Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. nam mowil ze zima nie bedzie jezdzil
  2. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    toporek, nowak, koza.... inni ?? bedziecie ?? koza wezmiesz VAG'a ??
  3. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany a o ktorej ? 16?
  4. opel astra GSI (115KM) opel astra GSI 16V (150KM) honda CRX del sol 1,6 VTEC (160KM) audi a4 (90KM)
  5. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    1.Topor 2.Nowak_zg 3.k0za 4.siny21 5.duffy - wpadne złomkiem i mam prosbe, zeby ktos kto ogarnia zrobil mi logi .... daloby rade ?
  6. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor, obiecywalem ze bede dzisiaj ale nie dam rady ..... na 100% podjade w przyszlym tygodniu pogadaj moze z nowakiem-zg, aju i reszta chłopaków jak nazbiera sie kilka autek tak jak bylo jeszcze w tamtym roku to jest sens jechac bo inaczej nie ma sensu - zapraszamy tez nowych siny 21 obserwuj temat, zobacz kto sie zdeklaruje- zbytnio nie wierze ze sie uda ale moze ..... ja obiecuje byc jak bedzie conajmniej 5 innych aut
  7. nie wybierac wogole dotykowego telefonu
  8. najlepiej zaloz "druciaka" na szlifierke albo wiertarke i jeszcze raz oszlifuj maske, tak zeby na 100% byla gola blacha. maska nie ma lezec w wodzie bo od tego nie zardzewieje, wieczorem polej ja gorącą woda z silnym roztorem soli albo kwasem z aku i polóż ja w takim miejscu zeby stala na sloncu i zostaw na dwa dni, w miedzyczasie polej ja jeszcze raz czy dwa dorwalem jakas maske z rozbitego auta ale jaksie okazalo po zdarciu laieru miala szpachle na rogach wiec nici z rosta czekam az znowu cos sie trafi bo nie chce placic za druga maske
  9. panowie czy zacisk ate pod tarcze 288 mm jest taki sam w b5 i b6 a roznia sie one tylko jarzmem ?? kupilem komplet od b6 i niestety nie ma mozliwosci zamontowania tego ;/ stare zaciski byly pod tarcze 280 mm a nowe to wspomniane 288 rozstaw srub na zwrotnicy to okolo 95 mm / nowy kompet ma jarzma z rozstawem otworow ok 145 mm i wiekszym gwintem .. czy wymiana jarzm na takie od b5 wystarczy, czy jednak zaciski tez roznia sie budowa i nie ma szans zeby ten komplet jezdzil w moim aucie ?
  10. witam panowie potrzebuje rady, jesli wymienie sobie srodkowa konsole na poliftowa wraz z panelem klimatronika to czy da sie go ustawic tak zeby sterowal klima w aucie ? wiem ze juz podmiana starego panelu na inny np o rok nowszy z tylko jednym innym symbolem na obudowie powoduje to ze np nie wlacza sie sprezarka ... jak to jest da sie to przekodowac ?? ktos potrafi to zrobic ? moze ktos juz to robil ?
  11. a te nakladki z aukcji wystarcza? chyba brakuje jeszcze kilku elementow ??
  12. lac olej syntetyczny ?? a moze polsyntetyk - to jednak juz stary silnik
  13. jaki olej do 1z z przelatanymi 300 tys. ??
  14. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    gdzie w miare blisko moge zapodac pewnego wirusa do Tdi ?? wogole w zg ktos sie tym trudni ??
  15. jesli chodzi o mnie to ciagle mam nadzieje ze kiedys uda sie zbudowac ktores z tych aut
  16. tak jest cos takiego jak szpachla do skory dziurka nie jest duza- ja bym rozebral kawalek siedziska, od wewnatrz podkleil kawalkiem miekkiej skory a z zewnatrz szpachla i farba do skory - w takim miejscu powinno wytrzymac dosyc dlugo
  17. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja moge byc ale fajnie gdyby przyjechalo wiecej furek
  18. wypelniajac 3 ankiety dziennie mamy na koncie elite 6000 pkt dziennie czyli miesiecznie juz 180 tys. z czasem dojda do tego reklamy wiec chyba az tak straszniie dlugo nie trzeba tam przesiadywac ....... a kosztuje nas to tyle co nic.... pewnie i tak wiekszosc spedza duzo czasu przy kompie, chociazby w pracy nudzac sie http://www.takeagift.pl/polecam:31287 ja sie zarejestrowalem a co mi tam
  19. w razie gdyby ruszyla masowa produkcja to tez pisze sie na jedna a jakie sa wymiary "oczek" w oryginalnym grilu ??
  20. pokaz klape cos mi ja zwinal sprzed nosa
  21. Nosb szukaj w wentylach do motocykli
  22. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    SPOTY ZIEMI LUBUSKIEJ: KAZDA NIEDZIELA, ZIELONA GÓRA PARKING POD CARREFOUR Godz. 16:00 tylko nie bierz doslownie slowa "kazda" za tydzien chetnie podlece na chwilke
  23. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w ten weekend jeszcze nie ale w nastepny moge podjechac, zreszta dawno mnie nie bylo chetnie bym zobaczyl klape ktora Topor mi zwinal ;(
  24. fajne autko na codzien dokladnie to to autko, do tego wszystkiego mial jeszcze ciemne szybki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.