Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Widzę, że strasznie mało jeździsz, kilka tyś km od chwili zakupu?? Szkoda, bo jest czym pojechać... A Ciebie skąd tutaj przywiało szanowny Kolego 330d sprzedana już, czy jeszcze w Twoim posiadaniu?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Brysio - kupiłeś felgę u gościa u którego ja również wcześniej się naciąłem na kichę. Mam go po sąsiedzku i swojego czasu pracował jeszcze tam mój koleżka - mimo tego pocisnęli mi kibel. Wszystkie felgi tak robią - albo po chamsku maskują wady, albo malują byle guanem, że klar schodzi po pierwszym myciu na bezdotykówce. Z Lubina jest tylko jeden polecany sprzedawca, od którego ja brałem osobiście kolejne 2 komplety - Przedmioty użytkownika ANDRRE-1 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I tego mogę Ci polecić (i innym również) z czystym sumieniem.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A to nie jest 3x szary i 1x różowy i w drugich 3 x biały 1x szary i 1 x zielony? ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- O i Grześ zweryfikował
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak typowy facet: ch..owy, pedalski i fajny
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Robisz auto dla siebie czy dla innych ludzi? Tobie się ma podobać! Jakby miron nie robił auta pod nas, to nikt by w tym wątku się nie udzielał Chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie miało by to konsekwencje dla Autora
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Je-bana - ale cacuszko i na dodatek śliczne aluski ma Jak mi się na początku ten Darth Vader nie podobał z tyłu i z przodu, to teraz aż się zaślinię czasem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Zaraz coś wymyśli - poczekaj ze dwa dni
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron - a jak maiłeś te czarne rotory, to się przyznać nie chciałeś, że kicha w porównaniu do szarych Ty krętaczu jeden
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Co fakt to fakt - RS ładniejsze były
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jaśniejsze o wiele bardziej urokliwe Męczyli męczyli i wymęczyli mironkowi kolor
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ładny hotelik masz po sąsiedzku Nie ma się co dziwić, że się ludziskom tak dobrze u Ciebie siedzi Grzesiu - a poprosił bym Cię w wolnej chwili (o ile się znajdzie) na PW o koszt zrobienia bix'a skrętnego ze zwykłego w A6C6 po lifcie, keyless go i dołożenie pamięci foteli:wink:
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Niezły parapet i naciąg
-
Zegarek Citizen lub Seiko do 1500 zł
Jeśli może kupić na miejscu coś ciekawego, to skupił bym się na SEIKO SARB'ach - świetne zegarki na niewielki nadgarstek Założysz na elegancko i do koszuli casual, czy swetra.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kurna - właśnie oglądam filmiki FHD z Ghosts'ów na X360 i powiem szczerze, że rzeczywiście jakaś kupa
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Kurna - staram się dostrzec co na naklejkach napisane, ale ni chu chu nie widać - pisz co wewnątrz siedzi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Remik... chyba coś przekombinowałeś http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/cod_ghosts_odin_spacewalk.jpg http://i.imgur.com/3h18P7k.jpg http://www.charlieintel.com/wp-content/gallery/gamescom-2/cod_ghosts_chili_and_donuts.jpg http://www.charlieintel.com/wp-content/gallery/gamescom-2/cod_ghosts_chasm_ambush.jpg Reniu - pytałem znajomka, który testował dla jednego ze sklepów elektronicznych obie gry - ponoć COD na PC to straszna lipa właśnie i BF4 gniecie ją na maxa - różnica w szczegółach graficznych ponoć kolosalna. Co innego na konsole - podobno jak twierdził, jest odwrotnie.
