Treść opublikowana przez bin85
-
Miska olejowa
Tak silikon, a tak jeszcze dopytam czy Twoja miska jest aluminiowa ?
-
Miska olejowa
Ja tak zmieniałem ale w silniku ARG - bez czujnika na miskę z czujnikiem ale nie wiem z jakiego to było silnika, jedyna różnica była taka że pod miskę z czujnikiem nie dajemy żadnej uszczelki tylko samą masę uszczelniającą
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zostawiasz nie podłaczony
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sygnał spalania
-
Ksenony mrugają podczas przyspieszania
A to ciekawe skąd taką informację posiadasz, jak już to przy hamowaniu i przyspieszaniu działa samopoziomowanie reflektorów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mówię tu właśnie o czujniku w misce, nie musi być w niczym zanurzony aby temperatura działała, niczym się on nie różni od normalnego czujnika jedynie ma wbudowaną elektronikę które przekształca rezystancję na od sygnał który idzie do licznika
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam, prawdopodobnie nic wam to nie da, że czujnik wsadzicie do oleju jeżeli jest wszytko jest ok to wystarczy go podgrzać i wskazówka już powinna pokazywać, chyba że są różne rodzaje czujników.
-
jaki żarnik do b8
Tego niestety nie wiem, czy osram czy philips ale u siebie w b6 mam osramy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja miałem, temperatura działała bez problemu i tempomat też
-
jaki żarnik do b8
Ciekawi mnie jedno - cena cennikowa d3s Osram jest około 380zł netto więc skąd ci wszyscy sprzedawcy na mają te żarniki w takich cenach link do opisu produktu OSRAM temperatura barwowa 4150 K
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Adaptacja kanał 03 domyślna wartość to 100 btw, kodowanie i adaptacja sterowników jest tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kodowanie-sterownik-audi-a4-b5-1995-2001-a-3614/
-
Nie działa podgrzewanie siedziska w fotelu kierowcy
Dzisiaj przerabiałem to u siebie, żeby sprawdzić mate bez rozbierania trzeba i tak wyjąć fotel. W 8 pinowej wtyczce zaznaczonej poniżej mierzysz rezystancję między pinami 3 i 4 powinna ona wynosić kilka ohm Jeżeli jest przerwa to zabieramy się za rozbiórkę fotela. W pierwszej kolejności demontujemy oparcie. Ściągamy "szmatę" z siedziska, na środku trzymają ją czerwone spinki A oto przyczyna Ja odciąłem kawałek przypalonego przewodu grzewczego i połączyłem kawałkiem zwykłego przewodu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Według schematu pin1 - czarno - czerwony -> zasilanie +12V pin2 - brązowy -> masa pin3 - niebiesko - siwy -> do licznika
-
Czujnik poziomu oleju jak działa, i czy działa?
Tak jeszcze dla uzupełnienia http://www.swiatmotoryzacji.com.pl/Numery/pdf/022011.pdf
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Jeżeli podłączyłeś pod fabryczną instalację to nie chodzi o zły pin tylko o to że na pinie SAFE niema zasilania, na nawigacji masz rozpiskę
-
Tempomat
Pewnie przepustnice masz na lince a wtedy to nie będzie tak łatwo bo trzeba montować dodatkowy siłownik
-
Problem z poziomowaniem lamp
W ksenonie są silniczki krokowe a w halogenie normalne silniczki więc niema szans ich podmienić
-
Ustawienie wskazówek zegarów po wymianie wyświetlacza FIS
Bo w dieslu akurat 3000 obr jest w połowie, ma by tak jak napisał kolega pox. Temp. oleju i wskaźnik napięcia przechodzą test dopiero w liczniku po lifcie z białym podświetlaniem
-
Co to jest za kabel z wtyczka -foto-
wygląda jak wtyczka od czujnika położenia wału
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pin 29 terminal 58d - zostawiasz puste bo niema zewnętrznego potencjometru jak w A6 natomiast pin 6 w czerwonej i pin 31selection range to właśnie ten sam sygnał a jest to informacja dla FIS który bieg jest wrzucony w automacie, czyli zostawiasz to wszytko nie podłaczone
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W dieslu to kontrolka grzania świec, więc zostaw niepodłączone
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Do tego to i ja doszedłem ze sto lat temu, ale jak to ten reset się robi mnie ciekawi No tak na 100% to chyba ciężko będzie rozpracować niemieckich konstruktorów. U siebie jak wymieniłem licznik to podłączyłem czujnik aby nie wyświetlał się SENSOR i było wszystko ok VAG też nie pokazywał żadnych błędów związanych z czujnikiem który wisiał sobie pod maską i czekał na wymianę miski olejowej. Na chłopski rozum skoro czujnik sobie wisiał powinien wyrzucić niski poziom oleju a nic takiego się nie pojawiło
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie nie pokazuje otwartej i jest to tylko właśnie dla czujnika poziomu oleju jak napisał kaju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie ma ich wogóle, krańcówka maski była tylko w licznikach z białym podświetlaniem, kontrolki chcek engine również nie było
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
25 - krańcówka przedniej maski 14 kontrolka check engine