Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Witam, Szukam felg 18 cali i nie wiem jakie ET dobrać żeby felgi ładnie wyglądały? Jakie jest minimalne i maksymalne ET jakiego powinienem szukać ? Jeszcze szybkie pytanie o opony, jaki rozmiar powinny miec opony na 18tkach? szerokość np 235 a wysokość? 40? Pozdrawiam
  2. Ok, właśnie o to mi chodziło. To zostanę przy angielskiej wersji Dzięki za pomoc !
  3. Wrclaguna dziękuję za odpowiedź, ale jak zapłacę to możliwe jest wgranie oryginalnego oprogramowania z językiem polskim? Czy tylko jakiejś "pirackiej" wersji z nieoryginalnymi tłumaczeniami ?
  4. Koledzy, pomocy Mam wersję 4G0919884K ECE 5.13.8, oraz SW: BNav_EU_K0070_2_D1 Czy znajdę gdzieś aktualizację do wersji polskiej menu? Teraz wszystko mam po niemiecku, zarówno menu na liczniku jak i w navi. Czy da się doinstalować język polski? Z góry dziękuję i pozdrawiam
  5. Koledzy, a ja zapytam tylko o klocki, jakiej firmy wybrać? TRW, ATE, Ferrodo, czy coś innego? Mam standardowy układ hamulcowy.
  6. Koledzy może ktoś ma zdjęcie tej felgi na A4 B8? http://allegro.pl/5x112-oryginal-audi-a3-a4-18-vw-skoda-225-40r18-i6138743784.html Jakie powinno być prawidłowe ET dla felg 18 cali?
  7. Tzn w modelu który zakupiłem mam już to elektryczne otwieranie klapy, tylko zastanawiam się czy po wyjściu z fabryki już to było założone, czy ktoś dokładał
  8. Tzn chodzi mi o to że był montowany guziczek do podnoszenia i opuszczania klapy. Tak jak na tym ogłoszeniu które podałem. Jak otworzymy klapę, to po naciśnięciu guzika sama się opuści i zamknie
  9. Witam, Mam pytanie, koledzy czy w Audi A4 B8 Avant, była możliwość doposażenia w automatyczne otwieranie klapy bagażnika? Tak jak np tutaj: http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-iv-b8-avant-automat-bixenony-20512947.html Nie rozważam tego konkretnego auta, ale zastanawiam się czy to można było wziąć w opcji? Pozdrawiam
  10. Witam, Koledzy mam pytanie, w aucie taty (BMW E90 320i 2006r) ostatnio był wymieniany olej. Po kilku dniach (bo wcześniej nie zwracalem na to uwagi) zauważyłem że auto przy odpalaniu dymi na niebiesko gęstym dymem, później podczas przegazówki na bialo i niebiesko, później na jałowym delikatna chmurka na biało. Po przejechaniu kilki km znowu na postoju np jak cofam ogólnie manewruje na małej powierzchni to widzę że kopci na niebiesko. Do silnika wchodzi 4,25 oleju, mechanik wlał prawie 5L. Na wskaźniku oleju (bo nie ma bagnetu) cały czas pokazany jest pasek który dochodzi do wartości MAX. Czasami zejdzie jedną kreskę niżej ale to po dłuższej jeździe, tak to jest cały czas MAX. Pomóżcie co to może być? Czy nadmiar oleju może powodować takie dymienie? Czy to coś z odmą? Pozdrawiam
  11. Ok dzięki to teraz mam pewność
  12. Witam, Czy jeżeli a4 ma takie światła ledowe: To automatycznie te soczewki oznaczają xenon? Czy wychodziły a4-ki z ledami i bez xenonów? Pozdrawiam
  13. Furka piękna, do plastików polecam: http://www.detailer.pl/sklep/zabezpieczenie-i-dressing-plastikow/79-poorboys-world-natural-look-dressing-.html Stosowałem w kilku samochodach i efekt był na prawdę bardzo dobry. Nic się nie błyszczy (plastiki robią się czyste i matowe), ładnie odnawia i do tego fajnie pachnie.
  14. grzes283 dobrze że w końcu udało się naprawić problem Mógłbyś napisać jakie koszta tych poduszek i wymiany ?
  15. Kamil-vag Dziękuję Ci bardzo !
  16. Dzięki koledzy, patrzyłem dziś i chyba z grzybka cieknie, ale mimo wszystko chce wyczyścić egr, może ktoś podpowie nr uszczelek jakie musze kupić, silnik AVF. Czy później trzeba robić jakąś adaptacje komputerem?
  17. Dzięki, zobaczę dziś skąd to cieknie
  18. Nie chce zakładać nowego tematu to podepnę się tutaj W sobotę chciałbym wyczyścić EGR i nie wiem czy przy tej okazji mam zakupić jakies uszczelki coś od razu wymienić przy EGR? Teraz trochę się poci i nie wime czy jego wyczyszczenie w czymś pomoże? Chyba że polecacie go zaślepić? Nie chce tylko żeby przy gaszeniu auto się bujało Jakies gotowe zaślepki dostanę na allegro?
  19. leewang odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj Etka On-line, nie wiem czy znałeś. http://ifinterface.com/page/page3.phppo lewej klikamy w CarProg2.
  20. Dziękuję Ci bardzo, kurde znowu kilka stówek trzeba będzie wydać i nie wiadomo czy pomoże. Może przejade się jeszcze do jakiegoś mechanika żeby oglądnął to moje zawieszenie dokładnie. Te sanki są tylko z tyłu? Czy z przodu też bo już sam nie wiem jak to wszystko działa
  21. grzes283 ciekawa diagnoza, dodatkowo że u mnie delikatnie ściąga w prawo, wydałem już w sumie na prostowanie zwrotnic itd prawie 2000zł, kąty i zbieżność idealna a dalej lekko ściąga. Wyczytałem że może to być od tych poduszek. Może to jest problemem. Mógłbyś podesłać mi link np z allegro co to za część? Jak fachowo nazywa się ta poduszka wózka?
  22. Zacna furmanka Ja mam pytanko o program, czy samym wirusem można ze 143 kucyków zrobić 180? Ile wypluła seria? Jak odczucia z jazdy ? Ile niutków w serii i po wirusie ?
  23. http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-kobieta-jechala-z-drzewem-w-silniku,nId,2159660 Kobieta jechała samochodem z drzewem w silniku
  24. Ktoś wie co to za felga? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=223255938&sortOption.sortOrder=DESCENDING&fuels=DIESEL&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=creationTime&zipcode=&isSearchRequest=true&climatisation=&adLimitation=&maxPrice=12000&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxMileage=200000&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1
  25. Ja już kilku mechaników i diagnostów przejechałem i niestety nic z tego, żaden nie znalazł przyczyny. U mnie to stuknie występuje może parę razy w tygodniu, codziennie jeżdżę do pracy + jakieś krótkie trasy i nie jest to aż tak upierdliwe. Nie wydaje mi się żeby takie mocne stuki były od osłon, no ale może to jest jakiś trop

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.