Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. filmik pochodzi z przejazdu gdzie akurat zalapalo mi max 171g/s, mam seryjne k03, seryjne wszystko inne procz dp i wtrysków pb
  2. udalo mi sie dzis rozpedzic na prostej, niestety mialem sporo fantów w bagazniku i pelny zbiornik lpg
  3. Panie Tea Pan masz super lekka bude i brak Q, ale chetnie sie sprobujemy, tylko nie wykrecaj sie znowu sliskoscia nawierzchni. ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- blad ja popelnilem nie zauwazylem pewnej rzeczy w logach, natomiast z tego co przegladam logi na forach, to prawie kazdy tuner nie robi tego jak trzeba, a szkoda bo z tego sa dodatkowe ps i nM (ze sterownikow bfb/bex/amb).
  4. lepsza góra przez lepszy zaplon i agresywniejszy środek. Jedzie lepiej.
  5. Po naprawieniu zjeby w sofcie, wlaczeniu vvt i zapodaniu malego moda mechaniczego polyka 175g/s. Jest lepiej...
  6. oliś jak nie zrobi softa to bedzie mial ciezko...
  7. bylo powiedziec bym podjechal
  8. ja myslalem o sobocie wieczor bo niestety w niedziele juz smigam w trase ;/
  9. siemanko towarzysze, kiedy jaki szpot ?
  10. na pare strzalow tak, tez mam ochote na LC ale dlugo tak nie pojezdzisz
  11. a moze to nie byl laser tylko iskra? taka http://regiomoto.pl/portal/sites/regiomoto/files/imagecache/657x/images/regiomotopl/7/radar_2_0.jpg%3Fmtmu07
  12. mialem wrzucic wagi samochodów b5/b6/b7 ale wychodza ogromne roznice miedzy forumowiczami hehe chyba ilosc szpachli no bo co innego :]
  13. do 1.8T me7.5 nie trzeba modulu mozna porezać soft w taki sposob ze bedzie sie dalo tempomatem przelaczać mapki nie pamietam jak w edc15 ale mod uzyteczny...
  14. jak sie uprze to i bedzie z k04 260ps ale wszystko musi grać jak w szwajcarskim zegarku i soft dobry
  15. a powiedzicie Panowie ktoś ma moze eibach pro -30mm + bilstein b6? albo 1BE + bilstein b6? zalezy mi na komforcie a jednoczesnie sensownym prowadzeniu
  16. z tego co wiem jest albo oryginal za 2000zl albo chinczyki 400-900zl, ponoc te drozsze chinczyki co sprzedajacy chwala sie ze oryginaly sa troche lepsze...
  17. juz poprawione ;] Modyfikacje 1.8T
  18. ja za swojego dalem 450 i tez jest klonem jak cos to podrzuccie ster jak juz uwalicie
  19. nie chodzi o zasade, potestuj sobie najpierw np noxo zr110 jeden z najlepszych tanszych, duzej odskoczni do valentine nie ma, to i to wykrywa, aczkolwiek valentine ma mnostwo mozliwosci konfiguracyjnych. Ogolnie od momentu jazdy z AR jezdze wolniej
  20. a uzytkowales do tej pory AR? chocby kosztował 5tys to i tak musisz sie liczyc z "falszywkami" na drodze typu drzwi orlenu albo fresh jezdzic z ar trzeba sie nauczyc, ale fakt sprzet bardzo dobry, z usa wychodzi 1300zl
  21. jak czytam niektore posty to az dziwie sie ze niektorzy sa tak zapalonymi optymistami. afn z 97r z przebiegiem 190tys, to niemiec chyba kocem przykrywal
  22. APX 165 225ps 1.8 4 10/98 - 08/01 AUDI TT APY 154 209ps 1.8 4 11/98 - 08/00 AUDI S3 BAM 165 225ps 1.8 4 08/01 - 06/03 AUDI S3 BAM 165 225ps 1.8 4 09/00 - 06/06 AUDI TT BAM 165 225ps 1.8 4 07/01 - 08/02 AUDI TT
  23. 06A906031BC (szare od Audi S3 BAM) wymagana przeróbka listwy, do BFB/BEX wchodzą bez przeróbek 380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar 06A906031J (z silnika APX/APY 225km) wchodzą plug@play do ANB/APU 380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar Modyfikacje 1.8T
  24. będzie moc taki dalszy plan, jak na razie wymieniłem wszystkie rolki, rozrządy itp, czas na wykonanie paru trików i wydobyciu kolejnych ps/nM dzis Pan z passata 3.2fsi ladnie sie zdziwil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.