Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Nowy JFKII wygląda tak samo, jak Herbert II, aczkolwiek wewnątrz to zupełnie różne radia.Oba godne polecenia
  2. Jak dobrze poszukasz, tona allegro cały i dobry podłokietnik kupisz za 200 PLN.
  3. Do ASC akurat w tych modelach to nie warto, ale Johnny jest dużo lepszy od Unidena. I bardzo słuszna uwaga. Nie. Nie jest to żaden problem. To zależy, co chcesz usłyszeć. Najlepsze wyjście,to dziurka w dachu i po problemie :gwizdanie:Zdaję jednak sobie sprawę, że większość nie "poświęci" swoich dachów dla anteny CB. Wiem, że niektórzy kupowali w sklepach akwarystycznych takie małe przyssawki od czegoś tam z akwarium. Mocowali je do kabla, dzięki czemu nie obijał się już po dachu,więc i nie tworzył żadnych rysek. Nic to nie da.
  4. Jeżeli myślałeś o tym, o którym pisałem,to masz rację.Jest jednak wyższy model z dieslami już od MB (2.8 CRD). Mój szeryf takim się wozi i chwali. Ja Ci mogę powiedzieć tylko o tym, którego miałem (4 lata). Jak widzisz motorownię VM sysytem (dotyczy również ostatnio popularnych Jeepów) to trzymaj się z daleka.
  5. truckmaniac odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Nie tylko. Woziłem do Centr Logistycznych Volkswagen Group akumulatory MIDAC
  6. Zależy o którym Voyagerze piszemy.Przed obecną A4 miałem II wersję,czyli '96-'01. O benzynach nic nie wiem,ale jeżeli myślisz o 2,5 TD VM system, to szczerze radzę. Daj sobie spokój. Ogólnie nadwozie bardzo komfortowe, ale posiadające wady typowe dla amerykanów. Jakość wykonania i użytych materiałów - Żenada. Super się jedzie prosto. Schody zaczynają się w szybkich zakrętach Generalnie nie jest to złe auto, ale awaryjne, a części drogie. I jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o samą wygodę podróżowania, bije na głowę popularne u nas Sharany, Alhambry, Espace'y itp.
  7. witam tzn ze skrzynie multi przed 2003 rokiem nie miały trybu S? W 2003 też nie miały. Nie wiem, czy wszystkie. Moja jest ze stycznia 2003 i trybu S nie ma.
  8. Trochę mi to zajeżdża Koenigsegg'iem, ale jakoś mi nie pasi
  9. Ja tam ubezpieczam żelaza w Generali. Ceny mają akceptowalne i zero problemów z likwidacją szkód.
  10. Zaporożec Sport Limited Edition :polew: :polew: :polew:
  11. Zdecydowanie opcja nr1 Wejdź też na stronkę MAM. Moje ulubione to MAM nuvo i MAM RS2
  12. Jak dla mnie to jakaś Alfa Romeo, albo Lancia.
  13. Jak piszecieo wymianie w Multi, to chyba ceny są bez filtra. Sam wspomniany filter kosztuje +/- 800 PLN
  14. Cóż. U mnie raczej nie trudno się domyślić. Moja najstarsza i największa pasja, którą z czasem połączyłem z pracą.
  15. Ale kanał. Najśmieszniejsze jest to, że kiedy tylko wspomniałeś o sieci hoteli, pierwsze, o czym pomyślałem, to był właśnie Ritz. Wpisałem w googla i też nie znalazłem Od tego szukania już mi się chce
  16. No i po spocie. Dzięki wszystkim za to spotkanko. Było krótko, ale miło. Do nastepnego.
  17. Ja pier.... Ale kanał Ja też nic nie mogę znaleźć
  18. No to super. Jest nas coraz więcej Do zobaczyska w niedzielę.
  19. No , no. We trzech to już można gory przenosić
  20. Jeżeli chodzi o mnie to jak najbardziej reflektuję. Choć nie wiem, gdzie to jest, ale Legnica to nie Paryż
  21. Mówiłem, że będzie proste. Myślę, że wystarczy odpowiedź qwertp. Dajesz A teraz komu w drogę, temu czas (i łańcuchy na koła)
  22. Małe problemy z netem :gwizdanie:
  23. Eee tam zaraz śpi. Właśnie jedzie do Polski A właściwie to zaraz startuje Proste, ale trochę mi sie spieszy. Miłej zabawy
  24. Tak a pro pos akumulatora. To chyba 880 A miał, a nie Ah. Nawet w ciężarówce mam 2 x 220 Ah Co do samego zdarzenia, to niestety (na moje szczęście) nie miałem okazji korzystac. Spróbuj się dowiedziec, czy nie ma mozliwości rozliczenia bezgotówkowego pomiędzy ASO a PZU. Wtedy faktycznie swoją częśc będziesz musiał zapłacic, ale masz pewnoś, że wszystko będzie zrobione. Jak mówi stare powiedzonko. Chytry dwa razy traci, także lepiej to przemyslec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.