Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. Jak masz błąd szyberdachu to domykanie nie zadziała, jeżeli go nie masz to go wykoduj wtedy błąd zniknie i domykanie będzie działać
  2. Też ściągałem CP z modułu i ASO również narobiło bajzlu, podłącz swój stary moduł zapisz kodowanie oraz adaptacje i przepisz do nowego, VCDS ma opcję zrzutu wszytkach kanałów do pliku żeby nie trzeba było tego ręcznie robić.
  3. CZeść Jeżeli znika zasilanie na podszybiu to w tym momencie sprawdź czy dzieje się to na plusie czy masie. Jeżeli na masie to faktycznie w pierwszej kolejności podejrzana jest klema pirotechniczna, natomiast gdyby był to plus to do sprawdzenia wiązka akumulator<>podszybie ponieważ jeżeli na podszybiu niema zasilania to alternator i rozrusznik również go nie będzie miał.
  4. silniczki od wskazówek i tak cały czas pracują więc jak przy odpalaniu pracują sekundę dłużę to nic im nie będzie
  5. bin85 odpowiedział(a) na Kierzyk temat w Audi A4 B8
    W b8 sprężarka niema sprzęgła więc cały czas będzie napędzana, paska też nie zdejmiesz bo jest jeden na cały osprzęt silnika
  6. Nie można regulować oddzielnie siły nawiewu - wiatrak jest tylko jeden. Tylko jest to tak złudnie wyświetlane jakby się dało oddzielnie regulować
  7. Udało Ci się to ogarnąć bo u mnie pisze not supported, i teraz pytanie czy trzeba coś odblokować ? czy po prostu nie działa to tylko w polifcie na mmi 3g+
  8. Ale kupiłeś "jeża" czy całą dmuchawę ? bo wygląda to na problem z silnikiem dmuchawy
  9. Strasznie to wygląda, w ogóle dziwne jest to że bicia są nawet po stronie tarczy zabierakowej, zobacz czy śruby nr 3 nie odkręciły się, powinny być trzy
  10. bin85 odpowiedział(a) na Ditomee temat w 2.0TDI
    Pierwszy błąd to czujnik jakości powietrza, jest to czujnik który sterują automatycznym obiegiem zamkniętym, drugi błąd to informacja że w module centralnej elektryki jest błąd i prawdopodobnie wynika z błędu pierwszego. No i trzeci to problem z silniczkiem klapy nawiewu na nogi
  11. bin85 odpowiedział(a) na tomek2111 temat w 2.0TDI
    Fizyczny montaż DPF to jedno ale pozostaje jeszcze, przywrócenie fabrycznej mapy w ECU
  12. Potwierdzam bezpiecznika, niema więc prawdopodobnie padł siłownik
  13. Bezpiecznika od wlewu niema, ale jeszcze to sprawdzę wieczorem
  14. Przepustnica (klapa gasząca) czyszczona ale może nie działa poprawnie, błędów niema żadnych ?
  15. Z tego co widać na zdjęciu to pin nr 13 i jest to masa - przekrój przewodu 4mm2 Poniżej schemat
  16. Wieczorem postaram się sprawdzić, napisz jaki to konkretnie samochód chodzi
  17. Wygląda jakby coś przy sondzie było robione bo oryginalnie na pewno tak przewód nie jest poprowadzony
  18. bin85 odpowiedział(a) na siala21 temat w 2.0TDI
    Nie jest razem, czujnik to osobny element
  19. Bzdura czy nie producent nie zaleca odkręcanie tego
  20. W ELSIE jest informacja że nie wolno tych śrub odkręcać, tak samo sworzni mocujących klocek
  21. Moduł jest właśnie w prawym boczku, przykrywa go moduł od parktronika może dlatego nie zauważyłeś
  22. bin85 odpowiedział(a) na Lastk temat w 2.0TDI
    W b8 niema typowych sań, musisz zdemontować tzw. krzyżulec - demontuje się go bez problemu, jest tylko jeden warunek samochód musi mieć koła w górze.
  23. Od antenki do synchronizacji zegarka
  24. Jeżeli jest crash data to kontrolka będzie się swiecić
  25. Bezpiecznika niema, zdemontuj pompkę i sprawdź na krótko czy działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.