Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL B7] Vredstein Ultrac
No mi się wydaje, że to raczej niemożliwe, żeby 1,5 mm poszło po 150 tyś km :gwizdanie: koledze chyba wkradł się lekki błąd
-
Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny
Poprawię lekko: auto z zewnątrz fajne, silnik świetny, wnętrze kwestia gustu, ale wg mnie nie odbiega od A4, ani wyglądem, ani jakością, ani ergonomią. Porównania A4 do serii 3 juz były - nie ma co się powtarzać.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Grzesiu - Ty nie podkapcaj, tylko zakładaj fele na furkę i wszyscy zobaczą, czy się zmieści
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Nowak - jeszcze z rok i będzie na cacy auto gotowe - nic się nie martw :gwizdanie: Tymczasem uważam, że przeginasz z tymi babeczkami - ja rozumiem, że po Carmanii człowiek musiał odreagować, ale żeby aż tak? Złapią Cię w końcu i będzie trzeba TT zastawić na papugę Efekt końcowy będzie miodzio, ale ja bym chyba już sobie odpuścił przy takim traktowaniu klienta masakra
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
vario - Ty to przeginasz już Niedługo na Discovery zobaczymy Cię w CrashRally jakimś Dobrze że nic nikomu jebaniutki nie zrobił
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Andrew - dawaj te fele, nie bądź baba wuju już założył na pokazóweczkę i od razu 3 strony spamu więcej ma
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Przełożona zabawa
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Goniłem go kiedyś na 3 pasmowej ul. Bora Komorowskiego ale zabrakło mi 7 biegu i poszedł w ch%j Nie ma co porównywać S4 do GT-R to już inna liga jeśli chodzi o osiągi, 3.4s do 100KM/h mówią same za siebie to tak jeszcze odnosnie mozliwosci GT o ktorym wczesniej pisalismy , cyta z zaprzyjaznionego formu czlowieka ktory mapuje imprezy i evo wczoraj jechałem Gt 330KM 500Nm@3500 i GTR do 200 nie mógł w ogóle odejść, chłopak się załamał lekko hahah. auto jest w Lodzi wiec blisko No ja bym się też załamał i przesiadł się na GT
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Tylko na starcie macie wtopę grubasy jedne z masą Pogadaj z yamaha i wkręć się niby, że z jego auta się lepiej będzie filmować - zyskacie ładnych parę kilo
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
daj spokój..kup jej pierściona - powiedz że to białe złoto z diamentami.. i bierz te heble :polew: http://allegro.pl/item931602037_duzy_srebrny_pierscionek_cyrkonie_kwiat_cyrkonii.html W sam raz na dzień kobiet na dzień kobiet przytuliłem już pare groszy 1,99 + vat.. nawet na korek nie wystarczy : http://allegro.pl/item926050595_korek_grzejnikowy_1_x_1_2.html w związku z tym znowu dostanie waciki Jeeeebany - całkowicie zmironiał Chociaż tu prezent tani, ale od serca :polew: a miron raz na kilka lat coś podrzuci do obsługi tego expresu do kawy i d*pa Bartek - wciągaj heble - wytłumaczysz się, że oprócz domowego ogniska to zadbasz również o Gosi bezpieczeństwo KObiety lubia opiekuńczych mężczyzn, to jeszcze Ci sama dołoży na ten pierścionek :>[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 01:25_________________________________________________wuju - wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać EOT już sobie idę
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Toć wuju ze srebrnych je malował Ale rancik można by pociągnąć na srebro - dodało by sporo uroku Tak jak pisałeś - ważne, że właściciel zadowolony
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
wuju - w oczach giną te fele w całej czerni Może ja mam gust wypaczony, ale dla mnie urok straciły te felgi - jak upieprzone wyglądają. trzeba było im walnąć srebro na rancie [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:07_________________________________________________I zakładaj do paździerza te S-Line w końcu dokładki :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Oj tu by można polemizować, ale na bank było by ciekawie Z tych wszystkich szaf typu Phaeton, czy Mieczysław 500, które się tu przewijały, te bym w akcji zobaczył najchętniej
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Tylko musisz się Konrad uzbroić w cierpliwość i to wielką jej ilość, bo tymczasowo to każdy by chciał, a jakoś nie wychodzi Elb zawsze chętny bywał, ale coś ostatnio poświęca się szkoleniu w zakresie Bezpiecznej Jazdy
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Adaś - bierz swojego najlepszego sąsiada pod mankiet, wsiadajcie w S5 i dawajcie na pyrlandię Ciekaw jestem tego fizycznego porównania, bo Elb narobił smaka wszystkim opowieściami o łupaniu oponentów w R8 itp.
