Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Miro daj znać jak po wymianie oleju, mnie też strasznie irytuje ten problem. Tak jak pisałem wcześniej, w B6 mogłem sobie biegi wbijać jak szybko chciałem i nie miałem nigdy problemu z wbijaniem biegu. W b8 niestety jakaś porażka, jak pierwszy raz chciałem szybciej pojechać i od razu przy wbijaniu 3 usłyszałem zgrzyt i nie mogłem jej wbić to pomyślałem że może nie docisnąłem sprzęgła. Niestety nawet przy mocnym dociskaniu dzieje się to samo. Lipa straszna.
  2. W B6 zmieniałem szybko i nie było problemu. Tutaj musiałem zmienić technikę i zmieniam powoli
  3. Niestety nie rozwiązałem problemu
  4. Koledzy czy do samego chipa (CAGA) bez nowego turbo i innych modyfikacji warto zakładać IC z 3.0 ? Czy seria wystarczy?
  5. Piękny popis możliwości driftera
  6. Kolego dużo roboty z asystentem? Jakie koszta całości?
  7. Koledzy a jak przy jeździe na autostradzie? Bo w b6 jak założyłem mgiełkowe to przy 140-160km/h psikało do 1/3 szyby mimo przypiłowania i adapterków.
  8. Ja mam 8.5 ET29 i bez dystansów też jest zrównane z nadkolami, także taką konfigurację też polecam
  9. To czym to się różni od przedlifta? Ja mam przedlift i wydaje mi się że mam taki sam ten przycisk co na fotce.
  10. leewang odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Colourlock taki zestawik http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB
  11. Mają srebrną ramkę? Jak to zazwyczaj plastiki w polifcie miały dorzuconą To jest poliftowy przycisk? http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1Ij2sLpXXXXb3XVXXq6xXFXXXS/Pokrywa-baga%C5%BCnika-energii-elektrycznej-hatch-przycisk-blokady-prze%C5%82%C4%85cznik-Dla-Audi-A4-A6-A7-A8-Q5-Q7.jpg
  12. Az normalnie pojde w wolnej chwili do swojej zdjecie zrobic [emoji23] Kurde czym te pstryczki się różnią ? lift od przedlift
  13. leewang odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bardzo polecam APC Poorboy's http://showcarshine.pl/felgi/106-poorboys-world-all-purpose-cleaner-do-wszystkiego-silny-koncentrat-gratis-mikrofibra.html Rozcieńczam w małym naczynku z wodą (proporcje w opisie w linku), pędzelek i można czyścić plastiki i środek auta. Po wyczyszczeniu pędzlem przeczyścić nawilżoną szmatką i mamy czystą, odtłuszczoną i matową powierzchnię. Po za tym można to wykorzystać do różnych powierzchni w zależności od stopnia rozcieńczenia i na prawdę pomaga nawet na najbardziej zabrudzone miejsca.
  14. Damian chciałem jeszcze zapytać bo jutro będę wymieniał ten uchwyt, najpierw go odkręcić od podwozia i zdjąć z tego uchwytu tłumika i skręcić w odwrotnej kolejności? Czy najpierw zdjąć z tłumika a później odkręcać? Jak pisałem wcześniej nie zmieniałem z kanału, po prostu wsunąłem się pod auto i odkręciłem nakrętkę - mówimy o poz. 11. Wtedy ta metalowa część mi się rozpadła na pół. Jak już się rozpadła to zdjąłem gumę z tłumika.Tu jest dość łatwy dostęp. Uważaj, bo tłumik opadnie więc podstaw sobie coś, żeby go podtrzymać. Założyłem nowy i przykręciłem go do podwozia. Jeśli chodzi o poz. 13 to się namęczyłem z nią, jest tuż przy nadkolu i ciężko operować, szczerze mówiąc nawet na ślepo operowałem. Odkręciłem śrubę ale z braku miejsca no i jako, że auto lekko podniosłem na lewarku nie miałem jak się zaprzeć, żeby zdjąć gumę z tłumika. Nie chciała zejść bo na tłumiku gdzie siedzi guma jest kołnież. Więc mając nową na wymianę po prostu ponacinałem ją, aż przeciąłem i zerwałem. Żeby lżej weszła to użyłem delikatnie smaru, łatwo wskoczyła na miejsce. Myślę, że mając do dyspozycji kanał powinieneś uporać się z tym w maks. 15 min. Mi bez kanału zajęło to jakieś pół godziny z przerwą na fajkę i obmyśleniem jak zdemontować poz. 13 A odpowiadając na Twe pytanie: podstaw sobie coś pod tłumik, żeby nie opadł, odkręć nakrętkę a później zdejmij gumę z tłumika. Złóż w odwrotnej kolejności i będzie git. Nie wiem czy pozycja jest ważna ale na podwoziu będziesz miał ślad, więc wpasujesz sobie nowe wieszaki. Damian jeszcze raz wielkie dzięki, pytam bo jednak nie będę miał kanału i też pomęczę się na leżąco, a że na zewnątrz nie jest za ciepło to chciałem już mieć plan działania Jeszcze raz wielkie dzięki za dokładny opis i poświęcony czas na wytłumaczenie Wymieniłem tylko ten przedni uchwyt, nastała cisza Wielkie dzięki Damian za pomoc i trafną diagnozę
  15. Damian chciałem jeszcze zapytać bo jutro będę wymieniał ten uchwyt, najpierw go odkręcić od podwozia i zdjąć z tego uchwytu tłumika i skręcić w odwrotnej kolejności? Czy najpierw zdjąć z tłumika a później odkręcać?
  16. Chłopaki szkoda nerwów, policjantom nie przetłumaczycie Oni wychodzą z założenia że "moja racja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza" i tyle. Żadne ale to żadne racjonalne argumenty do nich nie docierają.
  17. No właśnie też chce podwójny wsadzić ale to w przyszłym roku, na razie muszę naprawić ten jak faktycznie uchwyt się rozleciał
  18. Jakby się człowiek rozmyślił i po założeniu zderzaka s-line z wydechem z jednej strony zachciało mu się dwustronnego wydechu to wystarczy zmienić dokładkę ?
  19. Damian dzięki po stokroć !! Muszę jeszcze dziś po pracy sprawdzić ten tłumik i będę zamawiał te mocowania, też zmienię dwa. Ostatnio na myjni jak czyściłem końcówki wydechu to właśnie zastanawiałem się czemu tak luźno chodzi, a tutaj faktycznie mogło rozsypać się już mocowanie.
  20. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To dobrze, mam nadzieje że uda Ci się wszystko poskładać.
  21. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szymon założyłeś tę gałkę od s-line ? Bo chyba Tobie wysłałem z allegro moją starą gałkę, pytałeś o pierścień
  22. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzę, wielkie dzięki !
  23. Pewnie, jakbyś mi podał numerki byłbym bardzo wdzięczny. To obejdzie się bez spawania i samemu w kanale to mogę wymienić?
  24. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie sprawdzę go dziś po pracy. Byłoby super jak by to było przyczyną.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.