Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. To takie samo jak ja mam w NM Te dociski i zamachy pakuje się również z powodzeniem do 2.2T powiedziałbym idealny zestaw bo koło jest jedno masowe no i sprzęgło dość mocne bo 240mm tak jak pisałeś A z 5tys raz minimalnie przypalilem...doslownie ulamek sekundy...musze znowu sprawdzic jak chwile pojezdze i dobrze sie ulozy. przy okazji nagram filmik i sprawdze osiagi czy sie nie pogorszyly przez skrzynie
  2. Tak jak mowie, oba teraz sa wzmocnione o ok 40% i w obecnym pedal sprzegla chodzi ciut ciezej niz w poprzednim setupie. Powiem szczerze, ze zaraz na poczatku bylo ostre dosyc i lapalo mega ale po kilkunastu kilometrach w sumie chodzi jak stare W porownaniu z dwumasem, czuc na postoju delikatne drgania i jak sie przyspiesza z niskich obrotow, tak do 1800-2000rpm.
  3. A wiec Panowie. Sprzegielko pasuje. Pedal sprzegla chodzi troche ciezej niz to co mialem (ale nie wiele chociaz oba sa wzmocnione o ok 40%). Ciutke drgania czuc w porownaniu z dwumasem ale za to silnik szybciej sie wkreca na obroty mimo, ze teraz mam dluzsza skrzynie Kolo jednomasowe ktore mam ma nr 026 105 271H. Pasuja chyba tez z innych mocowo 2.0 z tego co pamietam. potrzebne sa krotsze sruby do kola, ASO SKODA 7,30zl/szt w kole trzeba nawiercic nowe otwory na sruby bo maja inny rozstaw. Mi to robil P Radzikowski. Docisk jaki mam jest z silnika 7A z tarcza 240mm. Sprzeglo teraz bieze mega z dolu i jak ktos chce sie pozbyc dwumasa to polecam
  4. maly update z filmidlem na str 1 na starym filmiku nie bylo wszystko ok z autem...
  5. No to mowie przeciez Jako dupowoz super Ja bym powiedział idealny dupowóz Tak tez moze byc :good:
  6. No to mowie przeciez Jako dupowoz super
  7. Seryjną S4 B8 zjada, więc musi urywać. Licznik tego nie pokazuje
  8. I tak d*py nie urwie Ale jako dupowoz super
  9. Jako dupowoz dobra sprawa. Cos tam jedzie a spalanie widac jakie jest
  10. No kreski swietne...ciekawe jak osiagi
  11. Sie chlopaku musiales tym nabawic co nie miara masz zdrowie
  12. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eeeeee, takie rzeczy to już przy 35 się dzieją. Trzeba mieć tylko odpowiednie umiejętności A nawet przy -30 :gwizdanie:
  13. ale i tak musi przecież malować tył, drzwi itd więc po co dwa razy malować, raz wybrać kolor i będzie git, jak dla mnie to może być i różowe , RS4 i tak zawsze będzie robiło robotę obojętnie w jakim kolorze Eeee tam bedzie skladak na ten sezon Fakt, ze caly czarny nie jest wiec dobrze by bylo jednak pomalowac Zapomnialem o tyle
  14. faking najs zla morda jak sie patrzy Z tym zostawieniem czarnego na ten sezon to w sumie nie taki zly pomysl Bedziesz mial wiecej czasu na wybranie koloru....i wiekszy metlik w glowie
  15. szczegół... dobrze że jest możliwość wyłączenia tego piszczenia podczas włączania zegarów to było dopiero wkurzające :> No jest ale pozniej podczas alarmu tez nie ma dzwieku i to jest lipa. Ja zostawilem dzwiek i jakos sie przyzwyczailem...chyba ze mam kaca No u mnie AG SM PEAK vs EBC GREDDY PROFEC SPEC II zaniza ten pierwszy o 0,1bar...
  16. Na + +...sa bardziej czytelne
  17. Bierz 60mm
  18. no ladnie ladnie...ogarniaj ogarniaj
  19. turbo z s3 do 2.0tfsi wzdluznie ? Napisales, ze to do A4 by szlo ?
  20. Dorzucić chyba trzeba jeszcze wtryski...a znimi (chyba ?) jest problem w wzdłużnym silniku. Co na to pompa paliwa ? W poprzeczniaku coś tam jest rozkminione ale tam są graty z innych mocniejszych modeli. Ogólnie temat do przemyślenia i przerzuceniu neta
  21. Nie zwracam na takie rzeczy uwagi zbytnio A czy przypadkiem pompa nie dostaje napiecia dopiero jak krecisz silnikiem ? nie-wytwarza odpowiednie ciśnienie po przekręceniu klucza,zanim odpalisz auto No to spoko
  22. Nie zwracam na takie rzeczy uwagi zbytnio A czy przypadkiem pompa nie dostaje napiecia dopiero jak krecisz silnikiem ?
  23. Jakies 50km od Katowic jesli Ci nie przeszkadza http://digitun.pl/
  24. W tym miejscu juz sporo spotow bylo Powiem Ci ze Twoje b5 wyglada bardzo niepozornie :kox: No to bardzo dobrze
  25. No to bylem Ja A bylismy dzisiaj tam po upalac Troszke polatalismy z tymi TeTekami Pozdrawiam Bylo wejsc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.