-
[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)
Co Wy Panowie gadacie Ja mam E75, BT non stop jest włączony, bo nie chce mi się codziennie po kilka razy włączać, a nie mam w zwyczaju operować manualem i gadać w tym samym czasie i telefon trzyma 3-4 dni przy naprawdę dużej ilości rozmów :gwizdanie: BaKterię sobie dobrze sformatujcie i będzie po problemie 9chyba, że jesteście użytkownikami Samsunga - ten mi trzymał owszem 1-1,5 dnia) Żeby nie było OT o telefonii komórkowej, bardzo ładne zadbane autko - kasa za nie spora, ale jak wszystko sprawdzone i pewne to warto. co do 20" to niezbyt trafny wybór na PL drogi
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
2008r. więc przebieg już raczej dotarty powinna mieć :gwizdanie:Chyba, że ktoś na nią patrzył od wyprodukowania, albo wyciągnięta z jakiejś ciemnej szafy ASO [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________ups - Nowak mnie ubiegł
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
Miodna furka - wypadało by napisać coś więcej o wyposażeniu, wrażeniach z jazdy, planach (ewentualnych) na przyszłość, itp., bo zaraz zostaniesz wypionowany Życzę szerokości i bezawaryjnej jazdy.
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
Na pewno Flyer ma 1BV w swoim 2.5 tdi
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Średnica na końcówce wydechu to z tego co pamiętam 50-55mm i takiej montażówki trzeba szukać. Co do wylotu, to różnie zakładają, ale 80-86 mm powinno robić dobry efekt wizualny. Bartek ma chyba 85-86mm.
-
[B6 AVF] Czy felgi 18" j8 et 43 będą pasowały do B6
Za 1700 pln z oponami z 7-8 mm bieżnika to dobra cena. Fakt, że nie wiadomo, jak się ścierały i może Ci drżeć kierownica, albo możesz mieć problemy z wyważaniem - tak się czasem dzieje. Albo chcesz, żeby autko ładnie wyglądało, albo nie - wóz albo przewóz. Co Cię przeraża - koszt wymiany, czy obawa, że będziesz tarł brzuchem po dołach?? jesli to drugie, to na -40 mm możesz się obawiać tarcia po zaspach w zimie, albo na stromych progach, ale nie na -20mm.
-
[ALL B7] Vredstein Ultrac
Jeżeli chodzi o ścieralność to było bardzo dobrze. Przejechałem na nich około 150000 km i sprzedałem auto bratu. Stan opony przy zmianie na zimowe - bardzo dobry, ubyło może 1,5 mm bieżnika 150 tys km na jednym komplecie opon??????????? i ubyło 1,5 mm ?????? 1,5 mm po 150 000 km na oponach??
-
[B6 AVF] Czy felgi 18" j8 et 43 będą pasowały do B6
Te z 2 linka to troszkę bida Jak bym miał do wyboru teraz czy zakładać 17, czy 18" to jeszcze raz bym bez wahania założył większe. Tak samo będzie Ci się jeździć na 17, jak i na 18", a wygląd sporo lepszy - chyba nie muszę pisać na jakich. Troszkę opacznie zrozumiałeś moje wypowiedzi na temat 18". Wiadoma sprawa, ze wykończą zawiechę wcześniej niż 15" (RS6 są dość ciężkie), ale w głównej mierze wykańcza ją stan naszych dróg, bez względu na to, czy założysz 17, czy 18". Zakładaj spokojnie 18" i będzie ok
-
[B6 AVF] Czy felgi 18" j8 et 43 będą pasowały do B6
Czasem się trafią jakieś 1BE w dobrym stanie z w miarę nowego autka, ale w większości na allegro to hgw co. Niezłym rozwiązaniem jest tez założenie całej zawieszki, np -30 mm. Co do jazdy i różnicy, to nie ma wątpliwości że jest , ale na 1BE taczki nie ma - spokojnie da się jeździć po dziurawych drogach, tyle, że uważniej Dziś jeździłem u siebie po "serze" i szczerze powiedziawszy, jak panowie od dróg nie zrobią czegoś do sezonu, to na 15" zimowych będę chyba całe lato śmigał
-
[B6 AVF] Czy felgi 18" j8 et 43 będą pasowały do B6
Spokojnie takie fele wchodzą - ori RS6 stare tak mają, sam mam takie parametry zadziane u siebie i przydały by się dystanse, żeby się koła nie chowały. Opony najlepiej w jednym rozmiarze załóż. Bez obniżenia jednak będzie wyglądać lekko nieciekawie. Różnica będzie na pewno pomiędzy 225/45 a 235/40 - 1. zobacz między innymi na cenę opony, 2. licznik będzie przekłamywał.