Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. no ładnie ...masz jakies alu na lato??
  2. Tylko i wylacznie mozesz to usunac Vag-iem
  3. Jesli masz kase kup amorki ale gaz...jak nie masz jej za bardzo regeneruj
  4. Moze cos gdzies nie łaczy?? :twisted:
  5. Jezeli ktos nie chce to sie sugeruje sie tym co fabryka zalecila tylko pcha to co mu sie podoba dlatego uwazam ze to jest kwestia gustu...ten temat to kwestia sporna
  6. ładnie... jaka cena zderzaka od S-ki wraz z pomalowaniem
  7. Jesli chodzi o cene takich sprezynek to nie mam pojecia ile one moga kosztowac , zreszta sam juz bede sie za takimi rozgladal a jezeli chodzi o wyglad to na pewno bedzie to lepiej wygladac niz 17 na seryjnym zawieszeniu
  8. Mam 17" BBS...moim zdaniem sa jedne z najlepszych jak nie najlepszych wsrod konkurencji pod wzgledem trwalosci
  9. Moim zdaniem to kwestia gustu...na pewno 205/55 lepiej by wygladala na feldze poniewa nie jest takim balonem jak 60...ale z drugiej strony to troszke male koleczko moze wyjsc
  10. Sa 15 widzialem je osobiscie...b.ładne kolpaki
  11. ale beda ladniej wygladaly a nie jak balony 205/60 :confused:
  12. 205/55 15 rowniez sa takie rozmiary...nie gadaj ze nie wiedziales
  13. Nawet ciekawie to wyglada ...jak ktos ma avanta to niech bierze
  14. No bez przesady.... ..bez komentarza !@#$%^& zlodzieje
  15. Najlepiej kup ori. sprzynki obnizajace o 20mm...tez nad tym mysle o ile sie nie myle audi montowalo to pod nazwa wersji sport czy jakos tak
  16. Niebieski odpada...
  17. Troche trzeba sie pomeczyc...ale efekt mmm
  18. No najlepszym wyjsciem byloby zainwestowanie w 17' calowe obrecze...no ale poki co masz 15 i opone jaka proponuje zalozyc to 205/55 15
  19. No nie dziwie Ci sie tu masz przewage 100 konikow :twisted:
  20. Do srebrnego proponuje czerwony bedzie ładnie ...rowniez zolty by sie super prezentowal
  21. Felgi sa ładne ale bardzo łatwo mozna je uszkodzic...
  22. ładna A4 :exclaim: ...ale błotochrony musisz zdj. strasznie to brzydko wyglada :twisted:
  23. Normalka...kazde Valeo tak ma ta sprzed liftu rowniez jest produkowana na podzespolach Hiszpansko-Francuskich
  24. Mowisz o firmie Valeo.. :twisted:
  25. W starych Bosch'ach sa zwykle H4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.