Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. zobaczymy bo póki co to cały ten zderzak to jedno wielkie druciarstwo
  2. bo te z rs4 wystarcza do tej mocy a przynajmniej będę miał kompletny zderzak z kratkami, halogenami i całą belką, rozpędziłem się chyba z tym fmiciem
  3. :naughty:AP daje radę, tarcze i klocki zmienione, zaciski tył zregenerowane i dołożone przewody w oplocie teraz na montaż czeka komplet wahaczy przód, końcówki drążków, przeguby oraz przewody w oplocie na przód, tarcze i klocki zdrowe, muszą się wysłużyć przed zmianą na coś większego sceneria z zadupia ale kilka fotek z rotorami, z tyłu brakuje z 10mm dystansu:wink: wiosną wracają bbs ch po renowacji będę się też pozbywał fmic'a na rzecz coolerów z rs4
  4. małym 40 tonowym czorny nie wiem kiedy to odbiorę
  5. kręcę cały czas, tygodniowo ponad 3200km, jest co robić, zarabiam na mody
  6. no i kupił pierwszy fotele mega fajne
  7. ze scanii? jak włożysz to przyjeżdzam też na na takiego moda
  8. na 19 to pewnie polujesz żeby nie trafić w dziurkę hehe bbs jest twardy
  9. wygląda prawie identycznie jak moja, ja mam tylko więcej wgniotek i większe felgi
  10. wy to od zewnątrz naklejacie czy jak? nie odkleja sie to to?
  11. jak to ma być "weekendowa wyścigówka" to po co ci to koło zapasowe i jego dodatkowe 20 kg?
  12. za dużo, zerwij z ramki wokół radia i klimy i będzie git
  13. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ale ja sie nie napinam, jest to luźny temat na którego przemyślenie mam czasu bardzo dużo jednak jest to dla mnie ważne info, znasz może dokładne aktualne stawki?
  14. siadła już bez docinania? jest git
  15. kilka gratów, po roku wreszcie gwint AP i trochę części eksploatacyjnych żeby nie było, że o auto nie dbam
  16. jadę w trasę, jak wrócę to we wtorek odetnę ci półosie i się zgadamy co do transportu
  17. sprzedajesz mi dekory czy nie?
  18. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ja jeżdżę Manem z cyfrowym tacho i wyglądałoby to na wykresie tak: jeżeli zgasiłbym silnik kiedy auto bedzie stało w miejscu czekając na następny podjazd, wtedy zapisze mi te minuty jako odpoczynek ale rzecz jasna nie zaliczą się one do krótkiej przerwy, czy odpoczynku dziennego
  19. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ten czas to twoja praca lub odpoczynek, zależy jak masz tacho ustawione:wink: powinno być zanotowane jako praca, jednak w żadnym razie nie jest to czas jazdy
  20. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    dzięki za odzew, wróciłem właśnie z trasy, wiem że w branży jest ciężko zaistnieć i się utrzymać. Mam jednak małą znajomość w LKW Walter i myślę nad rozpoczęciem współpracy właśnie z nimi. temat odległy ale to i dobrze, mam czas żeby wszystko dobrze przemyśleć, policzyć i nazbierać odpowiednią ilość pieniędzy
  21. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    myślę żeby pod koniec przyszłego roku coś swojego ruszyć, chcę zrobić rozeznanie jak to wygląda w praktyce. tj koszty leasingów, sposoby rozliczen ze spedycjami, które spedycje płacą na czas, które nie, w jaki kapitał trzeba się uzbroić żeby miec to bezpieczne zaplecze finansowe i nie wdupić po miesiącu(nie licząc kosztów nabycia samochodu), jakie stawki za km opłaca się łapać przy jednym aucie itp itd oraz przede wszystkim czy da się wyżyć dysponując tylko jednym autem
  22. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    kula ktoś sam dla siebie?
  23. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    moje manisko i głupkowaty współlokator
  24. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    a jeszcze powiedziałem dzisiaj, że przed zimą potrzebuję komplet na napędową, podkówkę do siodła i trzpień do naczepy to się kierowniczka za głowę złapała:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.