Treść opublikowana przez adamFox
-
Własny interes - APTEKA
thx za info
-
Własny interes - APTEKA
witam panowie zamierzam coś własnego otworzyć ... narazie to sa plany ale bardzo wielkie chęci wkoło nich chodza ... mam dość robienia komuś na "portki" a skoro są marzenia jakieś perspektywy to może warto zaryzykować ?? w końcu kto nie ryzykuje ten niema-ale obawa jest największa jak coś niewypali .. a więc do sedna... chodzi mi o otwarcie APTEKI .... ktoś coś wie w tym temacie?? zaczynając od poczatku co mi bedzie potrzebne itd jakieś zezwolenia , nieweim papiery itd itp ... wiem tylko tyle że musze mieć mgr farmacji i tyle jako głównego pracownika wiadomo pieniążki pójda z banku (pożyczka)0 nast pytanie ile potrzeba mniej więcej na rozkręcenie takiego czegoś może ktoś coś z podobnej branży coś podpowie albo z własnego interesu jak coś prowadzi co i jak itd itp.... wszelkie podpowiedzi mile widziane pozdro for...all ... adamFox
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
dzweoniłem do gościa rozmawiałem i niema niestety na chwilę obecna bo amja jakies problemy prawne z tym niemają jakichś papierów na to jakies pozwolenie czy cus takiego :/ także lipa pozostaje nam panowie szukac z allegro
-
Spotkania na drodze
dziś 17 mniej więcej trasa DĄBROWA GÓRNICZA -OLKUSZ granatowa B5 rejestracje SMY... ramki klubowe mykałem za toba avantem pozdro
-
[B6 AWX]prośba o analizę logów
ok podziękował
-
[B6 AWX]prośba o analizę logów
prosba o analize logów dla mojej niuni bloki 003 008 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f3124e1da7c9b03c.html ------------------------------------------------------------------- jezeli możecie ocencie te same bloki na przykładzie autka wujka seat toledo -dodam iż autko niechce się wkręcić powyżej 4000 obrotów co jest ?? czyżby MAF http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/396de7a4e42ff047.html -------------------------------------------------------------------- i autko kuzyna golf IV również te same bloki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd1b909243cbcfff.html ------------------------------------------------------------------- z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam...adamFox
-
[ALL B6] Problem z przekaźnikiem anteny
tak już wiem to jest wzmacniacz teraz tylko musze poszukać odpowiedzniego pod mój model i zakupić bo sprawdziłem ten co amm odpiąłem antene od niego i radio gra jak grało czyli wychodzi na to że wzmacniacz jest walnięty
-
[ALL B6] Problem z przekaźnikiem anteny
witam Panowie jest coś takiego jak przekaźnik anteny / antenowy?? gdzie tego szukać ?? chodzi o to że mi radio (navigation plus RNS-D) nieodbiera fal żadnych jedynie gdzies w dużym mieście złapie tylko RMF Fm no i oczywiścei radio Maryja :/ ....podjechałem do kolesia i po sprawdzeniu(niebyło mnie przy tym) stwierdził zę walnięte są jakieś przekaźniki czyt.wyżej prosze doradźcie (mile widziane jakieś linki) coś bo jeździć bez radia to kapa a niemam zmieniarki :/ pozdro for all....adamFox
-
Świeżo zdane prawo jazdy
wait a moment .... choć domyślam sie że napewno juz byś chciał śmiało smigać
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
świetna a zdjęcia kox :>
-
[ALL B5] Xenony - czy pasują soczewki od S4 do moich lamp ?
nie ten dzieł kolego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
only CS :>
-
[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus
ciężko ciężko
-
[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus
witam panowie... sprowadziłem autko z niemiec i coś mam zrabane z anteną a że nielubię jeździć w ciszy to by sie przydało chociaż posłuchc jakichś płyt cd... mam fabrycznie zamontowaną navigation plus potrzebuje do tego zmieniarkę... ale jaki model??? ... bo słyszałem ze niekażdy typ zmieniarki podejdzie ... na allegro każdy sprzedający mówi ze jego podejdzie ale coś mi sie niechce w to wierzyć doradźcie czy to jest Panasonic DP 9060 czy jakiś inny model??
-
Czy mogą anulować tymczasowy dowód rejestracyjny ?
no kolego spoko ja dostalem po 2tygodniach jakos dopiero
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
POLECAM =====> Marcina = (dzik)!!!!! taniej niż u "konkurencji" fachowe podejście do zakupu i doradztwa co owocuje w interesach ....NAPRAWDE POLECAM
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
... po pierwsze nie czarna po drugie taka sprowadzilem z niemiec i w komplecie sa te lampy ze srebrnymi listwami tu tez widzialem na allegro --- http://www.allegro.pl/item568347109_lampy_tyl_audi_a4_czarne_94_00_nowe_komplet_sedan.html [br]... na zdjeciu tak jak zerkłem widziałem czarną :> ok ja cie rozumie bo też te lampki miałem ale te listwy sie maluje ale i tak jest ok
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co to was kibice odwiedzili :decayed: kogo ta czarna a4 z listwami srebrnymi pod tylnimi światłami?? pozdro ps jutro czyli w sobote bede przelatywał przez toruń to może jakby co to może jaki mini spocik :> jak co to dzwonić na fon ... ==>małopolska pozdro
-
[ALL] LCD monitor
witam jako iż spalił mi sie monitor i teraz aktualnie korzystam z zakupionego używanego ale co sie okazało wadliwego (czarna kreska-linia na wysokości 3/4 monitora o grubości około 1mm) musze kupic nowy inny i niewiem jaki ma mi on służyc tylko do neta i czasami do gry Counter Strike...mam dylemat jaki kupic: prosże o opinie również dzieki i pozdro for all.....adamFox
-
Pierwszy taniec Pomocy
jestem za popieram super... doj**ali :polew: :good: szacuneczek
-
[B5 AFN] Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to zrobiła???
no to sie powtórze po kimś juz: WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA
-
a4 disco
elegancka jak dla mnie :th:
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
- kupno QUAD'A
:tongue4:- kupno QUAD'A
a co jest wynagane na qada ?? prawko b wystarczy?? czy trzeba mieć a?? - kupno QUAD'A