Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    u mnie efekt juz jest, wymienione 4 sztuki w naczepie na nowe, następne dwie w przyszłym tygodniu. od razu na warsztacie pokazałem im co myślę o klockach w naczepie i mam komplet nowych, do tego klucz z przekładką o którym już też dawno mówiłem że mógłby być na wyposażeniu i nowa opona w koniu, która mi się nie podobała szkoda że ta opona wcześniej nie wy***ała ja sobie nie wyobrażam, że w aucie, którym jeżdżę coś się popsuło i nie zgłaszam tego w firmie, tym bardziej jeśli są to hamulce:doh:
  2. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nie nie, finalnie zmienili mi te koło i do kulałem do bazy, stoi w Polsce na warsztacie a ja zamiast kręcić km to w domu siedzę
  3. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    a72 w niemczech, telefon na 112 przyjechała policja i po 20 minutach oni wzywali "serwis" z tym że nie spodziewałem się że tyle będą się z tym pierdzielić.... co ciekawe nie mogli sobie z tym poradzić przez kilka godzin a policzyli za 5 godzin pracy ponad 600 euro ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- tydzień temu mówiłem, że mam komplet opon do wymiany jak najszybciej ale nie, jeszcze trochę przejadą załadowałem 25 ton płyty wiórowej, zrobiłem 150 km i wyebało w powietrze kasę na jedna nową oponę i teraz auto stoi na wymianie kompletu
  4. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mi we wtorek od 2 w nocy zmieniali koło po wystrzale w naczepie, 3 godziny na autostradzie się mocowali bo felga nie chciała zejść z piasty, później juz poświęciliśmy felgę i podjechałem 4 km na parking na popuszczonych śrubach i fela i tak nie puściła skończyli o 6 rano po podgrzaniu felgi palnikiem - serwis:facepalm:
  5. a mi się nie podoba cała w perforowanej chociaż zastanawiałem się nad taką, mam tak jak buba i tak jest dobrze ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- skróć gałkę
  6. obie moje:decayed: jest wygodnie
  7. bo jak założył odwrotnie to mu ładnie syczy :decayed: ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- buba upierdziel ta gałkę tak z 5cm, wygląda o niebo lepiej wtedy paczajb to z żółtego, teraz mam jeszcze krótszą
  8. przyślesz tego kuriera po roletę czy nie ?
  9. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    daj cene na pw
  10. max zostaw klimatronik jak jest
  11. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    80 poza zabudowanym, 100 na autostradzie ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- pod warunkiem że to duża łódz, jak jakieś małe gówienko to 100/130
  12. folią ale juz zerwałem, za dużo mam punktów żeby jeździć z czerwonymi kierunkami znaczki zostają i z czasem będą tez czarne
  13. co mówicie na lewą lampę bo mam mieszane odczucia
  14. 1 - wykręć "skrzyneczkę" i masz dobry dostęp do śrub 2- pod tym "kitem" są jeszcze dwie śruby
  15. prawie jak w mojej to tu jest kolor
  16. a jak tam u ciebie z klockami hamulcowymi z przodu? sprzątałem garaż i znalazłem komplet kupiony do mojego gsi ale nigdy nie zamontowany ferrodo premier jak chcesz to wal na pw wyślę za cos dobrego do picia
  17. on tam ma kogoś dobrego, ja też będę szukał we wrześniu kogoś kto dach ładnie i w rozsądnej cenie ogarnie
  18. zderzak nie jest w kolorze? a ta podróba grilla paskudna
  19. swój grill tez kupiłem za 15o zł ale twój maxiu jest chyba w lepszym stanie carbonare bym kupił ale drogo masz
  20. posadzę swojego w przyszłym miesiącu to zrobię foto s4 na rotorach:wink:
  21. ja robiłem prosiaki szpachlą a teraz się wziąłem za bbs ch nuvol z pyłem aluminiowym, bardzo ładnie sie obrabia na poprzednich felgach trzymała się rok a z wyważeniem nie było problemu żadnego
  22. rogal tylne lampy masz oklejone czy malowane?
  23. buba jak ja cię nienawidzę
  24. przepowiadam glebę zamówiłem, czas oczekiwania do tygodnia, w międzyczasie muszę zakupić łożyska amora żeby tego dwa razy nie rozbierać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.