Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KOval81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KOval81

  1. Arek - ale ja malowałem przednią i tylna dokładkę + demontaż starych i montaż pomalowanych (+docięcie i spasowanie przedniej) oraz listwy boczne z montażem i wyszło mnie 650 pln, bo gratis to nie wymóg lakiernika (zostało mi 250 g farby jeszcze na lotkę, ale spokojnie pomalował by tym nakładkę) Dosadziłem swoje 5 groszy dlatego, że jak słyszę, że lakiernicy w niektórych miejscach Polski życzą sobie po 300 pln / element typu dokładka, to mi po prostu się nóż otwiera każdy kto robi taniej, to albo musi być partacz, albo jakiś oszołom (nie pije oczywiście, że Ty tak napisałeś) Barciu - ile jest pieprzenia z nakładką to wiem, bo sam ją próbowałem ściągać przy wymianie rozrządu i dałem sobie spokój, a mój mechanior zrobił to w jakieś 20 min :gwizdanie: Wprawa i praktyka czyni mistrza
  2. :polew: łoj[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________to się naświeciły jednak trzeba jakieś w miarę markowe kupować z gwarancją :mysli:zawsze to można zareklamować jak zdechnie
  3. Popieram jak dla mnie nie wyglądają źle - widziałem gorsze udziwnienia
  4. Znaczy się, że chyba jedynie kolega trafił jakieś dziadostwo bywa niestety
  5. KOval81 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    RS4 to chyba jedyne auto, do którego mógłbym się "cofnąć" Nie biorę pod uwagę oczywiście jakichś klasyków w stylu Karmann Ghia, albo http://www.mojeauto.net/fotki/show/show_26.jpg Wszystkie raczej nie do jazdy codziennej do pracy
  6. To znaczy, że umowa nadal aktualna i z ramkami pod rejestrację przyjadą do mnie te led'y mirona, bo chłopaki już kupca mają i naciskają Fifty fifty jak coś.
  7. Jaro - jak to To znaczy piękny kawalerze, ze moja łapówka poszła na zmarnowanie Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem To ja napisze co u Ciebie słychać PS. Taka prośba do organizatorów :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami a jadę sam bez zmiennika Nie przezywaj ja jadę 1400 km bez zmiennika i to jeszcze na letnim ogumienie A jak się boisz to weź sobie laweciarza, auto dojedzie i ty nie będziesz zmęczony Tylko nawalony już dojedzie na zlot jak bela
  8. A po co chcesz dawać wzmocnione sprzęgło do samego virusa?? AVF ma na tyle mocne, że 400Nm spokojnie przenosi - to nie AWX. Zwykły zestaw w spokojności wystarcza, a to nie ma nic wspólnego z tym działem Od tego jest http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_napedowy-b4.0/
  9. Czyli te żarniki, co kupiliście z Czakim i wrclaguną po 85 pln to badziewie rozumiem?
  10. KOval81 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak najbardziej - dlatego śmieszne jak dla mnie jest pytanie się o spalanie przy zakupie takiego auta Tego się nie kupuje do oszczędzania i kapelusznictwa.
  11. KOval81 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    13l/100km, to chyba dla kapelusza jakiegoś - licz realnie koło 20l, chyba, że nie masz w zwyczaju wyprzedzać, przyspieszać i jesteś posiadaczem tytułu "master of eco drive"
  12. Coś mi się wydaje, że mesio1 będzie miał sporo zapytań i zamówień w nowym roku
  13. IN.PRO i może teraz Turdzi znajdziesz u cioci googlówny Grzesiu - pytano mam do Ciebie, bo zakładałeś webasto - jaki jest przybliżony koszt takiego zabiegu w B6. Mówimy oczywiście o gratach allegrowych, a nie ASO.
  14. Przestań tu spamować :polew: No i wzięli i pognali Prezesa - cóż za łajdactwo na tych wrocławskich :laghing2: nie to co na legnickich - przynajmniej nikt się nie odzywa do nikogo
  15. www.ling.pl :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 09:02_________________________________________________Da sobie radę - natrzepał tyle już postów że sobie poradzi bez problemu
  16. Trzeniu - volume na kilka kresek trzeba dać i będzie ok
  17. powiem Ci kogo unikaj , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: Nosz ja pierdziu Ive :laghing2: :laghing2:
  18. Poziomek, Ty nie podkapcaj szubrawcu jeden :> Trzeba pomyśleć co i jak, to może w końcu w tym roku uda się pojechać. człowiek strzępi sobie palce tyle czasu już na forum, a jeszcze ludzi nie poznał i się wódeczki nie napił
  19. A to można jeszcze więcej niż do podłogi pocisnąć :gwizdanie:
  20. Żona się dowiedziała, jakie bezeceństwa i łajdactwa się tu wyprawiały w zeszłym roku i powiedziała "no fu...g way" Więc gdybym pojechał to jako pełnoprawny cavalier
  21. Dobrze, że ktoś powiedział w końcu, bo jak bym sie opił, to bym go /ją napastował
  22. Pomaluje się i na taką, albo plakat naklei jakiś - myślałem o zwierzęciu parzysto-kopytnym zwyczajnym Charlize ideał, to fakt... [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 13:54_________________________________________________Moment moment - a dlaczego na fotce napisane Poziek.jpg ja rozumiem, że nie widziałem na żywo, ale tak to bym sobie nie wyobrażał
  23. :polew: A może by tak jakąś małą kózkę podesłać pod drzwi Poziu - robimy deal?
  24. Ostatnio na allegro było wnętrze schowka pod zmieniarkę właśnie, więc musisz poszukać na spokojnie, a jak widać same podzespoły są dostępne. Co do montażu bez środka od ori zmieniarkę, to można to zrobić w ten sposób, jak montowane są dokładane DVD, czyli podczepić do "sufitu" schowka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.