Treść opublikowana przez leewang
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Kolega bardzo ładna sztuka a korzystając z okazji mam pytanie odnośnie chipa. Czy jest duża różnica między serią a chipem ? Bo wcześniej jeździłem ibizą 130konną i w porównaniu do audi to niebo a ziemia jeżeli chodzi o przyspieszenie (z korzyścią dla seata ). Teraz myślę nad chipem dlatego pytam o wrażenia.
-
Podmiana zwykłego włącznika świateł, na ten z trybem AUTO
Witam, Mam pytanie, moje Audi to A4 B6 z 2003r, mam w nim zwykły przełącznik od świateł, bez trybu auto. Jest on trochę sfatygowany i chciałbym wymienić go na nowy. Wpadłem na pomysł żeby kupić ten z trybem AUTO, czy będzie możliwość za pomocą VAGa ustawić automatyczne włączanie świateł przy przekręcaniu kluczyka? Szukałem po tematach Zrób to sam, ale nie znalazłem odpowiedzi. Pozdrawiam
-
Szyberdach - czy są jakieś problemy?
Witam, Szukam Audi A4 B6, znalazłem jeden egzemplarz ale z szyberdachem. Mam do Was pytanie czy są z nim jakieś problemy? Miałem kiedyś samochód z szyberdachem i miałem problem z przeciekaniem dachu. Nie wiem jak jest w audi? Czy może przeciekać? Czy np na autostradzie przy większych prędkościach słychać jakieś dźwięki z szyberdachu? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, możecie doradzić mi gdzie w Krakowie mogę zregenerować rozrusznik? Chodzi mi o zdemontowanie, regeneracje i założenie Zależy mi na dobrej firmie, możecie kogoś polecić? Chodzi o rozrusznik w Seacie Ibiza, nie w Audi. Pozdrawiam
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Sorki że tak z innej beczki ale jak zrobić taki ładny efekt ostrości jak u michal_s87 na fotkach ? btw. Ładne zdjęcia
-
SEAT IBIZA ASZ 1.9 dymi na czarno - analiza logów
Zrobię, ale jak porządnie ? Wziąłem instrukcję z neta i zrobiłem jak było napisane.
-
SEAT IBIZA ASZ 1.9 dymi na czarno - analiza logów
Witam, Koledzy możecie ocenić te logi od seata ibizy asz ? Coś zaczął dymić na czarno i nie wiem o co chodzi. Dynamiczne Log (0 - 011,008,010) Log (1 - 011,008,010) Log (2 - 004,008,010) Log (3 - 000,001,003) Log (6 - 011,011) Statyczne: Log (4 - 000) Log (5 - 003) Log (7 - 002) Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A5 sportback czarna na klubowych blachach dziś około 14tej przy wyjeździe z Galerii Krakowskiej
-
Dobrzy chiptunerzy
Koledzy a jak Compsport w Krakowie? Można się do nich udać na program czy lepiej do Dynosoftu w Katowicach? Ewentualnie co sądzicie o CTR w zabrzu?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Dzięki, właśnie nie wiedziałem nigdy czym doczyścić np relingi Sorry za OT.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Można tego używać także do aluminiowych listew ?
-
Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
Coś w temacie poczytajcie komentarze AMA Spowiedź nieuczciwego handlarza - Wykop.pl
-
Wybór Telewizora :)
Porównywałem z KDL-40EX500, a podczas zakupu z SONY KDL-40HX750, PHILIPS 42pfl6007 i PANASONIC TX-L47ET5. Jak dla mnie Sharp wypadał rewelacyjnie, filmy i gry na xboxie wyglądają bardzo ładnie
-
Wybór Telewizora :)
Sharp 40LE830, miałem 2 LCD sony, teraz mam sharpa i moim zdaniem obraz jest nieporównywalny, oczywiście na korzyść Sharpa. Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku. - HDforum
-
System operacyjny Android
Na sgs + też zadziała jakiś JB 4.xxx ??
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Ok dzięki za pomoc
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Statyw już mam bo kiedyś udało mi się kupić po dobrych pieniądzach Jak piszesz, że tak nie powinno się robić zdjęć reklamowych to poradź jak powinienem je robić?
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
peju, dzięki za odpowiedź, chodzi mi o robienie zdjęć takich jak np na tej aukcji : Trio filiżanka Miśnia Meissen 1924r kobalt (2618721526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Żeby tło było zamazane, a sam obiekt i jego detale wyostrzone. Na całość body + obiektyw miałbym około 1500-2000zł.
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Koledzy chciałbym kupić lustrzankę do robienia ładnych zdjęć przedmiotom które chciałbym wystawiać na allegro, głównie są to małe gabaryty. Ale miło by było gdyby też wychodziły ładne zdjęcia na wycieczce itd. Nie potrzebuje robić zdjęć makro z bardzo bliska, ani panoram. Zwykłe fotki lecz z wyraźną głębią ostrości. Co możecie mi polecić? Myślę nad Canonem 500d tylko jaki obiektyw do tego?
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
Nie da się zalogować, serwery obciążone za bardzo
-
Tarcze+klocki
Ok dzięki wielkie za pomoc, a co do firmy tarczy i klocków to polecasz ferodo ? Albo Tarcze Brembo + klocki Ferodo?
-
Tarcze+klocki
kolego devastation jaki zestaw klocki + tarcze na przód możesz mi polecić do Ibizy 1.9tdi 130koni ASZ? Może wiesz jaki tam jest rozmiar tarcz? 280 czy 288mm? Szukam już po różnych forach i doradzają mi ATE, ATE PD, Brembo + Ferrodo i sam nie wiem co wybrać, obecne tarcze zwichrowały się i musze je wymienić. Liczę na Twoją opinie
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Koledzy możecie polecić mi jakiś zakład w Chrzanowie lub okolicy w którym ładnie wypiorą tapicerkę? Pozdrawiam
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Ja wystawiam na sprzedaż po 3 latach użytkowania A4 B6 (wcześniej Vectra A i i szukam BMW e9x, z audi jestem bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiodło. Zmieniam z tego powodu że chce pojeździć czymś innym
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
Dynosoft - podobno bardzo dobrze chipują ale również chciałbym się dowiedzieć coś na temat Compsportu.