Treść opublikowana przez pawelwor
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ten opis dotyczy również a4 '98 i licznika VDO pełny FIS '98 ? Czy to dotyczy tylko II lifta? A poza tym nadal potrzebuję wsadu od któregoś z tych liczników : 8D0 919 880 M 8D0 919 880 A 8D0 919 880 D 8D0 919 881 H 8D0 919 881 R
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Na swoim przykładzie mogę zaprzeczyć temu, bo wymieniłem przepływkę i bez zmian...
-
[INNE] Czy to prawda, że Policja ma juz jakiś sprzęt do sprawdzenia czy...
Coś mi się wydaje, że wystarczy, że do wylotu rury wydechowej przyłożyłby urządzenie i zbadał ilość szkodliwych substancji. Na pewno mieliby jakieś książeczki z normami
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Doszedłem do 40 strony i dalej już po prostu się nie chce... Potrzebowałbym numery ori kostek i wiązek fis --> manetka.
-
[INNE] Czy to prawda, że Policja ma juz jakiś sprzęt do sprawdzenia czy...
...samochód został poddany tuningowi silnika (zwiększenie mocy itp), za co oczywiście poleciałby dowód? Zasłyszane.
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Robisz na baku 2x więcej niż ja... Przygadał kocioł garnkowi Nie mądrz się, tylko napraw mi samochód
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Zamiast ciągle pisać o własnych spalaniach napiszcie jakieś sensowne wypowiedzi co zrobić, żeby spalanie wróciło do normy. Poza wymianą wężyków podciśnienia.
-
[B5 AJM] Czujnik temperatury oleju
chyba to będzie to: 1J0 907 660 B Pytanie od razu, w AFN '98 były montowane seryjnie czujniki poziomu oleju? Jeśli nie, a mam taką miskę z czujnikiem zamontowaną, to gdzie przewody poprowadzić?
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Robisz na baku 2x więcej niż ja...
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
Czy do A4 kombii '98 (czyli I lift) będize pasować manetka z A4 kombii '00 (czyli II lift) ??
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
Co ty gadasz, wczoraj oglądałem bo szukam tempomatu to jest tego od zarypania. Od zarypania do sedana, albo chcą za głupią manetkę ponad 150 zł... Już się trochę nadzwoniłem...
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
Wolałbym ori, jednak na allegro do kombiaków jest mało, a jak są to ceny odstraszają... Może jakaś inna marka/model z pasującą manetką?
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
Potrzebuję kupić manetkę sterowania fis do avanta... Na allegro jest takie coś (link poniżej), nowe, chyba zamiennik. Do A4 '98 avant będzie pasowało? Czy do kombiaka pasują takie manetki z jakiś innych aut, bo na allegro jest tego dużo, ale prawie wszystko do sedana... http://www.motoallegro.pl/item1100880501_przelacznik_zespolony_audi_a2_a3_a4_a6.html
-
[B5 AFN] Bzyczenie po zgaszeniu
Jeśli z n18 lub n75 jest coś nie tak, to powinieneś mieć jakieś błędy w komputerze. Może akumulator podciśnienia jest nieszczelny, a przy uruchomionym silniku po prostu tego nie słyszysz. Musiałbyś go wyjąć i sprawdzić.
-
[B5 AFN] Jaki czujnik temperatury oleju?
Po to licznik kupuje Dziękuję, o to chodziło
-
[B5 AFN] Jaki czujnik temperatury oleju?
Chcę kupić czujnik, którego nie ma w moim aucie... Mam wolną wtyczkę na to ( ZDJĘCIE ), na chłodniczce oleju jest miejsce na to, jednak nie wiem jaki dokładnie kupić, różnią się m.in. kolorami wtyczek i pewnie czymś jeszcze o czym pojęcia nie mam Na allegro znalazłem 3 akucje, podpowiedzcie, który kupić. http://www.motoallegro.pl/item1082576368_czujnik_temperatury_oleju_audi_80_90_b3_b2_golf_vw.html http://www.motoallegro.pl/item1082577838_czujnik_temperatury_oleju_golf_bora_vento_passat.html http://www.motoallegro.pl/item1083190504_czujnik_temperatury_oleju_audi_80_b3_b4_100_a6_a4.html
-
[B5 AFN] Bzyczenie po zgaszeniu
Jedynie wyłączająca się klimatyzacja mi na myśl przychodzi..
-
[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!
Wg. wypowiadających się poduszki tej firmy są kiepskiej jakości
-
[B5 AFN] Rośnie poziom oleju
EGR mam zaślepiony.
-
[B5 AFN] Rośnie poziom oleju
Nie same wtryskiwacze, a te śruby z uchwytami.
-
[B5 AFN] Rośnie poziom oleju
Nie ubywa, nie ma mleka na korku oleju.
-
[B5 AFN] Rośnie poziom oleju
Wiem, że turbosprężarka trochę oleju sobie łyka, więc powinno go ubywać i ubywa, jednak po szybkiej jeździe na trasie potrafi go przybyć. Przy normalnej jeździe raczej tego nie uświadczam. Kompresja była sprawdzana i jest w normie - na każdym po 29. Wtryskiwacze mają korekcje w normie, nie lały jak były montowane ok. 8 miesięcy temu, mieszczą się w zakresie -1 do 1. Przy wymianie ich zmieniono uszczelki, przy tym "dobijając" przez nasadkę młotkiem mocowania wtryskiwaczy, żeby było szczelnie (dotąd się zastanawiam, czy to było konieczne...). Co może to powodować? Mimo wszystko wtryski, czy coś jeszcze?
-
[B5 AFN] Czy pompa 11 jak na zdjęciu będzie pasowała do afn'a?
Rozumiem, że gt22 to turbo od awx'a i nie pasuje plug&play do kolektora wydechowego afn'a ?
-
[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!
Czym różnią się lemfordery z ASO od tych ze sklepu? Jaka (mniej więcej) cena w ASO ?
-
[B5 AFN] Czy pompa 11 jak na zdjęciu będzie pasowała do afn'a?
Chodzi mi o ten dzyndzel wystający, w mojej jest coś innego w tym miejscu. Rozumiem, że wystarczy wymienić przewód na inny i będzie git?