Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] Zakłócenia w CB
No tak, jak pisałem. Najważniejsze Twoje zadowolenie. Dla mnie poprawna instalacja CB to dużo wiecej niż 5 km. Aczkolwiek muszę przyznać, że do użytku wyłacznie ''drogowego'' więcej nie trzeba.
-
[ALL B7] Body kit z Audi RS4 B7 avant
Nie wiem, czy to taki glanc To tak, jak seria ze znaczkami s-line. Niby fajnie, ale jakoś smak ''zaginął''
-
[ALL] Zakłócenia w CB
I bardzo dobrze. Twoje zadowolenie w tym wszystkim jest najważniejsze. Obiektywnie Ci jednak napiszę, że Hustler jest lepszy. Sam nie korzystam z takich "mini" antenek. Czasmi je sobie testuję i nikt mi za to nie płaci, także nie mam żadnego interesu w tym, żeby Cię ściemniać
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
A pro pos. Nie wydaje się Wam, że tam może siedzieć coś w stylu 1BE?? W kodam mam 1BA, ale od poczatku wydawał mi się lekko "twardawy", a i teraz po założeniu 18'' wcale nie stoi Mega wysok Dodam jeszcze, że na sprężynach nie doszukałem sie żadnych oznaczeń.
-
[B5 AFY] Wymiana skrzyni automatycznej na manualną
Taki sam temat, jak z 2,5 TDI. Najwięcej krzyczą posiadacze 1,9. Z Multi to samo. Wiekszość wypowiedzi, to ludzie, którzy z ta skrzynią nie mieli kontaktu, ewentualni uważają, że silnik i skrzynie biegów sie serwisuje tylko w przypadku awarii.
-
[B5 AFY] Wymiana skrzyni automatycznej na manualną
Kolejny fachowiec. Ile Multi miałeś w życiu ??
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Albo Ori klamoty, albo: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p318_Auto-Leveling-Headlights---Retrofit--Audi-A4-B6-8E.html Ewentualnie jeszcze cos innego. Mój zaprzyjaźniony elektryk kombinuje podłączenie ręcznej regulacji do Bi Xenonu, aczkolwiek temat trudny do ugryzienia.
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
A THX Co do lamp od Wąskiego, to świeta prawda. Polecam każdemu. Bi xenon na razie leży w kartonach. Jak wymodzę coś w kwestii samopoziomu, to dopiero założę. A klimat? Hmm... Nie narzekam
-
[B5 ABC] FIS podaje problem z hamulcami po remoncie
pysio30 . Dopóki nie zdiagnozujesz furki VAG iem, niczego sie nie dowiesz. Jak już pisali poprzednicy, to wróżenie z fusów. Widzę, że jesteś z Deutschland. Zapewne w Twojej okolicy znajduje sie sporo zapaleńców. Może masz znajomych z VAG-COM i nawet o tym nie wiesz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Generalnie motory R5 to kawał porządnej roboty w wykonaniu VAG. Miałem kiedyś Audi 90 2,3E Quattro. Same miłe wspomnienia. Motor Cud malina
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Raczej nie do końca. Ten autokar rozbił sie koło miejscowości GAP we Francji. Trasa czerwona tamtedy nie przebiega.
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
Pamietajcie, że eksperci do dziś nie są zgodni co do predkości. A co do samego Zientarskiego. Ciekawe kogo z Was, zakładam pasjonatów motoryzacji, nie korciłoby sobie "podeptać" siedząc za sterami Farrari Może miejsce niestosowne, może warunki nie dogodne, może... Czy to ważne? Moim zdaniem los chłopaka juz strasznie ukarał. poza problemami zdrowotnymi, będzie żył do końca ze świadomością, że zabił swojego Przyjaciela.
-
[B5 AFN] Problem z tempomatem
Przyspiesza na tym samym biegu.
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
W pierwszym poście Nowe Fotki
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
To właśnie o to chodzi. Nie zginął kierowca ze srodka, lub końca stawki. Zginął 3-krotny Mistrz Świata. Idol tłumów. Ayrtona wszyscy kochali jeszcze za życia (moze poza Prostem). W tej sytuacji FIA nie mogła tego zbagatelizować. Były zbyt mocne naciski na nich.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Zapewne miałeś podróbę. Hustler to popularna antena i na dzień dzisiejszy, pokusiłbym się o stwierdzenie, że np. na allegro jakieś 90% Hustlerów to podróby.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
No wiesz. Nie tworzyłem nigdy jako takiego rankingu, ale na pewno Hustler jest lepszy niż np. renomowana Florida od Presidenta
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
To dwie rózne bajki, absolutnie nie ma co porównywać Jestem tego samego zdania. Ayrton kochał to, co robił, odniósł sukces, ale nie zapomniał "skąd przyszedł". Do tego zawsze otwarty , przyjacielski itp. To nie sa naciągane opinie pośmiertne. Takie zdani o nim mieli ludzie jeszcze za jego zycia. Co do Hamiltona, to powiem krótko. Na pewno ma talent, ale zdaje mi sie , że jeszcze większe Ego i parcie na szkło.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
No nie przesadzajmy. Hustler nie jest taki tragiczny. Faktycznie nie jest to antena z tych najlepszych, ale i dużo gorsze są na rynku. Nie ma tragedii. Co do strojenie to: KAŻDĄ ANTENĘ SIĘ STROI !!!!! Nie wierzcie w opowieści handlarzy z allegro.
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
Jak na moje oko, to Hamilton swoim "stylem bycia" Ayrtonowi do pięt nie dorasta.
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
To był naprawdę przełomowy moment w historii F1. Kibice F1 (i nie tylko) stracili swojego Idola. FIA zaczeło kłaść należyty nacisk na bezpieczeństwo. Czy musiał zginąć? Chciałbym powiedzieć, że nie, ale tak nie jest. Śmierć Mistrza była potrzebna, aby co niektórzy przejrzeli na oczy. Dobre zakończenie wypowiedzi Bergera. Miał w sobie to coś... ;( ;( ;(
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
To akurat normalne. Szczególnie w Polsce.Przy akcjach serwisowych Centrala oczywiście dostarcza nieodpłatnie wszystkie części, ale koszty robocizny muszą brać na siebie serwisy.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Rozumiem, że masz na myśli ten parametr, który u mnie oscyluje w przedziale 0,8 - 1,2 ??Oczywiście z zapłonem udać się do ASO, czy można go samemu ustawić mając trochę ponad przeciętne wyposażenie garażu?? Widziałęm wątek o ustawieniu zapłonu w 2,5, ale to nie było V6. [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 18:31_________________________________________________Dzieki AndyN za sugestię wklejenia logów na AKP. Powiem szczerze, że post Piotrusia natchnął mnie dużą dawką optymizmu.
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
No. To jest to Jutro właśnie jadę na montaż zamówionych wcześniej Nuvo. Teraz obejrzałem filmik i wiem, że lepiej nie mogłem wybrać :oklaski:
-
Pathfinder - na co zwrócić baczną uwagę ?
W terenie??Oglądałem kiedyś porównanie tych aut (nie było tam Q7) i Tuareg był zdecydowanie najlepszy.