-
Zegarek Citizen lub Seiko do 1500 zł
Przede wszystkim to solar, czy radio controlled to nie w pełni automat, ale to szczegół. Czego oczekujesz i jaki zegarek szukasz - czy ma to być garniturowiec, EDC, zegarek sportowy, czy ściśle wzorowany na tym, który podałeś? Nowy, czy używany?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Niestety ciężko się nie zgodzić - ja mam po sąsiedzku lotnisko, które od czasu wyjścia czerwonych z Legnicy jest nieużywane (sporadycznie na koncerty, imprezy, itp.) i niedostępne dla mieszkańców - nawet zakaz pieszych na nim wystawili Co zimę, młodzież ślizga się w bezpiecznych warunkach, nie robiąc nikomu szkody, krzywdy i nie powodując zagrożenia - niestety Niebiescy Panowie również się ślizgają za nimi, waląc słone mandaty W zeszłym roku, jak jechałem obok , widziałem niebieską łunę nad pasem Dlaczego by nie dać się wyszaleć młodzieży (i nie tylko) i pozwolić im nauczyć kontroli nad autem, czy wychodzenia z poślizgu - później się widzi oszołomstwo niewyżyte na parkingach pod marketami, czy na ulicy. Nie ma to, jak marnować szanse i możliwości
-
Polecane opony zimowe
Bieżnik bieżnikiem - Goodride'y też robią podobny jak Goodyear Matador MP92 też jest prawie klonem WR A3, czy WR G2. Powiem Ci szczerze, że patrzyłem kupując opony na HANKOOK'a iCept W310, patrzyłem na Vredka Xtreme, a nawet na Yokohamę V902 - wybrałem WR A3 mimo wyższej ceny, bo to sprawdzona i solidna opona. Nie chciałem testować na sobie i rodzince.
-
Czy jesteście zadowoloeni z zawieszenia w waszyh audi a??
Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Nie wiem Kolego Wandej, co chciałeś tym emotkiem wykazać i jakież swoje emocje przekazać, więc może się rozwiniesz? Napisałem swoją subiektywną opinię, a zaproponuję Ci douczenie się języków obcych i poczytanie opinii na temat seryjnych zawieszeń Audi, na forach typu audizine, czy motor-talk Może troszkę więcej znajdziesz w sobie krytycyzmu zamiast ślepego zapatrzenia Może uraziło Cię stwierdzenie, że Audi powinno się uczyć pewnych rozwiązań, czy wyważenia auta od BMW - niestety to prawda znana nie od dziś Mam w domu również nowe A7 i podobnie, jak kiedyś w aucie Kuredu, napier..la cały czas zawieszenie - ASO nic nie znalazło, rozbierając wszystkie elementy zawieszenia w drobny mak - może wg Ciebie to jest super, wg mnie jednak nie i coś powinni z takimi rzeczami robić.
-
Polecane opony zimowe
Łukasz - a czemuż to nie kupisz sprawdzonej i dobrej opony, np. WR A3 - przecież to te same pieniądze, chyba, że chcesz sobie testować
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
ja je.ie - Orzeł "wylądował" Wielki szacun dla Ciebie i Alego za wkład i profesję
-
Polecane opony zimowe
conti 810 tez niby premium a moim zdaniem najgorsza opona jaka mialem ..... Muszę się zgodzić - kicha i pieprzony ślizgacz Za darmo bym tego nie założył - w przeciwieństwie do 830P.
-
Czy jesteście zadowoloeni z zawieszenia w waszyh audi a??
Guano prawda - zwyczajnie Audi robi bardzo słabe zawieszenie, jeśli chodzi o wybieranie nierówności, itp. Miałem B6, z zawieszeniem 1BE - auto kupione z przebiegiem 100k km z niemieckiego salonu AUDI - zawieszenie na polskich drogach koszmar. Zmieniłem na KONI Sport i sprężyny H&R i dopiero wiedziałem, że żyję Jeździłem później e91 LCI na 16" kołach Run On Flat (twardych jak cholera) - auto 190k km i zarówno na niemieckich, jak i na polskich drogach REWELACJA. Teraz mam A6C6 po lifcie - zawieszenie 1BA (najbardziej komfortowe) i też nie jestem zadowolony, w związku z czym zmieniam to dziadostwo na Bilstein B12 (Bil B8 + Pro-Kit). Wniosek mój jest z tego taki, że Audi nie dorosło jeszcze do robienia dobrego zawieszenia, przynajmniej w zestawieniu z BMW Zwyczajnie robią kanapowce, albo twarde dziadostwa, zamiast wzorować się na lepszych.
-
Polecane opony zimowe
Umknęło mi - rzeczywiście czytałem wyżej kilka postów