Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
biore progi jesli jeszcze sa
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nam mowil ze zima nie bedzie jezdzil
-
Spocik Lubuski :)
toporek, nowak, koza.... inni ?? bedziecie ?? koza wezmiesz VAG'a ??
-
Spocik Lubuski :)
pany a o ktorej ? 16?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
opel astra GSI (115KM) opel astra GSI 16V (150KM) honda CRX del sol 1,6 VTEC (160KM) audi a4 (90KM)
-
Spocik Lubuski :)
1.Topor 2.Nowak_zg 3.k0za 4.siny21 5.duffy - wpadne złomkiem i mam prosbe, zeby ktos kto ogarnia zrobil mi logi .... daloby rade ?
-
Spocik Lubuski :)
topor, obiecywalem ze bede dzisiaj ale nie dam rady ..... na 100% podjade w przyszlym tygodniu pogadaj moze z nowakiem-zg, aju i reszta chłopaków jak nazbiera sie kilka autek tak jak bylo jeszcze w tamtym roku to jest sens jechac bo inaczej nie ma sensu - zapraszamy tez nowych siny 21 obserwuj temat, zobacz kto sie zdeklaruje- zbytnio nie wierze ze sie uda ale moze ..... ja obiecuje byc jak bedzie conajmniej 5 innych aut
-
Jaki telefon dotykowy wybrać ?
nie wybierac wogole dotykowego telefonu
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
najlepiej zaloz "druciaka" na szlifierke albo wiertarke i jeszcze raz oszlifuj maske, tak zeby na 100% byla gola blacha. maska nie ma lezec w wodzie bo od tego nie zardzewieje, wieczorem polej ja gorącą woda z silnym roztorem soli albo kwasem z aku i polóż ja w takim miejscu zeby stala na sloncu i zostaw na dwa dni, w miedzyczasie polej ja jeszcze raz czy dwa dorwalem jakas maske z rozbitego auta ale jaksie okazalo po zdarciu laieru miala szpachle na rogach wiec nici z rosta czekam az znowu cos sie trafi bo nie chce placic za druga maske
-
[ALL] Różnica w mocowaniu zacisku b5/b6
panowie czy zacisk ate pod tarcze 288 mm jest taki sam w b5 i b6 a roznia sie one tylko jarzmem ?? kupilem komplet od b6 i niestety nie ma mozliwosci zamontowania tego ;/ stare zaciski byly pod tarcze 280 mm a nowe to wspomniane 288 rozstaw srub na zwrotnicy to okolo 95 mm / nowy kompet ma jarzma z rozstawem otworow ok 145 mm i wiekszym gwintem .. czy wymiana jarzm na takie od b5 wystarczy, czy jednak zaciski tez roznia sie budowa i nie ma szans zeby ten komplet jezdzil w moim aucie ?
-
[ALL B5] wymiana panelu klimatronika
witam panowie potrzebuje rady, jesli wymienie sobie srodkowa konsole na poliftowa wraz z panelem klimatronika to czy da sie go ustawic tak zeby sterowal klima w aucie ? wiem ze juz podmiana starego panelu na inny np o rok nowszy z tylko jednym innym symbolem na obudowie powoduje to ze np nie wlacza sie sprezarka ... jak to jest da sie to przekodowac ?? ktos potrafi to zrobic ? moze ktos juz to robil ?
-
[ALL B5] Szukam progów pomocy
a te nakladki z aukcji wystarcza? chyba brakuje jeszcze kilku elementow ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
lac olej syntetyczny ?? a moze polsyntetyk - to jednak juz stary silnik
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jaki olej do 1z z przelatanymi 300 tys. ??
-
Spocik Lubuski :)
gdzie w miare blisko moge zapodac pewnego wirusa do Tdi ?? wogole w zg ktos sie tym trudni ??
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
jesli chodzi o mnie to ciagle mam nadzieje ze kiedys uda sie zbudowac ktores z tych aut
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
tak jest cos takiego jak szpachla do skory dziurka nie jest duza- ja bym rozebral kawalek siedziska, od wewnatrz podkleil kawalkiem miekkiej skory a z zewnatrz szpachla i farba do skory - w takim miejscu powinno wytrzymac dosyc dlugo
-
Spocik Lubuski :)
ja moge byc ale fajnie gdyby przyjechalo wiecej furek
-
takeagift.pl
wypelniajac 3 ankiety dziennie mamy na koncie elite 6000 pkt dziennie czyli miesiecznie juz 180 tys. z czasem dojda do tego reklamy wiec chyba az tak straszniie dlugo nie trzeba tam przesiadywac ....... a kosztuje nas to tyle co nic.... pewnie i tak wiekszosc spedza duzo czasu przy kompie, chociazby w pracy nudzac sie http://www.takeagift.pl/polecam:31287 ja sie zarejestrowalem a co mi tam
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
w razie gdyby ruszyla masowa produkcja to tez pisze sie na jedna a jakie sa wymiary "oczek" w oryginalnym grilu ??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
pokaz klape cos mi ja zwinal sprzed nosa
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb szukaj w wentylach do motocykli
-
Spocik Lubuski :)
SPOTY ZIEMI LUBUSKIEJ: KAZDA NIEDZIELA, ZIELONA GÓRA PARKING POD CARREFOUR Godz. 16:00 tylko nie bierz doslownie slowa "kazda" za tydzien chetnie podlece na chwilke
-
Spocik Lubuski :)
w ten weekend jeszcze nie ale w nastepny moge podjechac, zreszta dawno mnie nie bylo chetnie bym zobaczyl klape ktora Topor mi zwinal ;(
-
Spotkania na drodze
fajne autko na codzien dokladnie to to autko, do tego wszystkiego mial jeszcze ciemne szybki