Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:polew: pingwiny raczej dobrze sobie radzą z lodem ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam a tak na poważnie to czemu robisz Porsche z Audi ?
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
widzę że wątek się ożywił hehe ale fakt, fakem perełki bez tuningu będą więcej warte niż te wszystkie rezane auta - no chyba że rezane z ori części
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, weź to sobie do serca i oddaj mi te felgi hehe
-
[B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
stało coś kolo 95 zł za nowe a normalne coś w granicy 105
-
[B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
przecież w ASO cena eS-owego jest niższa niż zwykłego ;-) Ja mam założone eSowe ale żebym poczuł jakieś większe różnice to raczej nie ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no patrzcie to ja żałowałem trochę założyłem ori podsufitkę z eSy, a tu jednak nie ma czego żałować ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
acha czyli adaptery pod dane auto ;-) dzięks ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
To jak wejdzie to pewnie odpisze bo widzę że są na Allegro takowe zaciski ;-) Armi to napisz mi na PW ile chcesz za swoje jarzma z C5 ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam a możesz nam zdradzić jak Ty to wsadzisz na seryjnych zwrotnicach ? adaptery jakieś ? z czego te zaciski ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb a tak z ciekawości - w ubezpieczalni wzrośnie Ci ubezpieczenie na większe za te mocy ? jak oni to auto potraktują w razie wypadku albo kradzieży ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
do białego za***iście by pasowało czerwone ale wtedy wszystko w czerwony, plastiki tez.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, zaktualizuj pierwszy pierwszy wątek w tym temacie bo nikt nie bedzie czytał 145 stron hehe ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, będziesz mógł teraz dorobić na dowozie pary młodej na wesela hehe ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no no, niezła ta B6-stka ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przecież jasny środek jest fajny ;-) trzeba tylko o niego dbać ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
w B8 jest bardzo fajny silnik 3.0T ;-)
-
Audi S2 coupe 1991 3B
aaa tą czarną rozebraną ? to chyba tylko laweta ;-) tak czy inaczej gratulację ;-) można podjechać do Ciebie i zobaczyć to cacko ?
-
Audi S2 coupe 1991 3B
hohoho, to będzie piękny projekt ;-) Gdzieś dorwał takiego rodzynka ?
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
ten nawiew na godzinę włącza Ci się z klimą ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armi, myślę że jak zmienisz na 19" to 18" zostaw sobie na zimę hehe. a tak btw to ile będziesz krzyczał za prosiaki "?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
lekko odegniesz i pójdzie ;-)- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
hehe, dobry mod ;-) polecam ;-) bardzo fajnie mi się sprawdził w lubelskim ;-) jest tam kupa dróg przez lasy to można trochę szybciej i lepiej ścinać zakręty ;-)- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
łojezu ;-) - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line