Treść opublikowana przez duffy
-
Truckerzy
A ja kurna we Frankfurcie od 3 godzin na załadunku kwitne. Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Tego to ja akurat też nie mam Ale cieszę się że toto gada Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Nie mogę opanować łez Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] szerokie s4
Siema, w weekendy trochę jeździ [emoji23] Chociaż patrząc na ceny jakie osiągają ostatnio body rs, zostawienie go na parę lat w szopie nie jest wcale głupim pomysłem Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Łatwiej przyczepa pod kontener niż pod rampe. Jak się Przyzwyczaisz to za***iście się tym jeździ☺ Obecnie jezdze pol roku na bdf ale tandem.Podpiecie konteneru nie sprawia mi zadnego problemu.Ale chodzi mi o to że z taką przyczepa łatwiej się na początku cofa pod kontener bo widac jak się skrecaja koła i łatwiej załapać o co chodzi:) Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Łatwiej przyczepa pod kontener niż pod rampe. Jak się Przyzwyczaisz to za***iście się tym jeździ☺
-
[ALL B5] szerokie s4
To daj będą dwa duże i będą czarne, wiosna musze ja trochę blacharsko i lakierniczo ogarnąć.
-
[ALL B5] szerokie s4
- Rodzinny Avancik
Gwizd z turbo to nic dobrego..- [ALL B5] szerokie s4
węgiel na zimę- RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Ty weź to poskladaj wreszcie Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka- Truckerzy
taaa, ja gościu tylko po DE- Spocik Lubuski :)
Wylot o 11.30, uwzględniając zmianę czasu, ladowanie 13.30 w poznaniu.- Spocik Lubuski :)
Ja jestem jeszcze w Grecji, jak się nie rozbijemy to spokojnie zdążę. Mam nadzieje ze nikt niespodziewanie nie wyjeżdża do teściowej- [Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
Topor wlef na makro w przyszłą niedzielę o 18stej- Spocik Lubuski :)
A ja nie mam białej Spot w przyszłą niedzielę? 18?- Spocik Lubuski :)
Ja tez mam 50km pół godziny drogi- Spocik Lubuski :)
Bo z wami jest jak z babami, każdy potrzebuje 2 miesiące żeby wyrwać się na 2h spotkać z innymi zajobami. Ja jestem niecały weekend co tydzień w domu a wystarczy mi telefon od Krzyśka czy maxa ze robimy spot i ta chwile znajdę żeby podjechać przybic piątkę. Zresztą chłopaki z elsuelo są co tydzień i tez nie gryzą. ☺- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
28 maja elsuelo ma zlot w zielonej, moze spikniemy się tam?- [ALL B5] szerokie s4
Nie ma jeszcze porządnych zdjęć na tym kole. Mam tylko takie na szybko pstrykniete tel. Zawieszenie trzeba doregulowac. Co do mocy, aktualnie 370KM ale z perspektywami na przyszłość- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Pewnie nikt. Zero odzewu- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
niedziela 15 maja, godzina 17, makro zielona góra, kto będzie?- [ALL B5] szerokie s4
czy ja wiem czy taką tajemnica, przynajmniej cel znam u mnie w planach działka i dom ale tu chwastami zarosło, szok auto ma się dobrze, dostało właśnie nowe buciki roti ind-t 19x10 z oponami toyo 255/30- [ALL B5] Audi S4
siema, dawno się nie logowałem a wszedłem specjalnie zobaczyc czy coś działasz wloty jak najbardziej mój klimat fajne są też z astry gsi ja mam mnóstwo pomysłów i w sumie jakiś tam budżet ale nie mam zupełnie czasu- B6 DIVISION
siema, szukam przedniego prawego błotnika i zderzaka(podstawowa wersja, skorupa+belka) kolor LZ5L jesli ktoś ma to proszę o kontakt pod numerem 695820228 - Rodzinny Avancik