Treść opublikowana przez bin85
-
Podświetlenie przycisków kierownica
Tak przyciski są podświetlane
-
Czujnik poziomu płynu chlodniczego
Nie da się wyłączyć komunikatu, to nie jest płyn do spryskiwaczy żeby można było sobie ot tak "omijać bokiem" awarię w samochodzie
-
Nie działa dmuchawa, gdzie szukać?
Do modułu dochodzą 3 przewody, dwa grube jeden cienki, sprawdź czy na tych grubych jest zasilanie
-
Odpalanie auta w mrozy
Przy wciśniętym sprzęgle i jednym naciśnięciu kluczyka rozrusznik i tak zostaje włączony dopiero po rozgrzaniu świec więc w czym problem
-
Świecąca kontrolka silnika
Ostre ruszenia raczej niema związku, podłącz komputer i podaj numer błędu
-
Zdejmowanie osłony paska klinowego
Pasek klinowy a raczej wielorowkowy niema osłony, chyba że chodzi Ci o osłonę paska rozrządu. Do zdemontowania nie potrzebujesz żadnych narzędzi bo jest na zaczepach
-
Światło stop centralne
Dodatkowe światło stopu niema bezpiecznika, szukaj przyczyny w samej lampie lub połączeniu
-
Montaż zaworu upustowego BOV
na postoju niema ciśnienia w dolocie dlatego jest ok, jak depniesz to już nie trzyma ciśnienia
-
Montaż zaworu upustowego BOV
Jak syczy cały czas z zaworu to jest nieszczelny i to powoduje brak mocy.
-
Rozrząd 3.2Fsi silnik CALA schemat
Poszło na maila
-
Interfejs OBD Link SX
Sam mam właśnie 12.12 i jest ok
-
Interfejs OBD Link SX
Kup lepiej klona VCDS
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
Ja problem znalazłem, mam szyberdach który nie działa i błąd szyberdachu jaki był w module komfortu powodował że domykanie nie działało
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
Czy dobrze rozumiem chcesz samemu wykonać rozdzielacz z powyższego schematu ?
-
Montaż zaworu upustowego BOV
Miałem też hybrydę od pro perfekt, jeździłem chyba ze 2-3lata i nic się nie działo, żadnych błędów itp więc również polecam
-
Audi A4 B8 - brak zamka w drzwiach
Pewnie drzwi albo klamka z anglika
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
No właśnie ale nigdzie nie znalazłem opisu do tego
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
W long coding helper na żadnym bajcie nie mam opcji Remote Control active
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
Witam Próbowałem aktywować funkcję domykania szyb z pilota według opisu znajdującego się na forum: Otwieranie i zamykanie okien Pilotem 46-Moduł Komfortu---> Coding 07 --->Long Coding Helper---> odznaczamy Remote Control active [Otwieranie i zamykanie szyb kluczykiem] niestety ale u mnie w module niema takiej opcji, czy możliwe aby moduł komfortu nie obsługiwał domykania szyb ? Nikt niema żadnego pomysłu ??
-
Kogoś kto wyłączy DPF w 2.0TDI
http://www.dynosoft.pl/kontakt.html
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
Gdzie ty widział w a4 b5 silnik poprzecznie ? 1.8t był poprzecznie montowany tylko w A3 i TT
-
Moment dokręcania głowicy
Ok, dzięki Panowie
-
Moment dokręcania głowicy
Witam Pytanie z jakim momentem powinno dokręcić się śruby głowicy ELSA podaje w 3 etapach: 1 - 40Nm 2 - 90 stopni 3 - 90 stopni Natomiast ulotka dołączona do uszczelki oraz informacje z katalogu Elring i Victor Reinz podają 4 etapy: 1 - 40Nm 2 - 60Nm 3 - 90 stopni 4 - 90 stopni do której wersji się zastosować ? silnik oczywiście BFB
-
Trzeci raz w ciągu półtora roku padła nagrzewnica
Jeżeli nie masz katalizatora to check będzie się świecił więc albo wstaw katalizator albo wyłącz u tunera drugą sondę. Jeżeli chodzi zaś o nagrzewnicę to może nie cieknie z samej nagrzewnicy a łączeniu lub z przewodów doprowadzających
-
Kontrolka zużytych klocków hamulcowych na fisie
Wyłączyć VCDS się da ale w B5, możesz między innymi zrobić yo co napisał wyżej kolega kamil-vag