No to teraz mnie zaskoczyłeś!!! Maja pewnie dużo odcieni do wyboru. Muszę kontrolnie napisać do nic bo też bym tylko przód zabrał a tył może kiedyś.
  10. W nie których przypadkach byłoby super... Gekon zapach pomarańcza z delikatnym drewnem. Nawet przyjemny ?
  11. Wczoraj zacząłem troszkę ogarniać komorę silnika, wymiana podciśnień i innych węży, które już były sparciane a w niektórych przypadkach nawet dziurawe, parę rzeczy zostało ukrytych i przemeblowanych ? obudowa filtra rozebrana i wymyta również, takze jestem juz zadowolony z efektu a audi dostalo gekona w nagrode ?
  12. Ogolnie na facebook chłopaki z pasywkolorze tez już od dawna robią.
  13. Też muszę sobie kiedyś sprawić bo fajnie to wygląda ?
  14. Pasy czerwone tylko orzod zamawiałeś?
  15. Prezentuje się tak teraz...
  16. Gorczyk odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    Takie rzeczy mi się podobają ?
  17. Znaczek na osłonę silnika już wydrukowany, pochwale się finałem.
  18. Nie zwalniam tempa i przygotowuje tylne boczki pod elektrykę w alcantarze bo wyglądają tragicznie ale wyszły znakomicie. Nie wiem jak dlugo łapały syf ale chyba sporo...
  19. As for the gecko sticker, it's been around for a while and I bought the gold tape on Polish Allegro, link below ⬇️ https://allegro.pl/oferta/samoprzylepna-zlota-oslona-termiczna-50x50cm-16166257506
  20. Dobrze, że coś znalazłeś. To jak to uszczelnisz to może zrob jeszcze próbę na myjce.
  21. To tamtędy leci woda tak?
  22. Dostałem osłonę silnika ale jak ją odnawiałem to połamałem znaczek ? Wywaliłem od spodu ten kocyk aby cewki się zbytnio nie grzały no i oczywiście parę wężyków pochowałem ale jeszcze długa droga przede mną ? Mam zamiar jeszcze zamienić przepływomierz na 3", zobaczymy co wyjdzie.
  23. Wspominałeś o wymianie szyby przez poprzednika, podobna sytuację kolega miał w dwóch fordach, wymiana szyby a potem problemy z wodą i to nie przy ulewach lecz przy zmianach temperatury bliżej zera i deszczu przy okazji. Może wodą spływa gdzieś słupkiem. Widziałem też filmiki jak wodą na ścianie grodziowej dostaję się niewidocznym łączeniem blach... W trzech autach walczyłem z wodą w bagażniku akurat i w dwóch z nich były to łączenia blach... nie widoczne dla oka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.