Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
Nowy JFKII wygląda tak samo, jak Herbert II, aczkolwiek wewnątrz to zupełnie różne radia.Oba godne polecenia
-
[ALL B5] Uszkodzony podłokietnik
Jak dobrze poszukasz, tona allegro cały i dobry podłokietnik kupisz za 200 PLN.
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
Do ASC akurat w tych modelach to nie warto, ale Johnny jest dużo lepszy od Unidena. I bardzo słuszna uwaga. Nie. Nie jest to żaden problem. To zależy, co chcesz usłyszeć. Najlepsze wyjście,to dziurka w dachu i po problemie :gwizdanie:Zdaję jednak sobie sprawę, że większość nie "poświęci" swoich dachów dla anteny CB. Wiem, że niektórzy kupowali w sklepach akwarystycznych takie małe przyssawki od czegoś tam z akwarium. Mocowali je do kabla, dzięki czemu nie obijał się już po dachu,więc i nie tworzył żadnych rysek. Nic to nie da.
-
Chrysler Voyager
Jeżeli myślałeś o tym, o którym pisałem,to masz rację.Jest jednak wyższy model z dieslami już od MB (2.8 CRD). Mój szeryf takim się wozi i chwali. Ja Ci mogę powiedzieć tylko o tym, którego miałem (4 lata). Jak widzisz motorownię VM sysytem (dotyczy również ostatnio popularnych Jeepów) to trzymaj się z daleka.
-
[ALL] Akumulator firmy Audi
Nie tylko. Woziłem do Centr Logistycznych Volkswagen Group akumulatory MIDAC
-
Chrysler Voyager
Zależy o którym Voyagerze piszemy.Przed obecną A4 miałem II wersję,czyli '96-'01. O benzynach nic nie wiem,ale jeżeli myślisz o 2,5 TD VM system, to szczerze radzę. Daj sobie spokój. Ogólnie nadwozie bardzo komfortowe, ale posiadające wady typowe dla amerykanów. Jakość wykonania i użytych materiałów - Żenada. Super się jedzie prosto. Schody zaczynają się w szybkich zakrętach Generalnie nie jest to złe auto, ale awaryjne, a części drogie. I jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o samą wygodę podróżowania, bije na głowę popularne u nas Sharany, Alhambry, Espace'y itp.
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
witam tzn ze skrzynie multi przed 2003 rokiem nie miały trybu S? W 2003 też nie miały. Nie wiem, czy wszystkie. Moja jest ze stycznia 2003 i trybu S nie ma.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Trochę mi to zajeżdża Koenigsegg'iem, ale jakoś mi nie pasi
-
[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
Ja tam ubezpieczam żelaza w Generali. Ceny mają akceptowalne i zero problemów z likwidacją szkód.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Zaporożec Sport Limited Edition :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
Zdecydowanie opcja nr1 Wejdź też na stronkę MAM. Moje ulubione to MAM nuvo i MAM RS2
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jak dla mnie to jakaś Alfa Romeo, albo Lancia.
-
[B5 AFN] Jakie są koszty wymiany oleju w automacie ?
Jak piszecieo wymianie w Multi, to chyba ceny są bez filtra. Sam wspomniany filter kosztuje +/- 800 PLN
-
Historia naszych nicków
Cóż. U mnie raczej nie trudno się domyślić. Moja najstarsza i największa pasja, którą z czasem połączyłem z pracą.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ale kanał. Najśmieszniejsze jest to, że kiedy tylko wspomniałeś o sieci hoteli, pierwsze, o czym pomyślałem, to był właśnie Ritz. Wpisałem w googla i też nie znalazłem Od tego szukania już mi się chce
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No i po spocie. Dzięki wszystkim za to spotkanko. Było krótko, ale miło. Do nastepnego.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ja pier.... Ale kanał Ja też nic nie mogę znaleźć
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No to super. Jest nas coraz więcej Do zobaczyska w niedzielę.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dla mnie OK.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No , no. We trzech to już można gory przenosić
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jeżeli chodzi o mnie to jak najbardziej reflektuję. Choć nie wiem, gdzie to jest, ale Legnica to nie Paryż
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mówiłem, że będzie proste. Myślę, że wystarczy odpowiedź qwertp. Dajesz A teraz komu w drogę, temu czas (i łańcuchy na koła)
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Małe problemy z netem :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Eee tam zaraz śpi. Właśnie jedzie do Polski A właściwie to zaraz startuje Proste, ale trochę mi sie spieszy. Miłej zabawy
-
[ALL] Próba kradzieży - nieudana jak z MINI AC w PZU ? !!
Tak a pro pos akumulatora. To chyba 880 A miał, a nie Ah. Nawet w ciężarówce mam 2 x 220 Ah Co do samego zdarzenia, to niestety (na moje szczęście) nie miałem okazji korzystac. Spróbuj się dowiedziec, czy nie ma mozliwości rozliczenia bezgotówkowego pomiędzy ASO a PZU. Wtedy faktycznie swoją częśc będziesz musiał zapłacic, ale masz pewnoś, że wszystko będzie zrobione. Jak mówi stare powiedzonko. Chytry dwa razy traci, także lepiej to przemyslec.