Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Zawieszenie 1.8T quattro sprezyny amory 1BA
Na sprzedaz sprezyny do 1.8T sedan quattro b7. 350+kw Mam tez amortyzatory tyl ladne 100zl I moge miec amortyzatory przod prawie nowe z przelotem 3tys km 1 BA bilstein b4 w cenie 200zl kurde dzialy pomylilem, prosze moderacje o przeniesienie do sprzedam
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
bedzie big turbo bedzie wsio
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
tak http://www.qmatis.com/
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no i juz vfiz na pokladzie
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
az korby kwicza Pokaze kolega logi co tam sie dzieje co tak wskazowke lamie?
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
ale tajemniczy watek, jakies kreski, logi filmiki czy tylko takie gdybanie ze jest 270 koni
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
popros grzecznie o zwrot piniondzy i wgranie serii i jedz do kogos kto sie zna na 1.8T np. gregor10 Chcesz robic moc wszystko ma byc zrobione na igle.
-
Wydech 1.8T Q roznice pomiedzy b6 a b7
b7 sedan jest dluzszy o 42mm wiec bedzie kupa
-
Wydech 1.8T Q roznice pomiedzy b6 a b7
Panowie takie pytanko, czy wydech z audi a4 b6 1.8T kombi quattro bedzie pasowac do 1.8T b7 sedan quattro? Przerabial ktos temat?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
vfiz wrzucam na dniach w wersji advanced z mozliwoscia podlaczenia sond zewnetrznych. Potem cos zaczne rezac...ale co?
-
wydech RS4 B7 do B6
a jak wrazenia dzwiekowe, ma ktos filmik?>
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
ile obecnie przod b6 kosztuje? i czy masz porownanie z koni str?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
auto Ci dopiero usiadzie po paru tygodniach o 1cm
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris
uwazaj Imhohet:) kolega Kris jak przejezdza kolo placu zabaw to dzieci chowaja sie pod hustawkami a jak ma chodzic, igla vortex tak jest oryginalnie spasowany, poogladaj kolego fotki na google grafika
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
ile dales za b8? zaloz lepiej oslony odboje z 1bv
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
315/380 no poka Geremi
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
no to patrzaj co sie dzieje po mojej korekcie: wstaje 1.1 bara przy 2800obr http://vaglog.pl/log_198700.html
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Devi cos to za turbine k03s sprzedal koledze do awt passata? przy boscie 1.2 i 0.8 na koncu generuje 196g/s passatem rzuca po drodze jak szmata po podlodze...traci trakcje przy 140 na trojce ;P
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a ile przeplywu na tym td04-19t przy 1.1 bara? cos bardzo delikatny boost, wiem ze wiara lubi grzac 1.5 bara.
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
no ale to i tak bez sensu...dla przykladu przewiozlem ostatnio znachora glebowanej hondy i mowie mu ze mam eibach -30 i mowi ze niemozliwe bo auto miekkie jak kapec. W roznych modelach samochodow ch-ka zawieszenia jest inna i tak samo inne sa zamienniki amortyzatorow. Od innego rowniez slyszalem ze jezdzi w audi a4 b6 na 18 calach + EIBACH -30 + biltein b6 i nawet nie czuje nierownosci na drodze i uskokow porownujach do fabrycznego zawieszenia lol wtf??? Z kolei na forum octavia wyczytalem jak gosc zakladal rowniez rozne amorki (ori, kyb, bilstein b4/6) i ocenil bilstein b6 jako fenomenalne i komfortowe...
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
tak a wlasciwosci prowadzenia? i czy poza tym to byly te same auta?1be i b6?
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
a ktos na forum mial amory 1BE oraz bilstein b6? jak wypada porownanie? lepiej kupic ori 1be czy b6?
-
Nieszczęsne zawieszenie
jak cos to mam zawieszenie 1BA na sprzedaz ktore podejdzie do Twojego auta.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
b6 to jest minimum, ja zalozylem b4 sport i jestem neizadowolony. Mysle ze jakby porownac ori nowe 1BE amorki do b6, to ori byloby lepsze. Tak wiec panowie tylko b6/8 Nie oszczedzac na zawieszeniu bo to bardzo wazny element.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
hmm chinczyk mowil ze plug and play