Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Całkiem inne silniczki. Kompletnie różnie rozwiązana regulacja; Nawet mocowanie inne (o ile dobrze pamiętam). Próbowałem nawet z dwóch silniczków zrobić jeden i też się nie dało
  2. Nie da się
  3. Przekładając kabelki w kostce regulacja i tak nie będzie działąć. Nie ma takiej możliwości
  4. :polew: Dobrze jest. W zeszłym roku jak na jesieni pierwszy raz odpaliłem webasto, to ludzi się zlecieli, bo myśleli, że się palę
  5. Absolutnie NIC!Wuciągasz wtyczkę ze starej lampy i podłączasz ja do nowej. ZERO przeróbek. A trzeba od nowa robić adaptację vagiem NIC! Odłączasz stare, podłączasz nowe i cieszysz się światłem z BiXa
  6. Pewnie dawno nie odpalane. Po kilku - kilkunastu odpaleniach przestanie. U mnie co roku mam to samo w ciężarówce.
  7. Absolutnie NIC!Wuciągasz wtyczkę ze starej lampy i podłączasz ja do nowej. ZERO przeróbek.
  8. Ja tam w Roberta ciągle wierzę A tu maci coś na ochłonięcie Nowy filmik od TvKuBika
  9. W niskiej temperaturze? :gwizdanie: a kiedy zaczyna się niska temperatura ? czy w okolicach 0 czy -5.Tu jest zbyt wiele czynników do wzięcia pod uwagę, ponieważ oprócz rozmiaru opony zmieniło się zbyt wiele. No to błysnąłeś Skoro chcesz się łapać za słówka, to o jaki rodzaj suchej nawierzchni Ci chodziło? Samych asfaltów jest bodajże kilkanaście rodzajów A tak na serio, to mieszanki do produkcji opon letnich w niskich temperaturach tracą swe właściwości i opona w konsekwencji nie trzyma tak, jak powinna. Dla różnych opon, różnych producentów ten próg może być różny, gdyż precyzyjnie nie da się określić kiedy opona jeszcze "trzyma" parametry, a kiedy już nie. Dlatego przyjęło się, że zmieniamy opony na zimowe, kiedy średnia amplitud dobowych spadnie poniżej 7st.C. Załóżmy, że przy temperaturze 0st. założysz najpierw opony letnie, a potem zimowe, oczywiście w tym samym rozmiarze; Zrób taki test, a przekonasz się, który rodzaj mieszanki lepiej się sprawdza
  10. W niskiej temperaturze? :gwizdanie:
  11. i wypłukuje witaminy z organizmu Dlatego trzeba zapijać multivitaminą
  12. Bodajże 34 kanały Stary 48, to do dzisiaj, jak dla mnie jedno z najlepszych radii mobilnych Niestety dzisiaj to już nie ten Alan, co kiedyś
  13. zamknij ryj. Mówił o ryju. Nie o nosie
  14. No niestety. Producent nie przewidział montażu CB Jedyne (jak dla mnie) wyjście to montaż z boku konsoli środkowej od strony pasażera.
  15. Mój zestaw w ciężarówce
  16. Tak. O JFK II. Kupa "bajerów", z czego połowa bezużyteczne, a jakość w porównania do starych Presidentów, po prostu bez porównania. Tanizna - Chińszczyzna. Dla dopełnienia dodam, że po bodajże 2 latach szlag trafił procesor i koszt naprawy przerasta wartość radia Czego nie mam? Teraz już mam mało. W sumie może z 10-12 radii i kilkanaście anten. Ale to już nie to, co kiedyś. Nie mam czasu
  17. Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka. Zgodzę się też. Mam Herbiego II ( bez ASC ) już ze cztery lata i złego słowa powiedzieć nie mogę bo pracuje w extremalnych warunkach , raz radio siedzi w osobówce i za chwile w koparce gdzie narażone jest na kurz , wilgoć i resztę dziadostwa brzy budowie dróg .Cały czas działa bez zażutó :decayed:w Mam obydwa, w tym JFK II od nowości...Generalnie "przerost formy nad treścią"
  18. Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka.
  19. ale ja nikomu nie będę pokazywał na klubowe Przeca tam Sami Swoi. Zostanie w rodzinie
  20. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ASO :gwizdanie: 360zl za sam plywak, 1100 z pompa - w nosie mam taki interes Pytałeś gdzie, to Ci napisałem
  21. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ASO :gwizdanie:
  22. na Rakowieckiej?
  23. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... O tym samym pomyślałem
  24. Po pierwsze stosunek wysokości opony, do szerokości się zmienił. Po drugie , jak sam napisałeś założyłeś zimówki, a te z zasady są miększe od letnich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.